Pages:
Author

Topic: Harddisk Madenciliği - page 2. (Read 507 times)

member
Activity: 65
Merit: 10
December 29, 2017, 02:01:36 PM
açıkcası bende mining yapacagım ve yakın bir zamanda da hdd madenciliğini araştırmaya başladım. şu an herkes gpu üzerine yogunlastıgı için tam olarak bilgiler mevcut değil.
burstta hdd için plotlama denen bir zıkkım olayı var o bayağı bir uzun sürüyormus ve hatalar alınıyormus bazen
ama arastırdığım kadarıyla güçlü bir işlemciyle 12 çekirdekli felan bir çok sıkıntıları aşıyormusuz...
bende ciddi ciddi araştırıyorum hatta yarfımcı olabilecek arkadaşlar felan olursa çok makbüle geçer..
bu arada öğrendiklerimi yazıyım..
internetin ve elektriğin blok ödüllerini alabilmek için hiç kesilmemesi gerekiyormus.. ( blok ödülü kazdıgından hariç ödüller)
galiba birazda internetin hızlı felan olması gerekiyormus.. biraz internet somuruyormus..
sata 3 altında şansın az
tb alanın ne kadar fazla olursa o kadar blok odulu kazanma şansın artıyor..
1000 tb güzel bir rakam bu arada.. bende 500 tb felan girmeyi düşünüyorum..
hiç olmazsa ben bu işi yapmıyorum dediğinde hdd yi satmak ekran kartını satmaktan daha kolay... Smiley
member
Activity: 560
Merit: 12
December 29, 2017, 08:47:17 AM
BURST , SIA , STORJ bildiğim coinler.

Ama kazancı var mı derseniz. Şu an için ciddi bir kazancı yok. tavsiye etmem. Ama şimdi sakız parası çıkartsın sonra değerlenir dersen orasına birşey diyemem.

Hocam nasıl kazancı yok 😊Bu siteye göre 1000 TB aylık 5200$ falan kazandırıyor
http://burstcoincalculator.com
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
December 27, 2017, 04:07:02 PM
BURST , SIA , STORJ bildiğim coinler.

Ama kazancı var mı derseniz. Şu an için ciddi bir kazancı yok. tavsiye etmem. Ama şimdi sakız parası çıkartsın sonra değerlenir dersen orasına birşey diyemem.

newbie
Activity: 1
Merit: 0
December 27, 2017, 11:19:55 AM
Merhabalar,

Harddisk madenciliği yapan var mı?

1000 TB 'da masrafları kısmadan ne kadar getirisi olur?Hangi coini kazmamı önerirsiniz?
 Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
Pages:
Jump to: