Pages:
Author

Topic: Hangi Fiyatın Altına Düştüğümüzde Bütün Bitcoinlerinizi Satıp Çıkarsınız? - page 2. (Read 7852 times)

legendary
Activity: 952
Merit: 1006
İnsanların kafasında o kadar çok psikolojik sınır varki Btc daha 100$'a düşmeden bu yazan çoğu kişi alım yapar. Sonra da 5$' a düşmeden çıkar. 5$ dolar seviyelerinden alım yapıp durumu kurtarmaya çalışır. Ama 5$' a Btc düşmüşse eğer Btc sistemi çökmüş demektir.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Bitcoinden hiç çıkmayı düşünmedim fakat oyunu 5$ altına olarak verdim. Öyle bir durum gerçekleşirse ki gerçekleşeceği ihtinali çok düşük varımı yoğumu satmasam bile ödeyebileceğim kredi miktarıyla girerim.
sr. member
Activity: 240
Merit: 250
5$ altina düstüyse ve kimse almiyorsa ben cikarim arkadas. Cünkü kesin büyük bir sorun var demektir.

Kimse almıyorsa zaten 5 dolardan da aşağıya düşecek demektir. Borsada bir tabir vardır, yere düşen bıçak tutulmaz. Dibini görmesi beklenir, haberlere bakılır. Daha sonrasında ancak alım kararı verilebilir.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
5$ altina düstüyse ve kimse almiyorsa ben cikarim arkadas. Cünkü kesin büyük bir sorun var demektir.
hero member
Activity: 698
Merit: 500
Free Speech is the most important thing.
5$ altına düşerse dead cat bounce değil "zombi army bounce" yapar bitcoin Grin
"bir dönem hatırası" diye alır kenara atarım herhalde ben de.

5 dolara düşene kadar 100 dolar altından toplamayı düşünen on binlerce insan var. 10 dolar altına düşerse bu sayı yüz binleri bulur.
hero member
Activity: 644
Merit: 501
5$ altına düşerse dead cat bounce değil "zombi army bounce" yapar bitcoin Grin
"bir dönem hatırası" diye alır kenara atarım herhalde ben de.
full member
Activity: 346
Merit: 102
Bende kesinlikle çıkmam. Yani 640'dan elimdeki tüm BTCleri çıkardım fakat oyunu bırakmış değilim. Düşerse daha çok alırım.. Smiley
sr. member
Activity: 240
Bitcoin'den tamamen çıkmam için karşıma beni bankalara muhtaç etmeyecek, tüm dünyaca adaptasyonu sağlanabilecek yeni bir merkezsiz finansal teknoloji çıkması lazım. Aksi halde hiçbir fiyat dalgalanması Bitcoin'i tamamen bırakmama neden olmaz.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
Bitcoin fiyatı çok düşerse (2010 yılı fiyatlarına, 1 btc = 1 sent gibi) 100 TL'ye 3.000 BTC alıp kenara atarım. Belki 10 yıl sonra toparlanır kim bilir?
sr. member
Activity: 412
Merit: 251
Fiyatı düşerse çıkmam. Pul fiyatına düşse bile , koleksiyon amaçlı saklarım Smiley

Önümüzdeki 4-5 sene içinde 100k+ fiyata gelirse tamamen çıkarım. 100k+ fiyatı çok görmüyorum ama 4-5 sene içinde olma ihtimalini çok zayıf görüyorum. Ama bu zayıf ihtimale rağmen olursa da tüm BTC'lerimi satarım. Sattıktan sonra da üzülmem Smiley (inşallah)

Bu arada fiyatı 5$'ın altına iner mi diye düşünenler için: Evet düşebilir, eğer BTC core yazılımında çok sağlam bir güvenlik açığı bulunur ve bu açık sömürülüp insanların BTC'leri çalınırsa/yer değiştirirse (ya da buna benzer çapta başka bir olay olursa) çok tabii düşebilir.
legendary
Activity: 1064
100$ altına düşerse elimde ne var ne yok satıp alım yaparım. Bütün Bitcoinleri satıp çıkmak diye bir düşünce söz konusu olamaz.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
İnşallah yakın zamanda böyle bir şey gerçekleşir. O coinler piyasaya girerse Bitcoin adına uzun vadede çok olumlu yansır.

İnşallah Smiley
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
İnşallah yakın zamanda böyle bir şey gerçekleşir. O coinler piyasaya girerse Bitcoin adına uzun vadede çok olumlu yansır.
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
bitcoin fiyatını 5 dolar yapacak, nasil bir haber olabilir ki sizce,
şuanda alırım diyenler o zaman yan çizebilir bence Grin

şahsen ben 100 doların altında her fiyatta yüksek miktarlarla girerim. 200 altındaki her rakamıda daha düşük meblağlarla alım fırsatı olarak değerlendiririm.
tamamen çıkmak mı hiç aklımdan geçmez
Satoshi Nakamoto'nun adreslerinden herhangi birindeki bitcoinler herhangibir echange'in hot/cold wallet'ına düşsün bak o zaman fiyat nasıl da düşüşe geçiyor...
Hergun 1000btc satsa 200bin dolar eder.ayda 6m dolar.bu sekilde bile elindekileri piyasayi sarsmadan yuksek degerden cikarir. Ayda 6m dolarda abimize yeter heralde Smiley
Ama komple dump olursa dedigin gibi 5 dolar bile yuksek kalabilir.kendi cocugunu oldurmez ama
Siz olayı hala anlayamadınız sanırım. Mevzu satoshi'nin 1 bitcoin satması değil. Asıl mevzu satoshi'nin sahibi olduğu coinleri "yerinden oynatması".
O coinlerin sadece küçük bir parçası yerinden oynadığı anda (1milyon+ coin) çok büyük panik satışları gerçekleşecek.
sr. member
Activity: 266
Infected Mushroom
Ben Satoshi'nin ya öldüğünü ya da o cüzdanların privkeylerine sahip olmadığını düşünüyorum.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Rollbit.com Crypto Futures
Bitcoin ekosisteminden tamamen çıkacağım bir fiyat yok. 1 cent olsa bile pazar var demektir.
Ancak teknolojik olarak Bitcoin'i geçebilecek bir buluş olursa çıkabilirim. Bu tercihim fiyattan bağımsız olur.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011

şahsen ben 100 doların altında her fiyatta yüksek miktarlarla girerim. 200 altındaki her rakamıda daha düşük meblağlarla alım fırsatı olarak değerlendiririm.
Satoshi Nakamoto'nun adreslerinden herhangi birindeki bitcoinler herhangibir echange'in hot/cold wallet'ına düşsün bak o zaman fiyat nasıl da düşüşe geçiyor...
Hergun 1000btc satsa 200bin dolar eder.ayda 6m dolar.bu sekilde bile elindekileri piyasayi sarsmadan yuksek degerden cikarir. Ayda 6m dolarda abimize yeter heralde Smiley
Ama komple dump olursa dedigin gibi 5 dolar bile yuksek kalabilir.kendi cocugunu oldurmez ama
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

Pages:
Jump to: