Pages:
Author

Topic: HBTC borsası karının %100 ünü paylaşıyor. - page 2. (Read 296 times)

hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Adını ilk defa duyduğum, büyük ihtimalle birkaç hafta veya birkaç ay sonra kapanacak ve mağduriyet yaratacak yeni bir kripto para borsası olur kendileri. Burada para bulundurmanızı, büyük işlemler yapmanızı hatta üyelik açmanızı bile tavsiye etmiyorum çünkü günümüzün en güçlü borsaları bile gelirinin %100 gibi bir kısmını dağıtarak en fazla birkaç ay ayakta kalabilir. Kendi tokenlerinin fiyatı da bana biraz şişirilmiş geldi, kaldı ki en az 3.500 USD'lik yatırım yapılmadan da iyi bir geri dönüşü yok gibi görünüyor. Uzak durulması gerektiğini tekrar vurgulamak isterim çünkü bu çok net bir şekilde keriz avıdır. Kesinlikle ne bu tokeni satın almanızı ne de bu borsayı işlem yapmak için kullanmanızı tavsiye etmemekteyim. Bir zaman da Catex vardı, o bile %80 mi ne dağıtım yapıyordu ve CATT'ları herkese çok yüksektek kakalamışlardı. Bu da farklı bir şey değil o sebeple tavsiye etmiyorum.
jr. member
Activity: 77
Merit: 4
Twitter hesabı neden geçici süreyle sınırlandırılmış bir bilginiz var mı?
sr. member
Activity: 1129
Merit: 267
Çiftlik bank problems.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
jr. member
Activity: 105
Merit: 5
Öncelikle başlık için teşekkürler ve yeni HBTC Kaptanlık sistemimizin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HBTC Kaptanının Gereksinimleri:

1. Seviye 2 KYC'yi tamamlayın.
2. Formu doldurarak bir HBTC Kaptanı olarak kaydolun (https://forms.gle/98cz2xdz7kZ9U5wJ6).
3. 1.000 HBC güvenlik teminatı yatırımı yapmalısınız. (1.000 HBC güvenlik teminatı HBTC hesabınızda altı (6) aylık bir süre boyunca kilitlenecektir, 6 ay sonrasında HBTC Kaptanı, ya bir HBTC Kaptanı olarak devam etmeye veya HBTC Kaptan düzeninden gönüllü olarak vazgeçmeye karar verebilir)

HBTC Kaptanı Olmanın On Faydası

1. Günlük geri alımlardan elde edilen tokenlerin %50'si airdrop olarak tüm HBTC Kaptanları arasında paylaşılacak. (Kaptan sayısı 1.000'e ulaştığında, günlük dağıtım politikası başlatılacaktır)
2. HBTC Kaptanı'na davet edilen kişi, davet edilen HBTC Kaptanı'nın airdrop günlük ödülünün %2'si kadar kar payı alacaktır.
3. HBC’nin ikincil piyasadaki fiyat kazançları.
4. DPOS Düğümleri Madenciliğinde madencilikte HBC kilitli tokenlerin gelir dağılımı.
5. Davetiye iadelerinde herhangi bir süre sona ermeden, artık davet edilen kullanıcılar tarafından oluşturulan işlem ücretlerinde %40 komisyonun keyfini çıkarabilirsiniz.
6. Proje listeleme ve topluluk gelişimi gibi önemli kararlarda oy kullanma hakları.
7. VIP Seviye 1 statüsü ve işlem ücretinde indirim hakkı kazanırlar (lütfen VIP indirim kılavuzuna bakın).
8. Cazip ödüllerle proje listelemesi için öneri ve oy hakları.
9. Özel Bire Bir müşteri hizmetleri.
10. Bluehelix Whitelabel Borsası Sistemi ile sıfır maliyetle borsa kurma.

Bonus:

HBTC Kaptan, HBTC Borsası'nda yapılan işlemlerinin işlem ücretlerinden %100 geri iade alacaktır.
Resmi Duyuru: https://hbtc.zendesk.com/hc/en-us/articles/360046669194-Announcement-on-the-Opening-of-HBTC-Captain-Application-with-100-Trading-Fee-Rebates-in-HBC

Kaptan'ın Performans Gereklilikleri

i) Kaptan tarafından HBTC'de işlem görerek oluşan işlem ücretleri.
ii) Davet edilen kullanıcılar tarafından üretilen işlem ücretleri.
iii) HBTC Borsası'nda proje listeleme ücretinin başarılı tavsiyelerinden kazanılan komisyon ücreti.
iv) Bluehelix Cloud özellikleri için müşterilerin başarılı yönlendirmelerinden kazanılan komisyon.
v) Bluehelix SaaS Cloud Trading platformu ve Bluehelix Whitelabel çözümünden elde edilen kâr paylaşımı.
vi) Başarıyla birini HBTC Kaptanı olmaya davet etti.
Nitelikli bir Kaptan için minimum kota: Yıllık 100 HBC (aylık yaklaşık 8.33HBC) veya eşdeğeri işlem hacmi. HBC'nin fiyatı gelecekte yükselirse, topluluk yıllık oyların hacmini topluluk oylamasıyla ayarlayacaktır.

HBTC Borsamızın Türkiye grubuna katılmak için https://t.me/HBTCTurkey
member
Activity: 490
Merit: 16
İlk olarak hitbtc okudum baktım ismi farklıymış. Değer mi bence değmez 3500 dolardan bahsediyorsun Türk lirası olarak tuttuğunuzu düşünün , binance at Trade yap daha mantıklı bence
member
Activity: 1106
Merit: 25
Hocam bu site kendini ispatlamış bir yer değil. Bir sürü kişi bu durumu görüp te yatırım yapar mi? Soru işareti bence, çünkü belli bir meblağ geldikten sonra kaçar giderse ne olacak? ( Sitenin adını yeni duydum belki de daha önce popülerdir)
member
Activity: 596
Merit: 14
HBTC.com adlı site karını %100 ünü ve  Bluehelix Cloud şirketinin karının %80 ini yenilikçi bir geri alım mekanizmasıyla HBC token holderslarına dağıtıyor. sistem biraz karışık 1k üzeri tutanlar ayrıcalıklar elde ediyolar. Ama 1k alamazsanız bile geri alım mekanızmasıyla token fiyatı destekleniyor.  şu HBC fiyatı 3.5$ dursun bakalım ilerde ne olacak...

günlük token yakımı ile ilgilide tabloyu bırakıyım total supply 21m token..
şahsen ben 2 dolardan biraz daha düşsün beklerken gitti mübarek .. Hacimler şuan botla yaratıldığı için bekliyorum temiz tiacret yapıldığı günleri (belkide çok beklerim ama olsun Smiley

1ethye 52tane aldım bakalım içimde kalmasın ne olacak Cheesy

günlük token yakımı ile ilgilide tabloyu bırakıyımda (9mayıs) . total supplysi 21m tokemiş..

https://hbtc.zendesk.com/hc/en-us/articles/360048112013-Announcement-on-Daily-Repurchase-of-HBC-9-May-2020  

website:  https://www.hbtc.com/

güvenilirliğe dair:

uzun zamandır işlem yapılıyor ve önceki tokenlerinin yarısını alıp yaktılar sonra geri kalanıda bu tokene çevirdiler.. Huobide uzun süredir listelenmiş bir tokendir kendisi..  Yan şirketinide araştırırsanız bir çok kripto borsasına hizmet vermektedir gayet sağlam bir şirketler.
Pages:
Jump to: