Pages:
Author

Topic: HAS ÜYELER BURADA KALSIN DİĞERLERİ GİDEBİLİR - page 2. (Read 505 times)

jr. member
Activity: 196
Merit: 5
süpermen de kalsa olur mu?
kripton dan kripto getirecekmiş, piyasayı yükseltecekmiş.  Grin
member
Activity: 76
Merit: 10
kaçan kaçsın geriye hiç bakmam ileriye dönük plan yapın
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Ethereum ve Etc'de kalsaydım şuan emekli olmuştum forumda sadece ne yapıyorsunuzdiye bakınıyor olurdum benimde akılma geldi o eski günler be ! neyse geçen gitti şimdi 2019'a bakmalayız.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Bu forumun amacı felsefesi insanlara bu sistemin ne olduğunu nasıl kullanıldığını anlatmaktır, bitcoin ve blockchain sistemi yanlızca bir zümre düşünülerek oluşturulmadı,  kurulma amacıda tüm insanlık düşünüldü,   bahsettiğiniz sıkıntıların olması doğal ama foruma ne kadar insan katılırsa bu piyasa o kadar çok büyüyecektir.
full member
Activity: 420
Merit: 100
yazı çok özlü olmuş ancak ilk zamanlarda bu forumlarda olamadığım için kendimi çok şanssız hissediyorum. bu forum gerçekten çok faydalı olduğu gibi artık çok gereksiz üyelerle de doldu gerçekten
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
tabiki haklısınız hocam her zaman ilk olanlar akılda kalır. o zaman ki sadelik ve sessizlik güzeldir. hacim de fazla yok oynaklıkta. ama şimdi dediğiniz gibi 300-500 dolar günlük değil anlık oynuyor. bu da tabiki beraberinde riskleri getiriyor. risklerde kendini kurnaz zannedenleri ortaya çıkarıp piyasanın içine ediyorlar.
kötü bulutlar gidecek elbette bir gün. güneşli günleri huzurlu günleri göreceğiz.

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Şöyle söylüyüm bu kripto paraları amacı için kullanan kesim yüzde 2'yi geçmez böyle olduğu için fon yönetim derdine giriyor bazıları buda piyasada değişikliklere sebep oluyor.
full member
Activity: 238
asıl olan bu kripto paraların gerçekten para olarak kullanılması fakat bir çok kişi tarafından kar aracı olarak kullanılmaya çalışılıyor kripto paralar
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
İnsanlar para kaynaklı bakmasa aslında olaya bunların hiçbiri olmaz ama insanlar aç bir yandanda piyasayı para odaklı görmek zorundalar.
hero member
Activity: 1532
Merit: 560
O beğenmediğiniz bilinçsiz yada para kazanma heveslisi insanlar marketcap'ı yükseltti dünya genelinde bunu da unutmamak lazım, bahsettiğin gibi eski hareketsiz günlerde ether 7 dolardı, btc 500 dolardı ama yeni yatırımcı kitlesi olmadan fiyatın yükselmesini de bekleyemeyiz herhalde. Maalesef benim korkum, yüksek rakamlardan piyasaya girip aldığı noktalara gelmesini sabırsızlıkla bekleyen kesimin yükselişin önünü güçlü satışlarla kesmesi çünkü yeni tanışıp fiyat düşüşünü görenler büyük ölçüde güven problemi yaşıyorlar. Tabi balinalara düşükten coinlerini kaptıranlar da az değil, her zaman aynı şeyi söylüyoruz sabır sabır sabır.
full member
Activity: 630
Merit: 101
Çiftlik bank'a insanlar nasıl bakıyorsa eskiden bunlarda piyasaya böyle baktı, 1k atıp 1000k kazanmayı hedefledi herkes bazısı arabasını sattı ripple aldı balinalarda haliyle bayram etti umarım derslerini almışlardır.
Hocam gerçekten ilk girerken yuklu girmek falan acayip riskli ancak ne yazık ki böyle refleksler olabiliyor. Ripple 3 dolar olduğunda ben dehşet içinde bakarken Ripple almayı düşnünen bir arkadaşımı durdurmuştum.
newbie
Activity: 67
Merit: 0
has üyeler kalsa sadece 600-700 dolardan 20 yıl alıp satarsın...
full member
Activity: 318
Yatırımcının her türlüsü iyidir benim açımdan, piyasa büyüyecek para gelmezse nasıl olacak bu anlamadım, yatırımcı demek para getiren adam demektir. Herkesin idealist ve çok bilgi dolu olmasını beklemem.
member
Activity: 98
“Innovation Powered by Crypto”
Ticaretin doğasıdır kar ve zararın ortak olması .Bu piyasada herkese ihtiyaç var , müşterinin eskisi yenisi olmaz , yeni yatırımcılar olmaz ise piyasa nasıl büyüyecek, yeni giren yatırımcılar sadece panik oluşturdular piyasada , herkes nasıl öğrendiyse bu piyasanın şartlarının işleyişini onlarda öğrenecek.Yıkıcı değil yapıcı olmak lazım.

kesinlikle öyle. Kazanmak için yeni girişimcilere ihtiyaç vardır her zaman. Yoksa nasıl olacak bu çark
hero member
Activity: 756
Merit: 505
neye göre has üye? baz alınan nedir? baz alma konusunda etkin referans kriterlerini kim belirler? kriter belirleyenleri kim seçer?
şimdi ben başlığı açan üyeye göre has üye mi oluyorum?
uzun lafın kısası böyle söylemler böyle başlıklar hoş değil bence. niteliksiz yazan üyeler kast ediliyorsa zaten onları kaile almaya gerek bile yok.
member
Activity: 392
Bu piyasada birileri kazanacak birileri kaybedecek aynı bugünlerde olduğu gibi , bir dönem nasıl biz kazanıp başkaları kaybettiyse ,şimdide biz kaybediyoruz başkaları kazanıyor.Bu piyasanın bütün herkese ihtiyacı var . Piyasa ne kadar yükselirse hacim o kadar genişler ve bu herkesin menfaatine olur
full member
Activity: 616
Burda bir diğer önemli noktada "Has Üye" tespiti neye göre yapılacak? Bitcoinin belki de yerine daha yeni teknolojiler içeren bir token ortaya çıkacak ve bizlerde onu konuşacağız.
member
Activity: 448
Ticaretin doğasıdır kar ve zararın ortak olması .Bu piyasada herkese ihtiyaç var , müşterinin eskisi yenisi olmaz , yeni yatırımcılar olmaz ise piyasa nasıl büyüyecek, yeni giren yatırımcılar sadece panik oluşturdular piyasada , herkes nasıl öğrendiyse bu piyasanın şartlarının işleyişini onlarda öğrenecek.Yıkıcı değil yapıcı olmak lazım.
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Yeni kişiler piyasaya girmese Bitcoin asla bu fiyatlara ulaşamazdı. Her ortam da böyle şeyler olur. Nerede çokluk orada bokluk. Bitcoin evrensel olma yolunda gidiyor.
jr. member
Activity: 92
Merit: 4
Ben bunu yanlış ve ayrımcı bir söylem olarak görüyorum, ne demek yani yeniler gitsin eskiler kalsın, bu yaklaşım doğru değil,
Pages:
Jump to: