Pages:
Author

Topic: Haluk Levent MASAK izinli Kripto Bağış Cüzdanı Oluşturdu. - page 2. (Read 1072 times)

legendary
Activity: 2170
Merit: 2545
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
İstanbul, Yalova, Bursa, Kocaeli çevresinde deprem bölgesinde kullanılabilecek nitelikte çadır arıyorum. Bilgisi olan varsa lütfen iletişime geçsin. Bir kaç yerle görüştüm insanın içinden ülkeyi yakmak geliyor. Kara, yağmura dayanıklı diyerek ince bez kamp çadırlarını satmaya çalışıyorlar.

edit: Kütahya'da 40 adet deprem bölgesine uygun çadır bulduk. Katkıda bulunmak isteyen olursa benimle iletişime geçebilir.

3×3 toplam 9 m2  5000 tl fiyat ile kışlık.
hero member
Activity: 1251
Merit: 579
https://twitter.com/onurgozupek
ben henüz kripto para ile ödeme almaya başlanmadan AHBAP hesabına para transferi yapmıştım. Ama yine de kripto para cüzdanlarımda bulunan bakiyeleri mümkün olduğunca birleştirerek yardım hesaplarına gönderdim. Elimden gelen fazla bir şey yok, üzgünüm, çaresizim. Kendimi hiç bu kadar aciz hissetmemiştim.

İnsanlar Ahbap'ın AFAD'ın duyurularına, taleplerine bakmadan tırlar ya da kendi araçlarıyla yardım götürmeye çalışıyor ama organize olunamadığı için o yardımlar gerçekten yardıma ihtiyaç duyanlara ulaşamıyor!

Lütfen yardım yapacaksanız öncelikle AHBAP ve AFAD, Kızılay gibi yardım oluşumlarının taleplerini takip edin! Yarıdmlarınızın en hızlı, en doğru şekilde ulaşabilmesi için organizasyon şart!!!
legendary
Activity: 3122
Merit: 1516
Kripto para ile yardım yapan / yardım alanların ve yapılan yardımların listesini yaptım. Gözatmak isterseniz https://onurgozupek.notion.site/onurgozupek/Subat-2023-Depremi-Kripto-Para-Yardim-Listesi-5f61ccc038e0416b93f63d5dc315f749

Onur ellerine sağlık. Derli toplu güzel bir liste olmuş,
Gerzek yasal düzenlemeler ile sık boğaz ettikleri kripto para uzayından yardım yağıyor.
Haluk Levent akıllı adam, direk masak ile görüşmüş helal olsun takdir ettim.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Kripto para ile yardım yapan / yardım alanların ve yapılan yardımların listesini yaptım. Gözatmak isterseniz https://onurgozupek.notion.site/onurgozupek/Subat-2023-Depremi-Kripto-Para-Yardim-Listesi-5f61ccc038e0416b93f63d5dc315f749

Göz attım, elinize sağlık, kripto camiası bu anlamda önemli işler yaptı ve ciddi paralar toplandı, bu aşamada ahbap derneği önemli işlere imza attı, kripto para camiası kenetlenip elinden geleni yapıyor ve umarım bu ülkemizde bakış açısı olarak değişmesinde yer alır, demek ki kripto paralar sadece kara para aklamakta kullanılmıyor, dünyanın her yerinden resmiyet gerekli olmadan tronscan üzerinden paribuya 1 milyon tron gönderilerekte oluyormuş demek ki,
hero member
Activity: 1134
Merit: 707
Haluk Levent'e gönderdim yardımımı. Bitcoin cüzdanının olmaması eleştirilmiş. Haklı bi eleştiri bana kalırsa. Diğer cüzdanlar gibi o da olmalıydı. Bi yerli kripto para borsasıyla iş birliği yapabilirdi Haluk Bey. Reklamlarında oynadığı Bitexen vardı bi ara. Binance da olabilirdi gerçi. Yardım gelsin nasıl gelirse gelsin diye dedim. Bitcoin cüzdanını neden açamadığını bilmiyom. Borsalarla iş birliği yapsaydı aşardı bu sorunu bana kalırsa. Gerçi planlı, programlı bi iş değil. Doğal bi afet. İmkanı kadar bi şeyler yapmıştır. Fakat Bitcoin cüzdanı da olsaymış daha bi çok para toplanırmış. 3 milyon dolar toplanmış o da iyi tabi. Her kuruşun önemi var çünkü.
sr. member
Activity: 959
Merit: 292

Onur hocam çok güzel bir çalışma olmuş. Emeğiniz için teşekkürler.

Depremde açılan yarayı hep beraber kapatacağız. Destek olan, yardım eden her kişiye, her kuruma ve borsaya sonsuz teşekkürler.
legendary
Activity: 1988
Merit: 1109
yoyow diye bi eleman var twitterda o da baya yaptı yardım 50-100k dolar arası bişi sanırım
realyoyow mu ne adresi trader bu adam
hero member
Activity: 1251
Merit: 579
https://twitter.com/onurgozupek
legendary
Activity: 1988
Merit: 1109
yardım yapan, vesile olan, yapmak isteyip de gücü yetmeyen herkesten Allah razı olsun
cansınız   Kiss
legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
member
Activity: 349
Merit: 52
Sadece bir günde 2.7 milyon dolar para toplandı. Her ne kadar büyük kısmı avax vakfından gelse de bir günde ulaşılan rakam çok değerli. Bir haftada 5-10 milyon dolar arası bir yere varılacaktır ve bu da acil ihtiyaçlar için çok önemli bir mebla.

Sadece konunun daha önemli insanlara ulaştırılması gerekiyor. Vitalik'in bir tweeti bile çok şey ifade eder. Umarım mesajlarımızı görür ve kampanyayı duyurur.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1465
Konu EFS'nin çabalarıyla theymos tarafından tekrardan açıldı arkadaşlar umarım bu son olur

Maalesef konuyu dilencilik ve Bitcoin ile alakasız olarak gören bir yetkili konuyu ikinci kez kaldırdı. İlk seferde konuyu çöpe taşıyarak yanlış aksiyon alan olduğundan şüphelendiğim kişi bu sefer konuyu tamamen silmiş. Empati ve vicdan yoksunu, kötü niyetli biri güç sahibi olunca kuralları bu şekilde kendine göre yorumlayabiliyor.

Ahbap platformu Bitcoin adresi de paylaşsaydı iyi olacaktı. Altcoin bölümlerinde konuyu yeniden açabiliriz ancak oradaki spam seviyesi çok yüksek olduğundan konu pek faydalı olmayabilir.

Adreslerde neredeyse 2.5 milyon dolar para toplandı. Umarım bu miktar artmaya devam eder. Yardımlara maddi manevi en ufak katkısı olan herkese teşekkürler.

Bitcoin adresi açmamış olsalar dahi bir fikrim var. DarkStar_ gibi globalde güvenilir olarak bilinen bir kişiye ~10.000 $ değerinde bitcoini garanti fonu olarak gönderebilirim. Daha sonra paylaşacağım bitcoin adresine dileyenler bağışını gerçekleştirir. Ben de bu bitcoinleri stabillere çevirerek Ahbap platformuna kendi eth yada bsc adresimden gönderirim. Parayı gönderdiğimi onchain olarak kanıtladığımda kendi paramı garanti fonu olarak emanet ettiğim üye paramı bana geri gönderir ve işlem sonlandırılmış olur. Toplanacak para ne kadar olursa olsun insanlara bir faydası olacaksa benim için önemli.

İngilizce açılmış başlığın silinmesi hangi açıdan bakarsanız bakın ahlaksızca. Hiç kimse kendisine ait bir adresi paylaşmadı.

Hocam konunun kapanması bitcoin adresi ile ilgili değil ancak bitcoin ile bağış yapmak isteyen çok fazla sayıda kişi oluyor onlar için böyle bir çözüm üretmeniz bence toplayabileceğimiz yardımı arttırma açısından iyi olabilir.
legendary
Activity: 2170
Merit: 2545
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Maalesef konuyu dilencilik ve Bitcoin ile alakasız olarak gören bir yetkili konuyu ikinci kez kaldırdı. İlk seferde konuyu çöpe taşıyarak yanlış aksiyon alan olduğundan şüphelendiğim kişi bu sefer konuyu tamamen silmiş. Empati ve vicdan yoksunu, kötü niyetli biri güç sahibi olunca kuralları bu şekilde kendine göre yorumlayabiliyor.

Ahbap platformu Bitcoin adresi de paylaşsaydı iyi olacaktı. Altcoin bölümlerinde konuyu yeniden açabiliriz ancak oradaki spam seviyesi çok yüksek olduğundan konu pek faydalı olmayabilir.

Adreslerde neredeyse 2.5 milyon dolar para toplandı. Umarım bu miktar artmaya devam eder. Yardımlara maddi manevi en ufak katkısı olan herkese teşekkürler.

Bitcoin adresi açmamış olsalar dahi bir fikrim var. DarkStar_ gibi globalde güvenilir olarak bilinen bir kişiye ~10.000 $ değerinde bitcoini garanti fonu olarak gönderebilirim. Daha sonra paylaşacağım bitcoin adresine dileyenler bağışını gerçekleştirir. Ben de bu bitcoinleri stabillere çevirerek Ahbap platformuna kendi eth yada bsc adresimden gönderirim. Parayı gönderdiğimi onchain olarak kanıtladığımda kendi paramı garanti fonu olarak emanet ettiğim üye paramı bana geri gönderir ve işlem sonlandırılmış olur. Toplanacak para ne kadar olursa olsun insanlara bir faydası olacaksa benim için önemli.

İngilizce açılmış başlığın silinmesi hangi açıdan bakarsanız bakın ahlaksızca. Hiç kimse kendisine ait bir adresi paylaşmadı.
legendary
O konu geri getirilse de getirilmese de Altcoin Discussion bölümünde farklı bir formatta yeni konu açtım. 2 gündür herkesin sinirleri harapken bir de bunlarla uğraşıyoruz. Yine de bu konunun toplanan yardıma en ufak bir katkısı olacaksa bu bize yeter. Her fırsatta desteğini esirgemeyen Pakistanlı dostlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.

https://bitcointalksearch.org/topic/good-cause-to-use-stablecoins-help-earthquake-victims-in-turkiye-5438580

Elimizden geleni yapalım ama depremzedeler işin içinde olmasaydı televizyonu ya da sosyal medyayı her açtığımızda gözlerimiz dolmasaydı uğraşılmazdı.Services forumun kalbi orada bir konumuzun olması farkındalık yaratmak için harika olurdu.

Tek sorun bitcoin adresi olmaması olsaydı kişisel adresimi de paylaşır yaptığım her işlemi de açık açık paylaşırdım ama başka yerden sıkıntı çıktı ama EFS çözmek için elinden geleni yapıyor.
EFS
staff
Activity: 3668
Merit: 2056
Crypto Swap Exchange
O konu geri getirilse de getirilmese de Altcoin Discussion bölümünde farklı bir formatta yeni konu açtım. 2 gündür herkesin sinirleri harapken bir de bunlarla uğraşıyoruz. Yine de bu konunun toplanan yardıma en ufak bir katkısı olacaksa bu bize yeter. Her fırsatta desteğini esirgemeyen Pakistanlı dostlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.

https://bitcointalksearch.org/topic/good-cause-to-use-stablecoins-help-earthquake-victims-in-turkiye-5438580
hero member
Activity: 728
Merit: 698
Tüm dünyanın duyarlılık gösterdiği bir olay bu, o yüzden globaldeki konunun silinmesine üzüldüm. Umarım geri açılır ve daha fazla kişiye ulaşır. Buna rağmen toplanan miktarı gördükçe helal olsun diyorum kripto camiasına. Böyle bir zamanda özellikle Haluk Levent gibi kendini kanıtlamış ve AHBAP ekibinin yaptığı işler herkesin takdirini toplamışken umarım daha fazla katkı sağlanır ve ihtiyacı olanlara ulaştırılır.
legendary
Kimsenin güven sorunu olmasın diye daha ahbap kripto para adreslerini paylaşmadan önce açtığım konuda bile kişisel herhangi bir adresimi paylaşmadım konuyu takip edenler bilir ısrarla bizden btc adresi istemelerine rağmen ahbapı işaret ettim çünkü kimsenin şüphe duymasını istemiyordum.Konuyu açmadan önce izin almam gerektiğini söylediler gerekli pmi forum yönetimine attım umarım talebimiz kabul edilir.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1474
Hocam globaldeki konuyu göremedim, kaldırıldı mı acaba, bende destek için yazacaktım ama verdiğiniz linkte linkin çalışmadığını gördüm, Allah herkese sabır versin, ailesi göçük altında kalan var mı arkadaşlar? Artık uzaktan elimizden bolca dua etmek ve yardımda bulunmak geliyor başka bir şey yapamıyoruz maalesef Sad

Depremin durumu belli, bütün dünya diyor ki bu normal bir deprem değil size yardım edeceğiz. Ne güzel yasal sayılabilecek ve yerine ulaşacağına inanabildiğimiz cüzdanlar açılmış, hem büyük kuruluşlar hem halk destek veriyor. Nasıl bir kalpsizlikle dilencilik olarak görebilirler konuyu akıl alır gibi değil.
Bu kadar can kaybı olmasının sebebi bizim son yıllardaki "yanlış yapılaşmamız ve inşaat sektörümüz". Ama öyle ya da böyle insanlar can çekişiyor, donuyor ya da ölüyor. Toplanacak destek ile birlikte insanlara bir faydamız olacaktı. Neyse biz yine elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz
legendary
Hocam globaldeki konuyu göremedim, kaldırıldı mı acaba, bende destek için yazacaktım ama verdiğiniz linkte linkin çalışmadığını gördüm, Allah herkese sabır versin, ailesi göçük altında kalan var mı arkadaşlar? Artık uzaktan elimizden bolca dua etmek ve yardımda bulunmak geliyor başka bir şey yapamıyoruz maalesef Sad

Teşekkür ederim cevap için, üzüldüm böyle değerlendirilmesine, bir çok yardım kampanyası başlatılmıştı hatırlıyorum başka olaylarda, Türkiye’de dünyanın gördüğü en büyük depremler oluyor ama nedense konunun devamına izin verilmiyor, çok üzücü Sad

Gerçekten üzüldüm bitcoin ve kriptoparaların değeri böyle felaket günlerinde daha çok ortaya çıkıyor.Dünyanın her tarafından bağış yapmak isteyen insanlar kripto paralar aracılığıyla çok kolay bir şekilde bunu gerçekleştirebiliyor.

Ben bu konuyu kafama göre açmamıştım hem insanlara yardımcı olmak istemiştim hem de daha önce başka bir ülkede yaşanan felaketten sonra açılan bir konudan etkilenmiştim buyrun o konuda burada: https://bitcointalksearch.org/topic/m.60829860 umarım karar yeniden gözden geçirilir.

sr. member
Activity: 1344
Merit: 373

Teşekkür ederim cevap için, üzüldüm böyle değerlendirilmesine, bir çok yardım kampanyası başlatılmıştı hatırlıyorum başka olaylarda, Türkiye’de dünyanın gördüğü en büyük depremler oluyor ama nedense konunun devamına izin verilmiyor, çok üzücü Sad
Pages:
Jump to: