Pages:
Author

Topic: Gümüş Nasıl Saklanır. külçe gümüş saklama yöntemleri - page 4. (Read 996 times)

member
Activity: 380
Merit: 31
kararması değerini düşürür diye biliyorum..

Külçe gümüşü ileride nasıl satmayı düşünüyorsunuz .Bu konuda arasdırma yaptınız mı ? Piyasa ederiyle aynı fiyata satabileceğinizi düşünüyormusunuz.

Bunları iyi arasdırıp yatırımınızı öyle yapın.

Satamazsınız diye değil bilmediğimden soruyorum çünkü farklı farklı yorumlar okumusdum.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Arkadaşlar fiziksel gümüş almayı planlıyorum ilk etapta 5-10 kg alacağım jelatin ile sarsam hava ile irtibatını kesmek istiyorum bir zararı olur mu veya streç ile sarmayı planliyorum
Gümüşü değeri düşmeden temiz bir sekilde nasıl saklayabilirim
Kararması değerini düşürür mü
999.9 saflıkta külçe gümüşler olacak

Edit:
Nadir Gold İar Harem sertifikali ürünlerde saklama sıkıntısı olmuyormuş. Nemli sulu ortamlarda olmadıkça Kararma yapmıyor. Saf 999.9 gümüş oldukları için her hangi bir şekilde değerlerini kaybetmiyorlar. Tek sıkıntı saklaması güvenli bir kasanız var ise nakit para veya fiziki altınlarınızın yanına gümüşü de çekinmeden ekleyebilirsiniz.

Kuyumcularda bulunabiliyor gümüşe talep olduğu için kuyumcularda getirmeye başladı.

999.9 saflıkta külçe gümüş altın gibi her yerde bozdurulabiliyor alıcısı her zaman oluyor anlık fiyatlardan bozdurabilirsiniz.

Saklaması basit külçe gümüşte işçilik neredeyse sıfır o yüzden alımlarınızda 1 kg luk külçe gümüş olarak yaparsanız alırkende işçilik ödemezsiniz.

İnternettende alımlar yapılabilir ancak dikkat etmekte fayda var sahte ürünlerde olabilir sertifikalı ve firmanın güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz.

Gümüş geçmişten günümüze altın ile birlikte en geçerli para birimidir benim için. 21.yy da adından çok söz ettireceğini düşünüyorum. YTD.
Pages:
Jump to: