Pages:
Author

Topic: GTX 1050 - 1060'ı Olanlar Ne Yapıyorsunuz? - page 2. (Read 653 times)

full member
Activity: 602
Merit: 114
Arkadaşlar şuanda tek yapabileceğiniz bir şekilde elektirik masrafını çıkartın makineler yine kazsın.
Mesela ben bir kaç borsada altcoinler ile al sat yaparak elektrik parasını çıkarmayı başarıyorum.
Ama bu işi hiç bilmeyenler önce düşük miktarlarla ya da elinizde hzır coin varsa düşük miktarlar ile bu işe girin. Yani daha ilk günden bütün coinlerinizden olmayın. Önemle tek dikkat edeceğiniz sağlam coinler olması. Bir de zik zaklar. mesela bir coin sabah 200 sat. akşama 250 sat. olmuş ve bu zik zak ı hergün düzenli olarak sürdürmüş. 200 den alın 250 olunca satın yarın yine alın. kesinlikle aç gözlülük yapmayın %10 bile kazansanız elektirik paranız baya çıkar. selametle..
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
dün elektrik faturası geldi bu ay ilk defa kafa kafaya ödedim üzülmedi değilim hani

Az da olsa farklı olmadı mı ? Kafa kafaya dan fazla olması lazım. Hele ki elektrik parası şu an 0.1 cent ülkemiz de. Zam gelene kadar bir çok ülkeden daha fazla kâr alır durumdayız.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
ben hep ethereum madenciliği yapıyorum bozum yapmamaya ne kadar özen göstermeye çalışsamda illa ihtiyaç oluyor bozuyoruz
jr. member
Activity: 144
Merit: 1
dün elektrik faturası geldi bu ay ilk defa kafa kafaya ödedim üzülmedi değilim hani
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
şuanki fiyat seviyelerinden madencilik yapıp da coinleri bozmak işin tadını kaçırıyor. dayanma gücün varsa bozmadan saklamak en mantıklısı. elbet ath yapacak bu coinler.
full member
Activity: 405
Merit: 104
Kusura bakmayın, seçin sonrası kafa gitti...

Estağfurullah hocam  Grin
member
Activity: 170
Merit: 11
Ah ah seçim sonrası kimin kafası gitmedi ki  bir yana cidden Piyasa çok düştü  mining espirisi kalmadı
member
Activity: 564
Merit: 19
Kusura bakmayın, seçin sonrası kafa gitti...
full member
1 tane olduğunu nereden çıkarttınız ?

1 tane 1050 Ti nin 195 vermesi mümkün mü ?
member
1 tane 1050 ti 195 M/H mi veriyor???
full member
member
valla birkaçgündür kapatmayı düşünmüyor değilim ancak bizi yarı yolda hiç bırakmadı bitcoin bu saatten sonrada bırakacağını sanmıyorum birkaç ay cepten yesin zaten şimdiye kadar kendini roi etti

Nasıl cepten yiyor ?

Ben 1050 Ti kartlarımla günlük 5,5$ kazım yapıyorum 2$ 'ı elektriğe gidiyor. 3,5$ hala kardayım.

iyi kazanç diyemem ama cepten gidiyorsa bir yerlerde hata yapıyorsun

Dolar mı? TL olmasın?
full member
valla birkaçgündür kapatmayı düşünmüyor değilim ancak bizi yarı yolda hiç bırakmadı bitcoin bu saatten sonrada bırakacağını sanmıyorum birkaç ay cepten yesin zaten şimdiye kadar kendini roi etti

Nasıl cepten yiyor ?

Ben 1050 Ti kartlarımla günlük 5,5$ kazım yapıyorum 2$ 'ı elektriğe gidiyor. 3,5$ hala kardayım.

iyi kazanç diyemem ama cepten gidiyorsa bir yerlerde hata yapıyorsun
jr. member
Activity: 156
Merit: 1
member
Activity: 220
Merit: 10
eth harici de coinler mevcut eth olarak düşünürseniz haklısınızda hocam.  amaç günü kurtarmak olmamalı  bunu da unutmamak gerekli.
member
Şuan günlük 3TL cepte.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
1 tane 1060 6 gb günlük 24 saatlik geliri ne kadar acaba en yüksek ihtimalle
member
Zcash Zencash. Alım satım sürekli devam.

Yatırıma devam ediyorum. 1050 ti alımını bitirdim ve 1060 alıyorum. 1060 dışında kart almayı düşünmüyorum yeni kartlar gelene kadar.
sr. member
Merit: 281
Çok uzatmayacağım, GTX 1080'lere sahibim. Fakat karlılık o kadar azaldı ki tadım keyfim kaçtı. Merak ettim, 1080'lerde durum bu iken, 1050-1060'ı olan arkadaşlar ne durumda? Ne düşünüyor? Gelecek planı nedir? Kazdığınızı biriktiriyor musunuz?

Full olarak ether kazıyorum. Şimdilik bekletiyorum. Fiyat yükselir se satarım düşüncesi ile. Eğer nakit sıkıntınız yok sa siz de öyle yapın. Kolay gelsin.
full member
Merit: 118
günlük eth mining + arada birkaç gün değerleneceğini öngördüğüm coinleri mining coin miktarını arttırma amaçlı mesela günlük 3-5 -10  dan fazla getirisi olsun en az tabiki. gerisi zaten  satış ay sonu benim planım bu yeni bir ath oluşana kadar elimdeki coinleri arttırmak zamanı gelince de satmak yoksa günlük gelir  eth amaçlı istediği fiyat olsun
Pages:
Jump to: