Pages:
Author

Topic: Gri pasaport skandalı sonrası Almanya’dan ‘Türkiye’ kararı - page 2. (Read 150 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Daha öncede paylaştığım konularda bunu dile getirmiştim özelliklede konu dolandırıcılık olunca ülkelerden yaptırımların gelmesi normal bu yaptırımların ilki Almanya'dan geldi. Sanırım bu pasaport yasaklamasının sebebi iş gezisi olarak Almanya'ya gidip dönüş yapmayan ekip yüzünden gerçekleştiğini düşünüyorum.
hero member
Activity: 1288
Merit: 961
Belliydi böyle bir ultimatomun geleceği! O kadar zaman geçti ancak ne oldu bu gri pasaportu temin edenler hakkında herhangi bir cezai yaptırım oldu mu?
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Gerçekten şu mevcut durumdan dolayı o kadar sinirliyim ki. Böyle iş bilmez reziller yüzünden olan diğer vatandaşlara da oluyor. Böyle yarım akıllılar yüzünden ben niye kısıtlanıyorum gitmeye arkadaş ya? Yeter valla yeter ya. Ülkenin içine ettiniz.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
Türk tarihi hiçbir zaman bu kadar liyakatsız (ve geri zekalı) yöneticileri bir arada görmedi.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Hahahah şaşırdık mı ? Rezalet,rezillik,kepazelik utanın ya artık yarattığınız türkiye'den. Adamlar yakında bize afrika ülkesi muamelesi yapacaklar. Bu kadar leş bir toplumu nasıl yetiştirdik arkadaş biz her türlü yolsuzluk pislik bizde arkadaş ya.
full member
Activity: 546
Merit: 154
Türkler’e vize randevusu vermeyen Almanya, "Gri" ve "Yeşil" pasaporta da engel getirdi. Gri pasaportla adam kaçırma skandalının ardından sınırlara "Gri ve yeşil pasaportlu Türkler’den geliş nedeni ve giriş gerekliliğini gösteren belge isteyin" talimatı gönderildiği ortaya çıktı. Almanya, ayrıca vatandaşlarına "Mecburi olmadıkça Türkiye'ye gidilmemesi“ çağrısında bulundu.

Kaynak : https://www.sozcu.com.tr/2021/dunya/gri-pasaport-skandali-sonrasi-almanyadan-yeni-karar-6456759/

Adamlar halkına resmen Türkiye dolandırıcı gitmeyin demişler. Buna neden olan Türk vatandaslarini Allah ıslah etsin . Eskiden cengaverligiyle cesaretiyle anılan Türk milleti şimdilerde dolandırıcılıği ile sahtekarlığı ile anılır oldu yurtdışında. Yazık . Buna neden olanlar en büyük cezalara carptirilsin cezasız kalmasın bu durum :@
Pages:
Jump to: