Pages:
Author

Topic: ⌚🚴 GYM Ledger | Dünyanın İlk KriptoPara Cüzdanlı Akıllı Spor Bilekliği! ✔️ - page 4. (Read 21820 times)

jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Hocam çeviri için teşekkürler proje fikir itibari ile güzel iyi planlanmış ekipte iyi ama piyasa da çok daha da başarılı projeler bulunuyor onun için projenin dahada kendini geliştirmesi kanaatindeyim yine de emeğinize sağlık
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
GYM Ledger yeni ödül kampanyası haftaya başlıyor arkadaşlar. Kaçıranlar bu ödül kampanyasına katılabilir, yeni kampanyayı buradan da haberdar edeceğim.

Türkçe telegram grubunda da son gelişmeleri takip edebilirsniz: https://t.me/gymrewardsturkish
full member
Activity: 742
Merit: 112
nabız ölçer, bluetooth destekli orta halli bir akıllı bileklik ile gym ledger uygulamasını telefondan da takip ederek token mining yapılabilir. takip ettiğim bir ico. borsadaki tokenleri daha değerli hale gelirse belki mining yapmaya başlarım. Pacman konseptli sırf yürüyerek mining yapılabilen tokenler falan. Böylelerini de görmek isterim başka projelerde.
full member
Turkish Translator
Arkadaşlar GYMRewards (GYM) Token EOSex borsasında ERC-20 GYM tokeni olanlar burardan EOS GYM tokene swap yapabilir.

Ekip bir ticaret yarışması düzenleme kararı aldı.

Alım satım 20 Ekime kadar açılacak ve en yüksek hacimli ticaret yapanlar GYM Ledger (LGR) token kazanacak. Ödüller büyük.

Detayları buradan öğrenebilirsiniz: https://bitcointalksearch.org/topic/gym-rewards-eosexcom-trading-competition-5049768
full member
Turkish Translator
Arkadaşlar GYM üretebileceğiniz GYM Rewards uygulaması Android için bir süredir yayında.

Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Bluetooth'unuzu açıp telefonunuzu akıllı saatinize bağlayacaksınız. Gym Ledger saati olmak zorunda değil, herhangi bir akıllı spor bilekliği genellikle çalışıyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.gymrewards.app

IOS Sürümü ise onay bekliyor, çok yakında mağazada yerini alacak.
full member
Turkish Translator
150'den fazla GYM Ledger kripto cüzdanlı akıllı saat satıldı!

Siz de sahip olmak isterseniz yatırdığınız ETH miktarına ve o anki ödüle göre saat kazanabilirsiniz.

Katkıda bulunmak isterseniz: https://gymledger.com/main-html/
full member
Turkish Translator
GYM Ledger ön satışı bugün başladı arkadaşlar

full member
Turkish Translator
Guzel bir projeye benziyor ama daha önce farkli ozellikleri barindiran daha gelişmiş uygulamalarda yapılmıştı. Açıkçasıspor aktiviteleri üzerine çalışan degilde insanlarin veri güvenliği kimlik güvenliği gibi konularda çözüm üreten projeleri daha çok beğeniyorum.

Yorum için teşekkürler basit dursa da belki insanlar ilgi gösterebilir çünkü değişik geliyor kulağa.. bakalım ne yapacaklar..

bountyhive gymrewards değil mi bu, eos swap yapmıştı.  swap yaptık bekliyoruz bakalım, birde burda bounty düzenlemişler takibe alalım

edit: şimdi baktım eos adresi değil ether adresi istiyor eski tokenlarımı yollayacaklar , ne yapacaklar tam çözemedim

GYM tokeni, bu uygulama üzerinden sporla ürettiğimiz EOS tokenler. ERC-20 olanlar da EOS'a geçti zaten evet.

LGR ise GYM Ledger'ın ERC-20 tokeni ICO'da satılacak olan.

190bin adet vardı. Sattığıma satacağıma ileride daha da çok pişman olacağım gibi duruyor. Ummadık taş, baş yarar ya hani o hesap olacak. Ummadık, biraz da mecburiyetten elden çıkardık. Uçar gider mi dersiniz...10bin küsür tane kala kala kaldı elimde. Onu da eos cüzdana swapladık. duruyor öyle...Bari o kadarcık da olsa dursun bakalım... Kısmet...

Valla hocam ben de uygulama ile kasıyorum bir süredir belki ileride para eder diye, umarım kazançlı olur sizin için de.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
190bin adet vardı. Sattığıma satacağıma ileride daha da çok pişman olacağım gibi duruyor. Ummadık taş, baş yarar ya hani o hesap olacak. Ummadık, biraz da mecburiyetten elden çıkardık. Uçar gider mi dersiniz...10bin küsür tane kala kala kaldı elimde. Onu da eos cüzdana swapladık. duruyor öyle...Bari o kadarcık da olsa dursun bakalım... Kısmet...
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bountyhive gymrewards değil mi bu, eos swap yapmıştı.  swap yaptık bekliyoruz bakalım, birde burda bounty düzenlemişler takibe alalım

edit: şimdi baktım eos adresi değil ether adresi istiyor eski tokenlarımı yollayacaklar , ne yapacaklar tam çözemedim
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Guzel bir projeye benziyor ama daha önce farkli ozellikleri barindiran daha gelişmiş uygulamalarda yapılmıştı. Açıkçasıspor aktiviteleri üzerine çalışan degilde insanlarin veri güvenliği kimlik güvenliği gibi konularda çözüm üreten projeleri daha çok beğeniyorum.
full member
Turkish Translator
Güncellemeler için rezerve.
full member
Turkish Translator

YENİ GYM LEDGER ÖDÜL KAMPANYASI SONA ERDİ! KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ

Ortalık programı için takipte kalın!

Pages: