Pages:
Author

Topic: Günlük %6 ve üzeri kar sağlayan sinyal robotu - page 2. (Read 434 times)

newbie
Activity: 9
Merit: 0
Tegramda bu tür sinyal veren grublar var,ücrette istemiyorlar ve bazılarıda çok başarılı yani..
member
Activity: 322
Merit: 14
seviyorum bu günlük %3 %5 kar veren sinyal botlarını.
böyle bir botum olsa yemin ederim  kimse bilmesin duymasın diye maksimum güvenlikli bir evde yine aynı maksimum güvenlikli bilgisayarlarda işlem yaparım. gerekirse 1 yıl boyunca evden çıkmam gece gündüz bilgisayarıma virüs taraması yaptırır başka hiç bir siteye girmem. aynı internet ağına telefonumu bile bağlamam.
boru değil %6 bu. günlük %3 bile olsa 20 lira ile yıl sonunda milyonerim.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
1.06^365 = 1,724,411,147.27
 Huh
newbie
Activity: 24
Hacı iyi diyorsun hoş diyorsun da insanlar kişisel bilgi paylaşmamak için bu forumda geziyor, paylaşılmasına karşı oldukları için bu teknolojinin arkasında duruyorlar ama sen adamlara numara verin diyorsun.  Smiley

İstenirse telegram üzerinden de alabilirler sinyalleri
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Hacı iyi diyorsun hoş diyorsun da insanlar kişisel bilgi paylaşmamak için bu forumda geziyor, paylaşılmasına karşı oldukları için bu teknolojinin arkasında duruyorlar ama sen adamlara numara verin diyorsun.  Smiley
newbie
hocam peki sizin bu işten karınız nedir, amme hizmeti olsun diye mi yapıyorusunuz,  bir vakfa mı bağlısınız, iyilik yapmak için ?

yani burada vediğiniz bir şey varsa aldığınız bir şey de vardır
adamların niyeti kesinlikle dolandırıcılık
yoksa böyle bir hizmeti niye millete sunmaya kalkışsın ki
kendi kullanır
niye bu kadar şadım şukudum ötüyorlar zannediyorsunuz
gelen milletin paralarını hüpletmeye çalışıyorlar dikkat edin

Okuma yazman yok her halde üstte aylık 0.01 Btc yazıyor ücreti
jr. member
Activity: 196
Merit: 5
hocam peki sizin bu işten karınız nedir, amme hizmeti olsun diye mi yapıyorusunuz,  bir vakfa mı bağlısınız, iyilik yapmak için ?

adamların niyeti kesinlikle dolandırıcılık
yoksa böyle bir hizmeti niye millete sunmaya kalkışsın ki
kendi kullanır
niye bu kadar şadım şukudum ötüyorlar zannediyorsunuz
gelen milletin paralarını hüpletmeye çalışıyorlar dikkat edin
newbie
hocam peki sizin bu işten karınız nedir, amme hizmeti olsun diye mi yapıyorusunuz,  bir vakfa mı bağlısınız, iyilik yapmak için ?

Merhaba konuda belirttim hocam aylık 0.01 btc ile üye olunuyor
member
Activity: 154
Merit: 10
sinyal robotu işe yarıyorsa talep görecektir
newbie
Bilgilerinizi bota girmiyorsunuz sadece telefon numaranızı veriyorsunuz ve sinyaller SMS ile bildiriliyor bot sadece alım sinyali veriyor kendiniz alım-satım yapıyorsunuz.
Örnek bugünki sinyaller kazan oranı sağ tarafta

https://i.hizliresim.com/z01OjO.jpg

Zuvsbot Nedir ?
Zuvsbot Binance üzerinde olan bütün coinleri 5 farklı hesaplama algoritması ile analiz etmektedir.Bu 5 farklı alogirtmayı sağlayan coin varsa o andaki fiyatını sisteme üye olan kullanıcılara anında SMS ile cep telefonunuza bildirmektedir.Sinyal geldikten sonra isteğinize göre coini alıp belirleyeceğiniz yüzde ile satışa koyabilirsiniz. Coin takibini sisteme giriş yaparak anlık takip edebilirsiniz.
Sık Sorulan Sorular
Binance kullanıcı adı ve şifremizi verecekmiyiz
Sizden herhangi bir kullanıcı veya şifre talep etmiyoruz.
Verilen sinyaller ne zaman artar ?
Sinyalin ne zaman artıp azalağını hiçbir zaman size söyleyemeyiz ve hiç kimse böyle bir iddiada bulunamaz şu ana kadar yapılan testlerde coinlerin 24 saat içinde yüzde 6,7 veya üzerinde kar bıraktığını söyleyebiliriz.
Verilen sinyal düşme olasılığı nedir ?
Sinyali almadan önce %3 veya 4 stoploss koymanızı öneririz Şöyle bir durum daha var verilen sinyaller bazen yüzde 5 azalıp daha sonradan artışa geçebiliyor bu konu tamamen sizin insafiyetinizdedir.
Yüzde yüz kazanabilirmiyiz ?
Dünyadaki hiç kimse sizin yüzde yüz kazanacağınıza dair kesin bir bilgi veremez çünk herşey Bitcoin analizi üzerine kurulu Bitcoindeki azalış hesaplanan analizlerinde sapmasına yol açabilir.
Tüm bu özelliklere aylık 0.01 Btc ile üye olabilirsiniz.
Örnek Sinyal Görsel
https://prnt.sc/ikefji
Daha önce hedefe ulaşmış sinyaller ve durumları
https://prnt.sc/ike8ra
Daha fazlası için
http://www.zuvsbot.com

TELEGRAM İLETİŞİM
@dadas2525
Pages:
Jump to: