Pages:
Author

Topic: Hesabıma Fazladan Gelen Kripto Paralar. ( 10 000 TL ) - page 2. (Read 720 times)

full member
Activity: 504
Merit: 103
Buradaki arkadaşlarımız maşallah çok uyanık. İlgili borsayı ve kripto parayı tabi ki ifşa etmeyeceğim.
EE sen borsadan bahsetmiyorsun coinden bahsetmiyorsun hiç bir şeyden bahsetmiyorsun sadece bu kadar kazandım böyle böyle oldu diyorsun o zaman niye konu açıyorsun boşu boşuna.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Bu başlığı silme imkanım var mı ?
Silemezsiniz fakat ilk postunuzu editleyin silinsin yazın moderator siler zaten

teşekkürler
full member
Activity: 532
Merit: 151
Silemezsiniz fakat ilk postunuzu editleyin silinsin yazın moderator siler zaten
full member
Activity: 448
Merit: 157
Kötü kokmuş buralar yine. Bende dün kripto virüsü yedim ve bu yüzden yaklaşık 10,000TL civarında ödeme yapmak zorunda kaldım. Muhtemelen size gelen para benden gelen coinler. Bir teyit edelim ama önce siz söyleyin hangi coin olduğunu ben ona göre söyleyeceğim. Ayrıca benimkine kanıt istenirse ben sunabilirim bilginize.
newbie
full member
Activity: 546
Merit: 100
Dostum bana çok inandırıcı gelmedi hesabını (January 29, 2018, 11:38:57 AM) bu tarihte açmışsın ama sadece 4 postun var. bu hesabı airdrop için falan mı kullanıyorsun bilmiyorum ama aşırı gizleyici tutumun bana da bir çok arkadaşa da saçma gelmiş.
member
Activity: 336
Merit: 10
Metahash
Siz zaten söylemişsiniz, birşey varsa da muhtemelen geri gönderecektiniz. O yüzden keyfini çıkarma vakti gelmiş. Hayırlı olsun Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 171
Konu ile ilgili görsel detay veremem, bu hem borsa hem de yatırımını yaptığım coin için olumsuz imaj yaratır.

(Cool Story Bro) hikayeni beğendim dostum.

SmileySmileySmileySmiley bence de güzel hikayeymiş. Bence itibar etmeyin bu tarz durumlara bir sazan.avi ile karşılaşmış olabilirsiniz. Herkesin tokeni kendine ne güzel işte havadan gelmiş güzelce ye afiyet olsun.
member
Activity: 364
Merit: 10
Sanki fotoğraf paylaşsan bu işlemi yaptığın borsa batıcak imaj zedelenmesi diyorsun bide bana pek inandırıcı gelmedi yani kısaca cool story
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Esasında borsayı açıklasanız buradaki arkadaşlarda öğrenip ona göre tebbir alsalar iyi olabilirdi.
member
Activity: 574
Merit: 14
tx linki paylaşmanız, ekran görüntüsü konuyu araştırmak isteyenlerin isteği. bunlar yoksa güven kaybı oluşur. 10 bin tl diyorsunuz fazladan geldiyse keyfinize bakın. borsalar için çerez parası bile değil. withdraw yaparken botta karmaşa mı oldu. çok çok küçük ihtimal hatta böyle hataları yapmamak için önlem bile almış olmaları lazımdı.
full member
Activity: 475
Merit: 127
Buradaki arkadaşlarımız maşallah çok uyanık. İlgili borsayı ve kripto parayı tabi ki ifşa etmeyeceğim.

Konu açma o zaman işine bak boş yapma.
newbie
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
Konu ile ilgili görsel detay veremem, bu hem borsa hem de yatırımını yaptığım coin için olumsuz imaj yaratır.

yav 3 gun once açtıgın skindirik hesapla local turkce forumundaki baslıgınla ne imajı yaratıcan arkadaş dalga mı geçiyorsun.

isim veremezmiş,ne işsiz bir millletiz biz arkadaş.turk forumu dısında hiçbiryerde goremezsin boyle aptal başlıklar.
jr. member
Activity: 123
Merit: 1
Fotoğraflar ya da yaşanmadı.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
heyecan yaptım şimdi bende bir bakayım belki bir yanlışlık olupta banada birşeyler göndermişlerdir. Cheesy
full member
Activity: 475
Merit: 127
Banada btcturkten 2 kez 30bin TL lik coin geldi koineksten'de iki kez 90BinTL gelmişti. Sıkca yaşanıyor bu tarz sorunlar. Dünde hattımdan birine TL yükledim 10 dakika sonra yüklediğim tutar kadar birdaha yüklendi istemedikçe buluyor para parayı çekiyor lafı doğruymuş.  Grin
member
Activity: 203
Merit: 15
Eğer olay doğruysa bunu borsaya bende sorardım fakat aldığın cevaplardan sonra bunu burda neden paylaşmadığınla alakalı şüpheler doğuyor. Sonuçta kimse hatayı üstlenmemiş.. Yerinde olsam aynı işlemi birkaç kez daha yapardım.. ne olur ne olmaz  Grin
jr. member
Activity: 240
Merit: 7
Gayet güzel konu olmuş. Pow sistemimi masternode olabiliyor ayrıca bundanmı pay aliyor yoksa pos sisteminde de uzerinden tx gectigi icin paymi aliyor. bilgilendirme için teşekkürler.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Bazı arkadaşlar airdrop falan demişti, 10.000 tl lik airdroplar eskiden gelebilirdi ama şuan için imkansız bence zaten airdrop gelse cüzdanında gözükür, ama ilginç geldi bana da kaynağı nedir, ne değildir.
Pages:
Jump to: