Pages:
Author

Topic: Hangi Altcoinlere Yatırım Yapmalı? - page 2. (Read 236 times)

full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
March 01, 2018, 11:31:13 AM
ben aslında binance taki coinlerin daha farklı bir yol izlediklerini düşünüyorum eskiden poloniex çok değerli coinler bittrex çöp coinler gibi gelirdi. Monetha ve OAX yatırım için ideal yerdeler
Sadece binance mantığıyla bakmamak lazım bence arkadaşım, ama asya'da ki borsalara girmesi lazım değerlenmesi için kucoin huobi okex binance gibi. çünkü piyasanın herşeyi oralarda dönüyor.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
March 01, 2018, 11:08:13 AM
ben aslında binance taki coinlerin daha farklı bir yol izlediklerini düşünüyorum eskiden poloniex çok değerli coinler bittrex çöp coinler gibi gelirdi. Monetha ve OAX yatırım için ideal yerdeler
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
March 01, 2018, 10:51:09 AM
Bence tavsiye almaktan ziyade araştırmayı kendin yap. Ama illede tavsiye istiyorsan sağdaki arama tuşuna tavsiye yada altcoin yaz bir sürü tavsiye istenen başlık bulacaksın.
legendary
Activity: 1834
Merit: 1735
March 01, 2018, 10:51:03 AM
Projeden çok ekibe bakmalısın ekip çalışıyorsa spekülasyon yaratarak, burn veya buyback yaparak fiyatı sürekli artırır zaten. Çalışkan ekipleri bulmasılın
burn ve buyback seyleri aslinda cok tehlikeli. ilk basta fiyati artirsada sonrasinda fiyati fena dusuruyor. cok klasiklesti bu yontemler.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
March 01, 2018, 10:46:18 AM
Projeden çok ekibe bakmalısın ekip çalışıyorsa spekülasyon yaratarak, burn veya buyback yaparak fiyatı sürekli artırır zaten. Çalışkan ekipleri bulmasılın
newbie
Activity: 8
March 01, 2018, 07:56:39 AM
Yeni bir Proje var aslinda 2013 beri piyasada ama, yeni bir ekiple daha güclü olmaya hazirlaniyor.

Ben araytirdim ekipi büyük. Güzel seyler anlatiyorlar.
Marinecoin:
 - Sonsuz (Perpetual)
 - Potansiyal yüksek ( Potential )
 -  Degerinin cok altinda olan (Under Valued)
 - Dezantral bir sistem (Truly Decentralized)
 - Jarvis Protocol ile calisan
 - Kendi kendini finans edebilenbir coin (first self-sustaining crypto-currency)

Bakmakda yarar var 450000 Marinecoin tane coin bonus alma ikmani da var https://marineco.in/

Bende bi bakilir. Gercekten kendi kendini tasiya biliyorsa iy olabilir.
Coinmarket cap de liselenmis.
full member
Activity: 448
Merit: 124
February 27, 2018, 09:09:00 PM
Araştırma yapmadan sırf biri dedi diye girerseniz sonu pek iyi olmayabilir. Mutlaka en azından basit düzeyde nasıl araştırma yapılabilir bu forumdaki konulardan ve internetten öğrenir öyle başlarsanız daha iyi olur sizin içinde. Yoksa kayıp kaçınılmaz olabilir.
newbie
Activity: 4
February 27, 2018, 06:20:28 PM
arkadaşlar selam
küçük bir miktarla alt coinlere yatırım yapmak istiyorum. hangi coinleri önerirsiniz acaba?

Öncelikle bakacagınız site https://coinmarketcap.com/

buradan da tum coinleri inceleyebilirsiniz kimsenin lafı ile bu işe yatırım yapmayın... Wink
member
Activity: 378
Merit: 55
February 27, 2018, 04:05:07 PM
Daha sonra o şerefsiz söylemişti onun yüzünden elimdekilerden oldum dememek için altcoin önermem fakat çok daha güzel bir önerim var. forumu kendin araştırman.
newbie
Activity: 5
February 27, 2018, 03:57:43 AM
arkadaşlar selam
küçük bir miktarla alt coinlere yatırım yapmak istiyorum. hangi coinleri önerirsiniz acaba?
Pages:
Jump to: