Pages:
Author

Topic: Holo IDEX'te 1 Numara - page 2. (Read 1042 times)

member
Activity: 294
Merit: 10
July 25, 2018, 10:10:08 AM
Defalarca yaptigim hatayi bu defa yapmadim ve elimdeki butun Holo lari fiyati yukseldiginde sattim. Bu yaptigim seye hep karsi olmusumdur ancak marketin haraketleri beni buna itti. Simdi tekrardan alim yapacagim dusus oldugunda. Holo projesine guveniyorum ve ileride cok daha degerleneceginden eminim.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
July 25, 2018, 10:05:06 AM
3 gün önce twitterda birisi sürekli Holo alıyorum, Holo Ethereum ve Bitcoin'i geçecek falan filan diyordu. Bu kadar övülecek kadar var mı gerçekten

Alsın almaya da . Ethereumu ve bircoini nasıl geçecek . O da bayağı bir iyi sallamış. Millet alsın diye gaz vermiş. Toplam miktarı çok fazla tamam belki boş token değil ama geçmesi imkansız bence. Ancak BTC ve eth cokerse bu dediği olur.

Zaten eth token i değil mi ethereri nasıl bitiriyor, kendi zincirlerini mi kuracaklar?
Binance eklenmiş en ucuz coin şuanda bir eth alsam mı acep?
full member
Activity: 602
Merit: 118
July 25, 2018, 06:22:17 AM
3 gün önce twitterda birisi sürekli Holo alıyorum, Holo Ethereum ve Bitcoin'i geçecek falan filan diyordu. Bu kadar övülecek kadar var mı gerçekten

Alsın almaya da . Ethereumu ve bircoini nasıl geçecek . O da bayağı bir iyi sallamış. Millet alsın diye gaz vermiş. Toplam miktarı çok fazla tamam belki boş token değil ama geçmesi imkansız bence. Ancak BTC ve eth cokerse bu dediği olur.
newbie
Activity: 85
Merit: 0
July 25, 2018, 05:55:12 AM
Holo ya giriş için tam zamanı diyebilir miyiz bu düşüşlü günleri ?
full member
Activity: 392
Merit: 107
July 24, 2018, 04:59:02 PM
binance listeledi ya bu HOLO yu inanın artık iflah olmaz. idexte kalsaydı inanın daha iyi seviyelere ulaşırdı bence. bakmayın binance haberi ile fiyatının arttığına. şimdi yavaş yavaş 10 satoshilerin altına çekip olabildiğince dip yaptıracaklar holoya. binance tan nefret eder oldum. holo nun teknolojisi biraz farklı olduğu için ilgi çekti üstüne. bu hashgraph a falan benzetiliyor. yaw aslında herkes cebine giren paraya bakıyor. teknoloji meknoloji hikaye bence. kazananlar karlarını alıp geri çekilsinler bence. binance  holoyu bitirir bence. 
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
July 24, 2018, 04:50:35 PM
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
July 24, 2018, 04:19:04 PM
Hocam 10 SAT şu an ve çok düşük bence yani yatırım tavsiyesi vermiyorum tabi yanlış anlaşılmasın.  belki daha da düşer ama ilerde aksilik olmazsa şu anki fiyattan bir hayli yüksek olacağı kesin bu benim düşüncem kimseye yatırım tavsiyesi vermiyorum tavsiye verecek kadar tecrübem de yok zaten bu piyasada
jr. member
Activity: 140
Merit: 1
July 24, 2018, 04:11:55 PM
Son günlerde twitterda çok reklamı yapılıyor. Bitcoinin devamlı arttığı, altcoinlerin ise btc türünden düştüğü bu günlerde yatırım yapmadan önce biraz daha araştırma yapmak gerek bence.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
July 24, 2018, 04:03:59 PM
Vallahi 10 SAT bence çok düşük bir fiyat kesinlikle yükselecek bu fiyata çok uygun diye düşünüyorum binance dekı en düşük coın boğa da çok. İyi kazandıracağını düşünüyorum, 

Son zamanlarda bınanceye giren proje direk dump yiyor girmeseydi daha iyiydi. 😃
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
July 24, 2018, 03:29:30 PM
Holochain bir blockchain değildir. Blockchain teknolojisini daha da ileriye götürmeye çalışan yeni bir zincirdir. Başlı başına yeni bir teknoloji ile karşı karşıya olduğumuzu belirtmek isterim ki bu bir devrimdir.

Binancede 10 satoşiden girdim Holo'ya  (Yatırım tavsiyesi değildir). Bir miktar elimde tutup boğada değerlenince satarım. 10 satoşi nedir ya böyle bir coin için bence harika. (Hala Yatırım Tavsiyesi Değildir). Boğa sezonu gelince süper şeyler olacak diye düşünüp duruyorum. Umarım daha fazla dip yapmaz..  Grin

sr. member
Activity: 658
Merit: 288
July 24, 2018, 12:46:32 PM
Şuan için binancede baktım acaba en altlarda mı diye sert düşüş yaşanıyor iyi tutunuyor. Bundan önce binanceye kim girse iyi dump yemişti. Holo iyi tutunuyor. İyi yerlere gelebilir ama toplam miktarı çok fazla bence

toplam miktarin fazla olmasinin ne gibi bir etkisi var fiyata? Market capi dha 125m$ onemli olanda budur miktarin bi farki yok az paraya cok urun aliyorsun sadece.
member
Activity: 532
Merit: 12
July 24, 2018, 07:01:50 AM
Şuan için binancede baktım acaba en altlarda mı diye sert düşüş yaşanıyor iyi tutunuyor. Bundan önce binanceye kim girse iyi dump yemişti. Holo iyi tutunuyor. İyi yerlere gelebilir ama toplam miktarı çok fazla bence
member
Activity: 364
GR
July 24, 2018, 06:21:12 AM
Cok guvendigimiz projeler maalesef ico suresini uzattikca uzatiyor.  Neye yatirim yapsak diye cok zaman harciyoruz. 
newbie
Activity: 229
Merit: 0
July 24, 2018, 06:10:24 AM
idexte own da vardi zamanla oda is yapacak, suan beklemede.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
July 24, 2018, 06:07:47 AM
Proje yakın zamanda Binance borsasına girdi projeye güvenen birçok türk arkadaş vardı umarım bekleyip kar etmişlerdir . Bu süreçte para kazanmak o kadar zor oldu ki kazanan arkadasları kutluyorum
full member
Activity: 602
Merit: 118
July 24, 2018, 04:47:30 AM
Gece binancede listelenmiş ama dump yetmemiş gibi. Hatta bir ara 16 ya kadar çıkmış. Eğer yanlış hatırlamıyorsam çin in blockchain i olarak adlandırılıyordu. Yanıltmis olmayayım öyle hatırlıyorum. Tek sorun bence Total suply çok fazla . Uzun vadede iş yapabilir. Fiyat otursun bir miktar almayı planlıyorum bende
member
Activity: 182
July 24, 2018, 04:22:36 AM
Binance'ye girdi galiba bu koin. Ico'su iyi iş yaptı kısa bir sürede bitirdiler ico'yu. Idex'te hacim olarak en üstteydi birkaç gündür, Binance'de durur mu? Hemen aldı borsasına lakin fazla etki etmedi şu anlık. Bu seviyelerden girmeyi düşünmesem de ileride düşünebilirim.
member
Activity: 240
July 24, 2018, 01:56:48 AM
adam nerden nereye çıkarttı fiyatı idexe bak hele sen doğru düzgün bu denli ath olmyordu uzun zamandır. yine kaçırdık bu coini.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
July 24, 2018, 01:49:19 AM
Bu konuyu açan arkadaşa helal olsun kaç zaman öncesinden bizi yönlendirdi hiç haberim yokken farkına vardım ve şimdi binance giriyor. Teşekkürler.
member
Activity: 294
July 23, 2018, 08:56:41 PM
Bu zamanda ETH karsisinda bukadar prim yapan bir altcoini daha fazla tutumanin bi anlami yok. Elimde yaklasik 1.250K civarinda vardi hepsini yapistridim gitti. Holo nun ilerleyen zamanda cok daha iyi olacagina inanmama ragmen artik yeni stratejimi hayata gecirmeye basladim. Ethereum karsisinda degeri artan coin I hic bekletmeden direk ETH gecerim. Duserse bir kismi alim tekrar yapilabilir.
Pages:
Jump to: