Pages:
Author

Topic: Hoşgeldin ramazan - page 2. (Read 212 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
March 23, 2023, 04:27:20 AM
Bakalım ilk “oruç tutmadığı için dayak yiyenler” haberi bu sene hangi şehirden gelecek Cheesy
Kimsenin kimseye zorbalık yapmadığı, insanların birbirini daha iyi anladığı ve empati yeteneğini geliştirdiği, zenginlerin fakirin halinden anlamaya başladığı, oruç tuttuğu halde insanların birbirine küfretmediği ve trafikte kavgaların yer almadığı huzurlu bir ay diliyorum
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
March 23, 2023, 04:02:06 AM
Manevi olarak kendi adıma yapacağım özeleştirim şudur ki, yaptığım tek ibadet budur. Bunu söylerken dahi utanıyorum ama maalesef böyle ama bu ibadette bile aldığım hazzı anlatamam. Vücudu terbiye ediyor bu ay. Empatiyi yaptırıyor, durumu olmayanların ne kadar zorlandıklarını gösteriyor. En önemli manevi günlerden birisi bu ay. Herkesin Ramazan ayı mübarek olsun.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
March 23, 2023, 03:12:06 AM
İlk 1-2 gün başım ağrıyor sonra güzel güzel tutuyorum. Ramazanda gelen hissiyatı seviyorum. Normalde de öğünleri en aza indiresim geliyor hep çünkü ramazanda vücudumun yemek konusunda rahatladığını ve kendimi daha iyi hissettiğimi anlıyorum her seferinde. Ailemden uzaktayım iftarda genelde yalnız oluyorum o biraz kötü oluyor ama onun dışında iftarla sahur arasında geçen zamanda işlerimin dışında oyun oynuyorum yıllardır. Sahura kadar o bilgisayar başında takılmak çocukken ki zamanlarımı da hatırlatıyor.

Hayırlı Ramazan’lar herkese. Tuttuğumuz oruçlar kabul olur inşallah.

En güzel vakit geçirme şekli oyun oynamak aslında hem zaman çabuk geçiyor hem de iftarı beklerken keyifli vakit geçirmiş oluyorsunuz ilk günler tabi doğal olarak metabolizma değişiyor sonra buna alışınca güzel oluyor ilk günle başladık bakalım inşallah hayırlısıyla bitirebiliriz
hero member
Activity: 756
Merit: 701
March 23, 2023, 02:17:13 AM
İlk 1-2 gün başım ağrıyor sonra güzel güzel tutuyorum. Ramazanda gelen hissiyatı seviyorum. Normalde de öğünleri en aza indiresim geliyor hep çünkü ramazanda vücudumun yemek konusunda rahatladığını ve kendimi daha iyi hissettiğimi anlıyorum her seferinde. Ailemden uzaktayım iftarda genelde yalnız oluyorum o biraz kötü oluyor ama onun dışında iftarla sahur arasında geçen zamanda işlerimin dışında oyun oynuyorum yıllardır. Sahura kadar o bilgisayar başında takılmak çocukken ki zamanlarımı da hatırlatıyor.

Hayırlı Ramazan’lar herkese. Tuttuğumuz oruçlar kabul olur inşallah.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
March 22, 2023, 07:46:42 PM
Yavaş yavaş geri gelmesi herkes için iyi, yaz aylarının ortasında insanlar kuruyordu sıcaklıktan şimdi havalarda iyi, ilk gece bu gece, herkes için hayırlısı olsun.
İlk 2-3 gün bir zorlanma oluyor ondan sonra rahat rahat gidiyor.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
March 22, 2023, 06:24:37 PM
hayırlı ramazanlar
giderek kolaylaşıyor tutmak, her sene 11 gün geriye gidior Smiley bu yıl yaklaşık 14 saat oruç süresi
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
March 22, 2023, 05:30:57 PM
Evet arkadaşlar kendi adıma en güzel gecelerden biridir bu gece ramazanın başlancıgı

Allah kabul etsin.
Pages:
Jump to: