Pages:
Author

Topic: GTA 6 fragmanı aralıkta yayında - page 3. (Read 408 times)

hero member
Activity: 994
Merit: 607
November 11, 2023, 06:51:09 PM
Zamanında çoğumuz GTA Vice City, San Andreas gibi oyunları az oynamamışızdır.  Smiley  GTA 5 de aynı şekilde çok popüler bir oyun olmayı başardı. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de online tarafının gerçekten başarılı olması ile alakalıydı. Fakat bir yandan birtakım problemler de olmuştu. Hile kullanan oyuncuların sayısı o kadar arttı ki bir ara online oynanmaz hale geldi. Bir de tabi serverlar aşırı yavaştı ve online tarafına bağlanmak oldukça uzun sürüyordu. Bunu sonradan biraz çözseler de hala sıkıntı yaşayanlar vardı.

Umarım GTA 6'da böyle problemlerin de önüne geçmeyi düşünmüşlerdir. Ne kadar düzgün bir oyun sunabilirlerse o kadar beklentiyi karşılayabilirler.

Bence artık Rockstar GTA’nın potansiyelinin farkında ve bu açıkları GTA 6’da yaşatmamak için elinden geleni yapar. Oyunun ilk zamanlarında elbette çok sayıda hata ortaya çıkabilir ancak ortalama 1 yıl içerisinde stabil bir hale geleceğini düşünüyorum. Çıkış fiyatını merak ediyorum internet kafelerde oynanan bir oyun olmayacak muhtemelen.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
November 11, 2023, 06:14:54 PM
Zamanında çoğumuz GTA Vice City, San Andreas gibi oyunları az oynamamışızdır.  Smiley  GTA 5 de aynı şekilde çok popüler bir oyun olmayı başardı. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de online tarafının gerçekten başarılı olması ile alakalıydı. Fakat bir yandan birtakım problemler de olmuştu. Hile kullanan oyuncuların sayısı o kadar arttı ki bir ara online oynanmaz hale geldi. Bir de tabi serverlar aşırı yavaştı ve online tarafına bağlanmak oldukça uzun sürüyordu. Bunu sonradan biraz çözseler de hala sıkıntı yaşayanlar vardı.

Umarım GTA 6'da böyle problemlerin de önüne geçmeyi düşünmüşlerdir. Ne kadar düzgün bir oyun sunabilirlerse o kadar beklentiyi karşılayabilirler.
jr. member
Activity: 34
Merit: 4
November 11, 2023, 05:04:17 PM
GTA serisi şahsen benim severek oynadıgın oyunlardan biri rockstar gta icin her sene oyun cıkaran yapımlardan olmadıgı ıcın uzun sure ıcınde yenıleme yapıyor ama genelde hep beklentıyı karsılıyorlar umarım yine güzel bir oyun cıkar ortaya keyifle oynarız . Gercekcilik düzeyini ve map büyüklügünü merak ediyorum.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
November 09, 2023, 03:15:41 PM
Kripto para da işin içine girerse o alandan da bir kitleyi oyunlarına çekebilirler ama ben de böyle bir şey ile uğraşmak isterler mi bilemiyorum. GTA 6'da da aynı 5'te olduğu gibi online modunun nasıl olacağı merak konusu olacak. Sonuçta Rockstar Games GTA 5'te en çok parayı online kısmından kazandı. Uzun bir süre boyunca sürekli yeni içerikler getirdiler ki hala da arada bir şeyler görüyorum.

Ayrıca en büyük yenilik de şu ki eğer roleplay'e merakınız varsa Rockstar Games bu oyunda kendi resmi roleplay serverlarını oyunculara sunacak. Yayın platformlarında roleplay çok izleniyor ve oynanıyordu.

O yüzden bu yenilik ile de oyuna olan ilgi baya artar.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
November 09, 2023, 03:06:05 PM
GTA oynamış eski nesillerden birisi olarak yeni oyunu merak ediyorum. Oynayabileceğimi düşünmüyorum ancak bir kaç videosunu izlerim. Bu arada evet kripto para ile oyun içi alışveriş muhabbetini hatırlıyorum. Kendi yaratacakları bir tokenle online oyunlarda alış satış yapılıp oyunun bir nevi para kazandırma olayı da değerlendirilebilir. Para kazandıran bir oyunun bağımlılığı daha fazla olur.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
November 09, 2023, 01:29:46 PM
Yıllarca ekmeğini yediğim ancak kişisel olarak dikkatimi çekmeyen bir oyundur.

Vice City zamanı insanlar çılgınlar gibi oynamak istiyordu. GTA 5 dede aynısı oldu ancak sistem gereksinimleri inanılmaz yüksekti

Millet kriptoyu entegre edeceklerini düşünüyor ancsk bu firma inanılmaz paragöz bir firmadır.

Cafem aktifken olabildigince oyunları lisanslı alırdım.

O Vice City'cilerden birisi de bendim hocam. Ondan sonraki oyunlarını hiç oynamadım. Ama genel olarak GTA'nın kemik bir kitlesi var ve bu kitle eskisi kadar olmasa da internet cafeyi yine doldurur. Biz bile arkadaşlar olarak 1.6 için internet cafeye gidip toplamda 350 lira civarı bayılmıştık 1 saat için Cheesy

Bunun keyfi hiç bir şeyde yok aslında arkadaşlarla counter strike oynayıp süre bitişinde günün yorumlarının yapıldığı nasıl oynandığı killerde önde olan arkadaşların diğerlerine karşı hava atışı daha sonra yine size çakacaz falan demek bunların keyfi için 350 lira bir şey değil be hocam bazen anılar paradan daha değerlidir
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
November 09, 2023, 01:23:56 PM

Vice City zamanı insanlar çılgınlar gibi oynamak istiyordu. GTA 5 dede aynısı oldu ancak sistem gereksinimleri inanılmaz yüksekti

Millet kriptoyu entegre edeceklerini düşünüyor ancsk bu firma inanılmaz paragöz bir firmadır.

O Vice City'cilerden birisi de bendim hocam. Ondan sonraki oyunlarını hiç oynamadım. Ama genel olarak GTA'nın kemik bir kitlesi var ve bu kitle eskisi kadar olmasa da internet cafeyi yine doldurur. Biz bile arkadaşlar olarak 1.6 için internet cafeye gidip toplamda 350 lira civarı bayılmıştık 1 saat için Cheesy
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
November 09, 2023, 12:40:43 PM
insanlar bu oyunu bekliyor. bazı yerlerde okuduğuma göre playstation 4'te bu oyun olmayacakmış. eğer böyle bir şey gerçekleşirse bendeki ps4'ü satıp yerine ps5 alarak sony'yi protesto edeceğim. yoksa bu oyunu çalıştıracak bilgisayarla falan uğraşamam.
PS5’i de sokağa atarak protestoda zirveye ulaşabilirsin gospodin Grin şaka bir yana da eğer ps4’te oyun olmazsa ps5 satışlarını bile arttırır böyle bir oyun ayrıca bilgisayar gereksinimleri çok yüksek olacağı için ps5 almak daha mantıklı bence
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 09, 2023, 12:31:21 PM
insanlar bu oyunu bekliyor. bazı yerlerde okuduğuma göre playstation 4'te bu oyun olmayacakmış. eğer böyle bir şey gerçekleşirse bendeki ps4'ü satıp yerine ps5 alarak sony'yi protesto edeceğim. yoksa bu oyunu çalıştıracak bilgisayarla falan uğraşamam.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
November 09, 2023, 11:04:55 AM
Dünyada en çok ilgi çekecek oyun olabilir, GTA V çıkalı 10 sene olmuş hala deli gibi oynayan var. Muhtemelen 6. oyunda da satış miktarı çok iyi olur, neler göreceğimizi merak ediyorum. Yeni bir oyun motorundan bahsediliyordu, grafiklerin daha iyi olduğu ve daha geniş bir haritalı bir oyunun tadı herkesin damağında kalır.
Fiyat olarak muhtemelen 100 dolar bandında olur, Steam ucuzluğu da bittiğine göre biz 4000 liradan falan alırız Sad
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
November 09, 2023, 06:39:09 AM

sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
November 09, 2023, 06:33:54 AM
GTA 6'nın duyurusu kısa sürede 90 milyon etkileşime ulaştı gibi bir haber görmüştüm. Normal tabi yıllardır beklenen bir oyun.  Smiley  2024 sonlarında piyasaya sürülebileceği iddiaları vardı belki de haklı çıkabilir. O aralıkta çıkarmasalar bile bence en kötü 2025 ilkbaharında oyun piyasaya sürülür diye düşünüyorum.

Epic Games diyince aklıma geçen rastladığım bir haber geldi. 5 yıldır piyasada olmalarına rağmen hala kar edememişler.  Grin  Bu da akıllara acaba bedava oyun hizmetini sonlandırırlar mı sorusunu getiriyor. Epic Games özellikle ülkemizde iyice gamer dostu oldu. Steam politikasında düzenlemeye gidince Epic Games'in kıymeti ülkemizde iyice artacak.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 08, 2023, 03:55:14 PM
Rockstar games 25’nci yıla özel gta6’yı yayınlayacağı fragman ile duyuracağını açıkladı, oyun severler için tarihi bir an, steamın politikası üstünden epic games gelebilecek mi acaba, duyuru fiyatı ne olacak acaba,

Link https://www.ntv.com.tr/amp/galeri/teknoloji/gta-6-icin-geri-sayim-basladi-iste-resmi-duyuru-tarihi-gta-6-ne-zaman-cikacak-nasil-olacak,uJOBpDIwR02aoQMtTBntIQ
Pages:
Jump to: