Pages:
Author

Topic: Hangi altcoin zarar ettirmez? - page 13. (Read 5083 times)

full member
Activity: 406
Merit: 101
March 06, 2018, 03:45:34 PM
Son zamanların en istikrarlı coini bana göre NEO , çinlilerin eth ı.
Çok takın zamanda yükselişede geçecektir, zarar etmek istemiyorsanız NEO da durabilirsiniz
member
Activity: 294
Merit: 11
March 06, 2018, 03:35:45 PM
vallahi hiç üzmeyen coin bulursanız kesinlikle girin derim öle coin bulmak gerçekten zorlaştı yani ha deyince bulamıyorsun girdiklerin de illa ki zarar ettiriyor veya uzun vadede yapıyor yapacağını hem bekle hem zarar etme ütopya gibi
full member
Activity: 630
Merit: 102
March 06, 2018, 03:27:16 PM
Öyle bir coin yok Smiley şu piyasa hali ciddi ciddi insanı korkutuyor. Özellikle iyi ve kaliteli temel taşlarına sahip dediğimiz projeler bile bitcoinin ani hareketlerinde vites düşürüyor. Btc rahatlamadan altcoinlerin kolay kolay yeşillenmeyeceğini düşünüyorum. Bence daha 1-2 haftamız var en azından. Ha bu dönemde toplayıp uzun vadeli yatırım yapılabilir.
full member
Activity: 434
Merit: 100
March 06, 2018, 03:06:05 PM
vallahi zarar ettirmez demek zor olur bence zarar ettirmeyen coin bulmak zor bulunca da kaçırılmaması gerek diye düşünüyorum zarar etmiyorsan paso kazanıyorsun demektir bu da gelsin paralar demek Cheesy
full member
Activity: 350
Merit: 100
March 06, 2018, 02:59:20 PM
Evet btcde bu aralar dalgalanmalar sık sık yaşanıyor benim şu aralar favorim status ve tether ikisini de değerlendirmeye alabilirsin bi süre paranı ethde tutmanı ama o süre zarfında da yine bunlara göz atmanı öneririm
member
Merit: 10
Borderless for People, Frictionless for Banks
March 06, 2018, 02:53:29 PM
Alt coinlerin hicbirinin garantisi yok. Tamamen risk aliyorsunuz. Riski hangi coine girerek alacaginiz sizin karqariniz tabiki
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
March 06, 2018, 02:48:07 PM
USDT zarar ettirmez kardesim emekli kafasi ama karda ettirmez hatta sirket batabilir bu aralar cunku baski artiyor sirket uzerinde sen gercek dolar al. altcoin bosver.
member
March 06, 2018, 02:45:58 PM
Hic zarar ettirmeyen coin i ne kadar sure zarfinda aradigini bilmek lazim. Piyasalarda her zaman dalgalanma olacaktir. Ayni coin kimi yatirimcilar icin cok kazancli, kimileri icin buyuk kayip olabilir. Bir projeye yatirim yapmadan once hem projeyi yakindan tanimak hemde fiyat cizgisini iyi analiz etmek gerekir. Bu durumda kazanc yakalanabilir ya da buyuk bir kayip yasanmaz.
member
Activity: 406
Merit: 11
March 06, 2018, 02:16:36 PM
dostum eğer varlığını fazla riske atmadan kazanmak istiyorsan coinmarketcapın ilk 100 sırasına bakmalısın. en garanti olarak ethereumu görüyorum.fazla kazandırmaz ancak kolay kolay da kaybettirmez, btcnın çıkarken altların indiği dönemde btc cıkarken dolar bazında kendini korumayı başarmıştı. eğer buyuk risk yüksek kazanç olarak gideceksek cmcnın 300-400 arasına bak büyük hazineler saklıyor ama hangisi altın hangisi pislik biz pek anlamıyoruz Cheesy
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
March 06, 2018, 02:11:15 PM
Usdt zarar ettirmez iyi coindir  Cheesy Cheesy Cheesy Usdt hariç diğer coinlerin hepsi zarar ettirir.Hele şu an ki ortamda zarar ettirmeyecek coin yok gibidir.Bir gün kar etsende ertesi günü fazlasıyla çıkarır senden bunu.O yüzden kazanmak için risk alıyorsan kaybetmeyi de göze alacaksın.
member
Activity: 532
Merit: 29
March 06, 2018, 01:45:34 PM
8 sayfa tartışılmış ama normal olarak mutabakata varılamamış tabii ki; çünkü o altcoin'in hangisi olduğunu bilemeyiz.

Gelecekten(!) gelen bir tanıdığınız yoksa, kimsenin sözüne güvenip şu altcoin zarar ettirmez diye yatırım yapayım demeyin, üzülebilirsiniz. Sağlam kaleler elbette var fakat onların bile ne olacağı belli değilken, kalkıp da 1 senelik proje zarar etmez diyene güvenip yatırım yapmak büyük risk almak demektir.

full member
Activity: 938
Merit: 115
March 06, 2018, 01:27:29 PM
Dostum zarar da kar da o coini nerden alıp nerden sattiginla ilgilidir. Şu an bence btc, eth ve neo alınabilir. Fiyatlar makul. Özellikle neonun gidecek çok yolu var.
member
Activity: 93
March 06, 2018, 01:25:19 PM
Bana göre monero uzun (XMR) bu coini uzun zamandır takip ediyorum mine da ettim zarar ettirmedi bugüne kadar.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
March 06, 2018, 01:20:09 PM
vallah kardeş hangi alt coin zarar etirmez diyorsunda bubu anlık içinmi soyluyorsun yoksa uzun vade içinmi soylüyorsun uzun vade içinse bece wawes strayt mth bunlar uzun vadede zarar etirmez
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
March 06, 2018, 09:24:02 AM
Hocam ethereumdan kar ettin madem neden başka coinlere yönelmek istiyorsun tut ethereumda tabi uzun vade düşünmüyosan o ayrı ama ethereum bu yılın sonuna kadar güzel bir yükselme yakalayacaktır.  En azından bi kısmı kalsın derim onun dışında neo da güzel ilerliyor.
member
Activity: 217
March 05, 2018, 11:39:34 AM
Geldiğimiz günlerde hangi altcoinler zarar ettirmez sorusunun cevabını vermek için Ethereum ve Neo altcoinlerini hedefe koyarak cevap veririm. Kısa veya uzun vadeli yatırım opsiyonlarında ayrı ayrı değerlendirmek sağlıklı olacak.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
January 08, 2018, 04:07:31 PM
Olay şu: 1 hafta önce 500 liralık ETH almıştım bittrex'ten. Şimdi 100 lira kar etmişken yüksekten satıp sonra düştüğünde tekrar almak istiyorum. Normal şartlarda BTC olarak bırakabilirdim. Fakat şu aralar BTC çok dalgalanıyor. O yüzden paraları tutmak için sabit dalgasız bir altcoin lazım. Gözüme LTC ve DASH'i kestirdim. Bir de DOGE var o da yıllık düşüşünü tamamladı yükselecek diyorlar. Ama riskli birim fiyatı çok düşük, en ufak düşüşün etkisi büyük olur. Sizin fikriniz nedir?

öyle bir altcoin yok hocam hepsi ettirir altcoin diyorsun sbaah bi kalkarsin blackfolioda 1 sifir eksilmis.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
January 08, 2018, 03:58:25 PM
bu sorunun cevabı eğer TL bazında soruyorsanız neredeyse tümü diyebiliriz. yok eğer btc bazında soruyorsanız o halde tümü zarar ettirir
member
Activity: 279
January 08, 2018, 02:57:31 PM
zarar ederek kazanmak diye bir şey var hiç zarar etmeden kazanan adam var mıdır merak ederim doğrusu, çünkü sonuçta bir borsa ve tamamen size göre hareket eden bir yapı yok önünüzde duygusal bir bağ kuramazsınız onunla yani çok güvenirsin pişman olursun illaki olur böylesi, ama gerçekten risk almayı sevmeyen burası dahil hiçbir iş yapamaz
member
Activity: 220
January 08, 2018, 02:39:02 PM
ethereum waves zarar ettirceğini düşünmüyorum bu coinlerin
Pages:
Jump to: