Pages:
Author

Topic: Hala zam gelmemişken YouTube Premium alın - page 2. (Read 311 times)

legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
Normal deneyimin üzerine extra bazı faydalar sağlıyorsa bu kabul edilebilir olabilir ama sadece reklamları engellemek için premium servise ödeme yapmayı etik bulmuyorum, reklamları engellemek özgür internet ortamında kullanıcının insiyatifinde olmalı,

youtube'a özel seriler de olması tasarlanıyordu premium'da ama bunlar diğer servislerle rekabet edebilecek düzeyde değil çok basit seviyede sanırım...
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Youtube Premium son derece mantıklı bir hizmet yani ben de uzun zamandır kullanıyorum ve 1 gün bile pişman olduğumu söyleyemem. Özellikle Youtube'un adblock adı verilen reklam engelleyicilere karşı geliştirdiği sistem sonrası premium abonelik almak çok daha mantıklı bir hale geldi.

Youtube artık reklam engelleyicilere karşı resmen bir savaş açtı ve geçenlerde gördüğüm bir haberde artık reklam engelleyicilerin işe yaramayacağını yazıyordu. Bunun önüne tam anlamıyla geçmeyi başarabilirlerse daha çok kişi premium almaya başlayacaktır.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Arkadaşlar hala zam gelmemişken ve enflasyona yenilmemişken YouTube Premium yıllık olarak alın bence. Artık hayatın içinde olan YouTube senelik olarak almak mümkün. Aylık olarak aldığınızda olası zamlardan etkileniyor olabilirsiniz ama senelik aldığınızda bir sorunla karşılaşma şansınız olmaz.

https://www.youtube.com/premium/annual Sekmesini Chrome veya başka bir tarayıcıdan açıp senelik üyelik alabilirsiniz. Bunu aldığınızda evde Wi-Fi üzerinden videoları indirip daha sonra internet harcamadan izleyebilirsiniz. Aklıma gelen ilk şey ders çalışanlar için ders videoları, uzun süre bekleme yapan sıkılanlar için filmler indirilip YouTube ile internet harcamadan izleyebilir ve 1 senede parasını çoktan çıkarmış olabilirsiniz. YouTube Music uygulaması ise cabası.

Bunu bir değerlendirin bence.

Bildiğim kadarıyla yıllık planda aile grubu üyeliği yok ama tam emin değilim.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bunlar tamamen para tuzağı free versiyon ile premium arasında hiçbir fark yok. Doğru tarayıcıları ve eklentilerini kullanırsanız hiç reklam görmüyorsunuz. Ayrıca bedava premium sağlayan sistemler de mevcut yani youtube için premium para ödemeye hiç gerek yok. Aynısı netflix ve benzerleri için de geçerli hepsinin ücretsiz versiyonları mevcut internette. Devir ekonomi devri böyle yerlere para saçma doğru gelmiyor bana.

Evet, mesela banka soymak için piyasada silah da mevcut, ya da emek hırsızlığı için korsan kitaplar, müzik cdleri falan da mevcut, hatta daha da premium ekonomi yapmak istersen photoshopla fake smalı çocuk görselleri falan oluşturup stand açarak veya Lösevden geliyorum diye dolaşarak da ekonomi yapabilirsin.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
September 25, 2023, 03:18:12 AM
Bunlar tamamen para tuzağı free versiyon ile premium arasında hiçbir fark yok. Doğru tarayıcıları ve eklentilerini kullanırsanız hiç reklam görmüyorsunuz. Ayrıca bedava premium sağlayan sistemler de mevcut yani youtube için premium para ödemeye hiç gerek yok. Aynısı netflix ve benzerleri için de geçerli hepsinin ücretsiz versiyonları mevcut internette. Devir ekonomi devri böyle yerlere para saçma doğru gelmiyor bana.

Uygulamaların fiyatları uygun ama birçok uygulamayı kullanıyoruz ve hepsine birden para verince miktar artıyor. Uzun zamandır youtube'u eklentilerle kullanıyorum ve hiçbir sorun olmadı. Telefonda ise youtube'u açmışlığım çok nadirdir o yüzden telefonda kullanan varsa premium bir ihtimal gerekebilir. Telefon için de eklentiler vardır ama telefonda eklenti kullanmayı tercih etmiyorum.

Youtube Spotify gibi müzik listelerine önem verse piyasadan silmeyeceği bir uygulama yok ama onu da yapmıyorlar o yüzden 1-2 müzik için premium almayı tercih etmiyorum.

Dediğiniz gibi birçok alternatif varken her uygulamayı ücretli kullanmaya kalksak çok fazla ücret oluyor.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
September 24, 2023, 03:13:02 AM
Güzel bir hizmet tabi parasına göre bakarsak güzel. Ayrıca arka fonda oynatılabilir olması ve YouTube Music uygulamasına ücretsiz erişim sağlanması sebebiyle ayrıca denenmesi gereken bir uygulama bence. Bir de harbiden reklamlar artık moral bozmaya başlamıştı. Zaten şu an aylık 30 lira olsa 1 Euro fiyattan satılıyor demek. Bence Papara gibi iade platformlarıyla aylık üye olunabilir. Ayrıca inanılmaz geniş bir kaynak YouTube. Film, belgesel, her türlü şeyi indirip offline olarak izleme imkanı sunması da güzel. Bence Türk lirası olarak gerçekten ucuz. Alınabilir mi elbette .
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
September 23, 2023, 04:06:56 AM
YouTube Preimum çok avantajlı gibi görünüyor tabi düzenli olarak almak mı daha uygun yoksa yıllık mı bilmiyorum aylık almanın sakıncaları bir anda fiyatı artabilir yıllık almanın avantajı bu fiyat artışından etkilenmezsin ama ne zaman arttırırlar kim bilir
member
Activity: 144
Merit: 35
September 22, 2023, 04:33:54 PM
9 lira 90 kuruşa kullanıyorum şu an. Premium öğrenci üyeliği aldım 19.90a papara ile ödeme yaparsan 10 lirayı geri iade ediyor. Bunu da söylemiş olayım.

YouTube premium için ödeme yapmak istemetenler mobilde YouTube vanced uygulaması edinebilir ancak bu da telif hakkı ihlali olur. Sonuçta bir hizmet alıyorsanız bedeli mutlaka olacaktır. Ben ücretli uygulamaların ücretsiz olarak illegal yönden kullanılmasına karşıyım. Hele hele adguard, ad block gibi uygulamalara. Reklam izlemek istemiyorsan bedelini ödeyeceksin.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
September 22, 2023, 03:43:19 PM
Bilgisayardan premium almadan izlemek kolay, milyon tane seçenek var. Ama iş televizyon ve telefona gelince premium olmadan reklamsız izleyemiyoruz. Bir dönem premium kullanıyordum ve çok pratik geliyordu ama uzun zamandır para vermek mantıklı gelmiyor. Ülke ekonomisi o kadar kötü ki şuraya vereceğimiz üç kuruş parayı düşünür hale geldik Cheesy
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
September 22, 2023, 02:18:21 PM
Youtube Premium şu an paralı hizmetler arasında en mantıklı seçeneklerden birisi. Youtube'daki reklamlar gitgide daha çok can sıkıcı hale gelince ben de almaya karar verdim ve çok memnunum. Çünkü öyle bir şey ki yani örneğin 30 dakikalık bir videoya bakıyorsunuz 50 tane reklam çıkıyor. Reklam engelleme uzantıları da var biliyorum ama onlar da bir noktadan sonra işe yaramayabiliyor. Ayrıca telefondan da video izliyorsanız premium almak çok daha mantıklı oluyor.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
September 22, 2023, 11:27:11 AM
Youtube Premium en çok kullandığım, ödemesini yaparken aldığım hizmetten ötürü bir sorun yapmıyorum, zamlanmadan önce bir bakıyım üyeliğimi uzatabiliyorsam kesinlikle uzatırım. Daha çok telefonda kullanırken işime yarıyor. YoutubeMusic yada istediğim her içeriğe ulaşmak güzel oluyor, telefonda arka planda çalışıyor olması güzel.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
September 22, 2023, 10:26:04 AM
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
September 22, 2023, 09:32:45 AM
Youtube premium bence parasını en çok hak eden olay. Dediğiniz gibi müzik de var, spotify'a gerek kalmıyor. Youtube'da ben saatlerce bir şeyler izleyebiliyorum, hala da izlemek için kaydettiğim yüzlerce saatlik içerik var. Onun için ben direkt para verirdim. Ama bir tanıdığım beni aile planına aldı, valla parasını bile bilmiyorum. Ben de ona Disney+ verdim. Bunda yıllarca üyeliği şimdiden alma olsa alırdım gerçekten. Bazen arkadaşlar bir şey izletecek oluyor youtube'dan ve reklam görüyorum. Bence aile planı ile arkadaşlar olarak ortak bile alınabilir bu premium üyelik.
member
Activity: 65
Merit: 21
September 20, 2023, 10:02:04 AM
Arkadaşlar hala zam gelmemişken ve enflasyona yenilmemişken YouTube Premium yıllık olarak alın bence. Artık hayatın içinde olan YouTube senelik olarak almak mümkün. Aylık olarak aldığınızda olası zamlardan etkileniyor olabilirsiniz ama senelik aldığınızda bir sorunla karşılaşma şansınız olmaz.

https://www.youtube.com/premium/annual Sekmesini Chrome veya başka bir tarayıcıdan açıp senelik üyelik alabilirsiniz. Bunu aldığınızda evde Wi-Fi üzerinden videoları indirip daha sonra internet harcamadan izleyebilirsiniz. Aklıma gelen ilk şey ders çalışanlar için ders videoları, uzun süre bekleme yapan sıkılanlar için filmler indirilip YouTube ile internet harcamadan izleyebilir ve 1 senede parasını çoktan çıkarmış olabilirsiniz. YouTube Music uygulaması ise cabası.

Bunu bir değerlendirin bence.
Pages:
Jump to: