Pages:
Author

Topic: ♦♦ HER GÜN YENİ 1 UYGULAMA ♦♦ Faydalı Mobil Uygulamalar ♦♦ - page 2. (Read 455 times)

newbie
Activity: 13
Merit: 0
% 70 ini kullanıyordum ama 3 4 tane yeni uygulamayla tanışmış oldum. müthiş faydalı bir post olmuş tebrikler. Arada güncelleme de gelirse harika olur.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Bituniverse benzeri uygulama hangisidir arkadaşlar? Son güncellemeden beri tuhaf oldu Bituniverse ve haliyle girmek bile istemiyorum. Aradığım uygulama ETH adresimi gireceğim bana hangi tokenin hangi borsada kaça satıldığını listeleyecek. Hangisini kullandıysam aynı işi görmedi. Bituniverse güzeldi tüm borsaları kapsamasa da ama güncellemeden sonra pek başarılı değil eskiden listelediği tokenleri bile şimdi borsalarda görmez oldu.
Deltabalances falan demeyin onlar zaten aynı işlevi görmüyor sınırlı. Bituniverse kadar hatta daha kapsamlı uygulama bilen söylerse çok memnun olurum.
jr. member
Activity: 56
Merit: 1
10'unuda denedim hepside birbirinden faydalı. kesinlikle her blockchain teknolojisiyle ilgilenen kişinin kullanması gereken uygulamalar. Cool
newbie
Activity: 118
 Bu google authenticator hem çok iyi hemde başa bela bir uygulama. Çoğumuz kodları kaydetmediğimiz için programın silinmesi başımıza iş açıyor. Bu arada bitscreener da yeni bir program incelemenizi tavsiye ederim
member
Activity: 713
Merit: 31
Büyük ihtimalle bir çok insan bu uygulamaları biliyordur. Delta'ya bir türlü alışamasam da diğerlerinin hepsini kullanıyorum.
member
Activity: 140
Merit: 18
Fırsat buldukça yeni uygulamalar eklemeye çalışıyorum, sizinde listeye eklenmesini istediğiniz uygulamalar varsa ismini yoruma bırakmanız yeterli inceledikten sonra eklenecektir.
jr. member
Activity: 308
Merit: 4
Çoğu gerçekten işe yarayan uygulamalar. Bu piyasanın içinde trade yapmaya çalışan pek çok arkadaşın işini görecek uygulamalar. Pek çoğunu zaten günlük olarak kullanıyoruz.Cüzdan için pek çok alternatif var, Ben ERC 20 ler için "Eidoo" kullanıyorum, gelen tokenlarınızı manuel olarak görmenize eklemenize gerek kalmıyor. BTC ve diğer kripto paralarınız için Bread güzel alternatif, deneyebilirsiniz.
newbie
Activity: 4
Bu paylaşım çok iyi olmuş güvenli olarak işlem yapılabilen uygulamalari öğrenmek iyi oldu
jr. member
Activity: 420
Çok güzel yazı olmuş elinize sağlık. Yeni başlayanlar için çok faydalı ve etkili olacaktır.
newbie
Activity: 47
Teşekkür ederim hepsini tek tek deniyorum kullanımı kolay bulduklarımı kullanmaya devam edecem. Zamanla ekleme yapabilirseniz bulduğunuz yeni uygulamaları sürekli faydalı olacak bir başlık olur
newbie
Activity: 168
Google Authenticator ile blokcfolio kullanıyorum. Borsalardan da binancenin uygulaması diğer uygulamaları kullanmadım ama deneyeceğim bilmediğiniz uygulamaları yüklemeyin tabi ki telefonlara.
member
Activity: 532
Merit: 29
Elinize sağlık hocam, güzel bir derleme olmuş. İçlerinden kullandığım uygulamalar var ama yeni gördüklerim de var.

Google Authenticator mevzusuna gelince her site için authenticator'ın kurtarma kodunu kenara kayıt etmek çoğu zaman kurtarıcı olabiliyor. Özellikle borsada kripto para tutan arkadaşlar için bu durum olmazsa olmaz. Üşenmeyip authenticator'ı kaldırıp, tekrar aktif ederek söz konusu kurtarma koduna ulaşabilirsiniz.
member
Merit: 18
Güzel bir liste yapılmış hazırlayanın eline sağlık. Btctürk'ün bir uygulamasının bile olduğundan haberim yoktu iyi oldu görmüş olmam.

Teşekkürler, mümkün olduğunca konuyu güncel tutmaya çalışıyorum, inceleme fırsatı bulduğum bütün uygulamaları eklemeye çalışıyorum.
newbie
Activity: 112
çok faydalı ve yararlı bir yazı olmuş çünkü daha çoğu bu mobil uygulamalarından bir haber ondan dolayı bilemeyenler için çok faydalı ol muş onun için emeğinize sağlık ve bunlardan BTCTÜRK uygulamayı kullanıyorum  yaklaşık 8 aydır ve bir sorun yaşamadım inşallah bundan sonrada yaşamam....
newbie
Activity: 68
İşe yarar uygulamalar çoğu.Birkaçını kullanıyordum aktif olarak , diğerlerine ise bir göz gezindircem. El altında kalması avantaj her zaman , böyle uygullamaların bilgi öğrenmek açısından özellikle.
member
Activity: 238
Merit: 10
Güzel bir liste yapılmış hazırlayanın eline sağlık. Btctürk'ün bir uygulamasının bile olduğundan haberim yoktu iyi oldu görmüş olmam.
jr. member
Güzel liste yapılmış teşekkürler. Bu uygulamaların çoğunu kullanıyorum ben de.Ek olarak Coinstats uygulamasını da öneririm. API erişimi sayesinde anlık olarak tüm borsalardaki coinlerinizi görebiliyorsunuz. Fakat API erişimi verirken çok dikkatli olmak gerekli. Bilmiyorsanız hiç kurcalamayın.
member
Activity: 322
Merit: 14
Google Authenticator de  yedekleme yok aman dikkat bunun yerine authy i kullanmanızı tavsiye ederim 1 anlık hata sonucu telefondan silerseniz çok başınız ağrır.

Evet bir keresinde format attım telefona sonra tek tek bütün sitelerle iletişime geçmek zorunda kaldım bu da gerçekten uzun bir süreç oluyor çok fazla vaktinizi alabiliyor şuan da her sitenin karekodu ayrı olarak depoluyorum

Bu uygulama da yedek keylerinizi alırsanız bu tarz durumlarda sıkıntı yaşamazsınız. Bende benzer bir sıkıntı yaşadım ama çok uğraşmadım çünkü çoğunun yedek key i vardı.

bu keyleri sadece ilk kaydettiğimiz zaman görebiliyoruz değil mi? Kaydettikten sonra yedeklerini alabilme imkanımız var mı?
jr. member
Activity: 94
Paylaşım için teşekkürler. Ben 2FA için authy kullanıyorum. Portföy takip için ana yatırım Delta, airdrop takibi için Blockfolio kullanıyorum.
Airdrop una katıldığım, Bitscreener uygulaması da gayet başarılı bir şekilde gelişmesini sürdürüyor. Tavsiye ederim
member
Activity: 574
Merit: 13
Google Authenticator de  yedekleme yok aman dikkat bunun yerine authy i kullanmanızı tavsiye ederim 1 anlık hata sonucu telefondan silerseniz çok başınız ağrır.

Evet bir keresinde format attım telefona sonra tek tek bütün sitelerle iletişime geçmek zorunda kaldım bu da gerçekten uzun bir süreç oluyor çok fazla vaktinizi alabiliyor şuan da her sitenin karekodu ayrı olarak depoluyorum

Bu uygulama da yedek keylerinizi alırsanız bu tarz durumlarda sıkıntı yaşamazsınız. Bende benzer bir sıkıntı yaşadım ama çok uğraşmadım çünkü çoğunun yedek key i vardı.
Pages:
Jump to: