Pages:
Author

Topic: HERŞEY BİTTİ / ARTIK KAZANCI UNUTUN / ARTIK ÇOK GEÇ / BİTTİ BU İŞLER - page 3. (Read 1465 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Bitti bu işler diyip dipten topluyorlar Jp morgan denen çakallar gibi, ne olacak Smiley
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
@pitipawn hocam muhtemel olarak fork muhabbetleri falan bittikten sonra altcoinler falan kendine gelecektir diye düşünüyorum yavaş yavaş. Şu an piyasanın durumu ortada fork muhabbetleri yüzünden bıktık artık forklardan Cheesy

senin nikin yeter be hocam , nikini gördüm kahkaha attım  Cheesy
Smiley Hocam sağolasın umarım nickim gibi olur herşey ne diyeyim valla. Bu arada bende senin postunu nerde hangi konu da olursa olsun okuyunca daha kim yazmış diye bakmadan anlıyorum senin yazdığını sonra bi gülme geliyor. En son gülmekten karnıma ağrılar soktuğun konu KoinAKC idi hakkını helal et evin içinde yorumlarını okuyup okuyup kahkaha atıyordum Smiley

ahah teşekkürler hocam ; sahi nerede o coinakc gavadı ? nerede ''küfür etmekle olmaz,baltalıyosunuz'' diyen göt verenler ?  Cheesy

full member
Activity: 168
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
@pitipawn hocam muhtemel olarak fork muhabbetleri falan bittikten sonra altcoinler falan kendine gelecektir diye düşünüyorum yavaş yavaş. Şu an piyasanın durumu ortada fork muhabbetleri yüzünden bıktık artık forklardan Cheesy

Smiley Hocam sağolasın umarım nickim gibi olur herşey ne diyeyim valla. Bu arada bende senin postunu nerde hangi konu da olursa olsun okuyunca daha kim yazmış diye bakmadan anlıyorum senin yazdığını sonra bi gülme geliyor. En son gülmekten karnıma ağrılar soktuğun konu KoinAKC idi hakkını helal et evin içinde yorumlarını okuyup okuyup kahkaha atıyordum Smiley
full member

full member
Activity: 168
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
full member
bu modda gezen bir ton adam görüyorum

sormazlar mı adama ; madem öyle ne sik yiyosun buralarda amına koyduğum diye

bunun dışında siz ne düşünüyosunuz ? ne zamana toparlar ortalık ?
Pages:
Jump to: