Pages:
Author

Topic: Her yer yangın yeriyken ne yapılır? (ilginç istatistik!) - page 3. (Read 792 times)

sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Piyasa grafikleri kaldırmıyor ve bu grafikler tutmuyor maalesef. Bu sektör esnaf işi yürüyor fazla kurcalamayın grafikleri

Bende defalarca bu konuyla ilgili yazmaya çalıştım. Grafikler bir yere kadar gidişata yön veriyor. Ben ayı bitti Bitcoin buradan yukarı hızla gidecek, kırılacak, breakout geliyor ile ilgili yüzlerce yazı, tweet gördüm son 6 ayda. Hepsi internet uzayında çöplüğe gitti. Ama bunlara inananlar var maalesef. Boğa gelecek mi? Bana kalırsa evet ama bunun için önce hepimizin (ya da çok büyük çoğunluğun) pes etmesi gerek ki fiyat yükseldikçe umutlanıp tekrar satın alalım.
member
Activity: 532
Merit: 22
Grafik işi hikâye bu saatten sonra. parası ve zamanı olan yatırım yapsın çekilsin kenara. Sabredebilirse iyi kazançlar elde eder
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Uzun vadeli beklemek en iyisi. 5-6 sene ya da 10 sene bile beklemeyi göze alanlar kazanır. Zaten piyasa bu durumdayken çıkmanın bir anlamı yok.
member
Activity: 910
Merit: 10
Bu rüyamda lotoda şu numaraları gördüm demwkten ileri gidemeyecek bir şey malesef kriptoda grafikler işe yaramıypr hiç bir indikatörün kazandırdığı kanıtlanamadı. Kısaca grafiğe takılmayın
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
Millet kafayı yedi grafikten üçgenden nereye baksa marketcap görüyo. Aslında bunu paylaşman iyi olmuş bi bakıma bu işlerin eften püften bi yönü var her zaman için bu da örnek olmuş  Smiley Tek gerçek market cycle grafiği.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
İlgnç ama bir o kadar da güzel bir grafikmiş gerçekten de. Aralarında tabi ki bir bağ yoktur da yani tesadüfün de böylesi. O zaman boğa mı geliyor diyoruz şimdi bu durumda hafiften Smiley
full member
Activity: 476
Merit: 100
Kesinlike denk gelmiş diyebiliriz. Böyle bişey mümkün olmadığı gibi komedilik sadece. Şimdi napıyoruz abanıyoruz tekrar araştırmaya. Beyler grafikler çöktü bu arada.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Tamamen rast gelmiş bence linkedin profiline bakarak bunu düşünmek biraz farklı geldi. Açıkcası ben hiç bakmıyorum sizden sonra inceleyeceğim.
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
bitcoinin bu düşüşü istatistikleri grafikleri analistlerin analizlerini alt üst etti ne yazık ki art-talep meselesi olduğu için grafikler analizler çok fazla etki etmiyor
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Grafikler stabil ortamlarda işe yarıyor diye düşünüyorum. Bugüne kadar işe yaradığı söylenen hiç bir grafik son dönemde iş görmedi. Bir kaç kişinini müdahale edebildiği ortamlarda grafik işe yararmı sizce ?
member
Activity: 539
Merit: 20
bu aralar epey revaçtasın anlaşılan.Smiley
full member
Activity: 630
Merit: 104
Adam espri olsun Linkedin grafiğini paylaşmış.
Grafiğe inanmak/inanmamak üzerine yorumlar yapılıyor. Başlıktaki gibi İlginç Smiley

hiç bir zaman okumayacak hiç bir zaman anlamayacaklar Smiley
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
grafikler son dönemde eskiden verdiği güveni vermemeye başladılar. ve insanlar da bıkmadan umut kapısı yaratmaya devam ediyor kendisine.
member
Activity: 448
Merit: 33
Şimdilerde yaşadığımız gibi grafiklere güven olmuyor bu piyasada. Bir söylenti bile piyasanın allak bullak olmasına yetiyor. Bu piyasada para kazanmak artık çok zor. Ya uzun vadeli hodl yapacağız veya günlük alsat yapacağız.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Adam espri olsun Linkedin grafiğini paylaşmış.
Grafiğe inanmak/inanmamak üzerine yorumlar yapılıyor. Başlıktaki gibi İlginç Smiley
member
Activity: 532
Merit: 12
Bu grafiklere inanan var mı merak ediyorum. O iş hikaye bence. Sadece temenni var artık umar bu son silkeleme olur
member
Activity: 238
Merit: 14
Dostum artık işimiz grafikten çıktı. Biz artık Allah'lık olduk. Çünkü şu anki durum çok farklı ve nereye gideceği yönü tamamen belirsiz. Kim inanır bu saatten sonra grafiğe.
member
Activity: 633
Merit: 15
Grafik falan hikaye, balinalar btc nin kafasına kafasına vuruyorlar, en iyi en sağlam projelere de yatırım yapsak mağmaya kadar düşebiliyor.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Piyasa grafikleri kaldırmıyor ve bu grafikler tutmuyor maalesef. Bu sektör esnaf işi yürüyor fazla kurcalamayın grafikleri
full member
Activity: 630
Merit: 104
Bugun Linkedin profilime bakarken bir tablo gördüm ve dedimki bu resim ''MARKET CAP'ın AYNISI''.. (ASLINDA SADECE PROFILIMI ZIYARET EDENLER SAYISI) Smiley

Bu bir tesadüf mü bilmiyorum ama benim aklımdaki grafiğin aynısını göstermesi açısından çok şaşırtıcı bulup paylaştım.

Linkedin profimi paylaşsam acaba bu tam bir boğa demek olur mu Smiley yoksa Ben mi yanlış düşünüyorum Smiley

https://www.linkedin.com/in/serthan-topal-8a4bb195/

Bu arada bu forumda en çok ''GRAFİK HİKAYE'' diye ben bas bas bağırmıştım! Sözüm ona teknik analizlerle birsürü yatırım yaptınız ama bu bir teknik analiz değil  ''GRAFİĞİN RESMİ'' =)
Pages:
Jump to: