Pages:
Author

Topic: Greyp Bikes, tvrtka Mate Rimca pokrece prodaju digitalnih dionickih tokena (ETO) - page 2. (Read 436 times)

hero member
Activity: 651
Merit: 518
Napravio account, pročitao svega a razumio skoro ništa. Sere mi se od legal žargona, muljanja i petljanja, kontam da vrlo malo ljudi uopće zna šta tamo piše. Ma može ovo i da bude super ali ne bih tako olako ulazio u nešto što ne razumijem a ekipa u poreznoj i drugdje itekako razumije i može da me zajebava jednoga dana. Sve je to krug klasičnih investitora znači ne zna se tko pije a tko plača ali imaju iza sebe armiju advokata i ostalih parazita, ako zagusti. To nije moj teren. Uostalom, ETH može lako 7x od postojeće cijene a da će ta firma napraviti 7x ili bolje čisto sumnjam znači HODL ETH  Grin
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Ah, da... Opet ja naivno pokušavam vidjeti ima li smisla ulagati u neki *TO (ICO, STO, ETO...), a zapravo nema smisla jer ionako kad (i ako) token izađe na nekoj burzi, sigurno će mu cijena pasti drastično. Pogotovo ako se radi o Erc20 tokenu kojim će se (valjda) moći trgovati na ForkDelti čim bude izdan (ako ne bude zaključan).

I moj zaključak je isti.
Čak mi se nije isplatilo ni skupljati ih kroz bounty kampanje, koliko god pokušavao, a ovo ću ipak preskočiti, makar se radilo i o Rimcu.
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
To je nešto poput STO (Security Token Offering) samo što se kod njih zove ETO (Equity Token Offering)?

ako sam dobro skapirao, izdace izmedju 6 i 30 deonica, a ETO je jer jedna deonica ima 1 milion tokena, koji su predmet prodaje

deluje interesantno, jedino sto ne vidim da je procenjena vrednost od 5 miliona realna za 11% vlasnistva, ili to nisam dobro skapirao, to znaci da firma vredi 50 miliona, a planira da proda manje od 700 e-bike-ova ove godine, potencijal postoji, ali pitanje je koliko premium e-bike-ova treba DACH trzistu? i koja je cena pojedinacnog, pa da firma vredi sada 50 miliona?

Iskreno ja tim njegovim brojkama o kolicini prodanih greypova bas i ne vjerujem a pogotovo ne projekcijama za slijedecih par godina, poucen onim njegovim stalnim promjenama  broja prodanih auta.

BTC je za mene sasvim dovoljno rizicna investicija, ne trebaju mi vise nikakvi tokeni.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
Ah, da... Opet ja naivno pokušavam vidjeti ima li smisla ulagati u neki *TO (ICO, STO, ETO...), a zapravo nema smisla jer ionako kad (i ako) token izađe na nekoj burzi, sigurno će mu cijena pasti drastično. Pogotovo ako se radi o Erc20 tokenu kojim će se (valjda) moći trgovati na ForkDelti čim bude izdan (ako ne bude zaključan).
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
To je nešto poput STO (Security Token Offering) samo što se kod njih zove ETO (Equity Token Offering)?

ako sam dobro skapirao, izdace izmedju 6 i 30 deonica, a ETO je jer jedna deonica ima 1 milion tokena, koji su predmet prodaje

deluje interesantno, jedino sto ne vidim da je procenjena vrednost od 5 miliona realna za 11% vlasnistva, ili to nisam dobro skapirao, to znaci da firma vredi 50 miliona, a planira da proda manje od 700 e-bike-ova ove godine, potencijal postoji, ali pitanje je koliko premium e-bike-ova treba DACH trzistu? i koja je cena pojedinacnog, pa da firma vredi sada 50 miliona?
member
Activity: 535
Merit: 43
Slicno je bilo sa MFG pa gledaj koliko je pala cijena od icoa...
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
Nisam baš najbolje shvatio... To je nešto poput STO (Security Token Offering) samo što se kod njih zove ETO (Equity Token Offering)? Jer koliko vidim, na ovoj stranici pod "Token type" piše "Security". Iako na samoj stranici ništa ne piše o tome na kojoj mreži će tokeni biti izdani (ili ja ne vidim dobro), u Token agreementu sam pročitao da će biti na Ethereum mreži. To je bilo i za očekivati jer uz eure primaju i ETH za kupovanje tokena. Ne znam samo zašto ne primaju više kriptovaluta kad su se već odlučili na to...

Kako vi gledate na to? Meni se ne sviđa ovaj period whitelistinga koji imaju trenutno, a ne piše (ili opet ne vidim dobro) do kad traje. Imaju nekakav timeline ali bez konkretnih datuma. Samo piše da će imati proces whitelistinga (koji trenutno traje), a nakon njega idu Presale, Public sale, In signing (nemam pojma što je to) i na kraju Claim tokens.
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937

S obzirom na njegov status u domacim medijima moglo bi biti solidne potraznje.

Znam da moje novce sigurno nece vidjeti.

Evo par informacija




hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
zanimljivo
primamljivo

baš ću pratiti kako ide prodaja tokena, koliki će intenzitet biti ulaganja danas do kraja dana
Pages:
Jump to: