Pages:
Author

Topic: HashNest Nekadar Mantıklı ? - page 2. (Read 4864 times)

legendary
Activity: 980
Merit: 1011
April 18, 2015, 09:53:04 PM

Hashnest gibi değil çünkü. Bambaşka bir sistem. Scrypt algoritmine sahip altcoinleri kazıyor aldığın KHs. Adamların iddia ettiklerine göre yaptıkları bir program otomatik olarak en değerli altcoini bulup kasıyor, otomatik btc'ye çeviriyor. Admin falan çok aktif, her gün chatte muhabbet geliyor. Benim hesaplarıma göre atıyorum 10 dakikada bir normalde o KHS ile o an en değerli scrypt algoritmasına sahip bitcoini kasıyor olsam 50.000 satoshi gelecekken 30.000 geliyor. O 20.000'ye noluyor bilmiyorum. Tabii sitenin çok büyük savunucuları da var, yüzde yüz gerçek falan diye. Bana mantıklı gelmediği için inanamıyorum. Belki baskılara dayanamayıp bir fotoğraf yayınlar o zaman görürüz.

eğer 50,000 den 30,000 veripde Roi verebiliyorsa bence 0 20,000 onlara helal olsun yoksa site harbi ponzi olur. Dua edelimde karları olsun adamların. Adamlar nasıl hesaplarsam hesaplıyım 2 ayda roi diyor varmı böyle birşey üstat yaw.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Infected Mushroom
April 18, 2015, 09:15:43 PM
Valla piyasada sağlam roi verip, henüz resmen patlamamış ve yine resmen ponzi çıkmayan benim bildiğim tek bir site var. Scrypt.cc. Yanlız, ÇOK AÇIK SÖYLÜYORUM, yüzde doksan dokuz ponzi bir site. 1 BTC yatırımım var, çok güzel roi oluyor tabii ama her gün her dakka chatta takılıyorum herhangi bir exit durumu için. Çok dikkatli olmak lazım.
Üstat senin o siteye baya bakındım. düşünüyorum düşünüyorum mantık erdiremiyorum. dediğin gibi %99 ponzi bu durumdanda biz ne kutarırsak kardıra bakmamız gerekiyor.
Elimde hiç BTC yok oyüznde bulaşamıyorum. Hashnest bile ROI veremezken onlar Resmen ROI veriyorlar çözemedim gitti.

Hashnest gibi değil çünkü. Bambaşka bir sistem. Scrypt algoritmine sahip altcoinleri kazıyor aldığın KHs. Adamların iddia ettiklerine göre yaptıkları bir program otomatik olarak en değerli altcoini bulup kasıyor, otomatik btc'ye çeviriyor. Admin falan çok aktif, her gün chatte muhabbet geliyor. Benim hesaplarıma göre atıyorum 10 dakikada bir normalde o KHS ile o an en değerli scrypt algoritmasına sahip bitcoini kasıyor olsam 50.000 satoshi gelecekken 30.000 geliyor. O 20.000'ye noluyor bilmiyorum. Tabii sitenin çok büyük savunucuları da var, yüzde yüz gerçek falan diye. Bana mantıklı gelmediği için inanamıyorum. Belki baskılara dayanamayıp bir fotoğraf yayınlar o zaman görürüz.
legendary
April 18, 2015, 08:09:19 PM
Valla piyasada sağlam roi verip, henüz resmen patlamamış ve yine resmen ponzi çıkmayan benim bildiğim tek bir site var. Scrypt.cc. Yanlız, ÇOK AÇIK SÖYLÜYORUM, yüzde doksan dokuz ponzi bir site. 1 BTC yatırımım var, çok güzel roi oluyor tabii ama her gün her dakka chatta takılıyorum herhangi bir exit durumu için. Çok dikkatli olmak lazım.
Üstat senin o siteye baya bakındım. düşünüyorum düşünüyorum mantık erdiremiyorum. dediğin gibi %99 ponzi bu durumdanda biz ne kutarırsak kardıra bakmamız gerekiyor.
Elimde hiç BTC yok oyüznde bulaşamıyorum. Hashnest bile ROI veremezken onlar Resmen ROI veriyorlar çözemedim gitti.
sr. member
Infected Mushroom
April 18, 2015, 07:57:45 PM
legendary
April 18, 2015, 07:46:40 PM
Şu anda ~1100 GHS Umisoo alınabilir 0.16 btc ile madencilik geliri ile ROI'nin tamamlanması şu şartlarda mümkün değil.
Ancak bitcoin fiyatı 250$'ı gördüğü anda 20k+ satoshi'ye satabilirsin 1100GHS'yi. bu da sana ~0.22 BTC falan bırakır.
Daha önce bunları forumda bolca yazdım, https://bitcointalksearch.org/topic/bitmainin-hashnest-adl-cloudmining-hizmeti-774817

İyi hatırlattınız bu Umisoo ile s4 s5 arasındaki ghs fiyat farkı nie bukadar yüksek.
Benim bildiğim kadarıyla 1.1 ths güzel bir miktar. Umisoo ları mininge bırakamıyormuyuz çözemedim bir türlü.

Teşekkür Ederim Bilgileriniz için.
sr. member
April 18, 2015, 07:43:15 PM
Şu anda ~1100 GHS Umisoo alınabilir 0.16 btc ile madencilik geliri ile ROI'nin tamamlanması şu şartlarda mümkün değil.
Ancak bitcoin fiyatı 250$'ı gördüğü anda 20k+ satoshi'ye satabilirsin 1100GHS'yi. bu da sana ~0.22 BTC falan bırakır.
Daha önce bunları forumda bolca yazdım, https://bitcointalksearch.org/topic/bitmainin-hashnest-adl-cloudmining-hizmeti-774817

not: şu anda bakım ücreti kazdığından fazla, dolar yükselene kadar negatif bakiye verir alınırsa.
Maintenance/Payout(PPS)
101.28%
legendary
April 18, 2015, 07:27:32 PM
Herkeze Merhabalar.
BTC Mining Tabanlı yatırım yapmayı planlıyorum.
Fakat Yapacağım yatırım 100 lirayı geçmiyecek çokda birşey peşinde değilim.
Buda ortalama 0,16 BTC Ediyor.
Sizce Bu Miktarla HashNest Gibi CloudMining lere Yatırımmı Yapmak Mantıklımıdır ?
Eğer Mantıklı ve Kar Bırakacak ise CloudMining Önerileriniz Nelerdir ?
ROI durumlarıyla beraber yazarsanız çok sevinirim.

Daha Mantıklı ve Kar Bırakacak Proje ve Bilgilerinizide Söylerseniz Çok Sevinirim.

Şuanda araştırma içerisindeyim. Planlarım Doğrultusunda Ay Başına kadarda Musluklarla birikim yapıcam. Kafama yatan bir durumda Satın almayı planlıyorum.

Görüşlerinizi Sabırsızlıkla Bekliyorum.
Pages:
Jump to: