Pages:
Author

Topic: HİTBTC kullanan arkadaslar dikkatli olun. - page 3. (Read 447 times)

member
Activity: 140
Merit: 10
SEnin ETH'leri geri iade ettiler mi yoksa yaktılar mı? Kim senin hesabına nasıl giriş yapabiliyor. Bu HİTBTC ile alakalı duyduğum ilk sorun değil kullanmak istemediğim borsalar arasında yer aldı kendiside.
full member
Activity: 364
Merit: 102
Dün eth ağında sıkıntı vardı. Transferler yüksek gas secseniz bile gerceklesmiyordu. Bu arada hitbtcde bir trading hesabı bir de wallet hesabı oluyor. Acaba oraya transfer ettinizde unuttunuz bakmayı mı unuttunuz
mesele çözüldü abim ya adamlar nasıl olmuşsa hesabıma girmişler benim ethleri trade yaparak eritmişler.
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Dün eth ağında sıkıntı vardı. Transferler yüksek gas secseniz bile gerceklesmiyordu. Bu arada hitbtcde bir trading hesabı bir de wallet hesabı oluyor. Acaba oraya transfer ettinizde unuttunuz bakmayı mı unuttunuz
full member
geçmiş olsun hocam öncelikle,  bir de elinizde 1 eth lik koin varmış toplam nasıl 6.3 eth gitti, o kısımı anlamadım çok,  yani koin değeri mi arttı, yoksa eth olarak depositler de mi gitti

toplamda hesabımda 6,5 eth civarında vardı. bunun 1 eth'sine almıştım kalan 5,5 da alış emri girmiştim mesele bu. offf
full member
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
En sevmediğim borsalardan birisi. İkinci değil hatta üçüncü sınıf borsalardan bir tanesi. Çekim komisyonları yüksek ve trade esnasında sürekli artık coinler kalıyor içeride ve onları çekemiyorsunuz da trade edemiyorsunuz da. Binance de böyleydi ama en son yaptıkları yöntem ile artık coinlerine bnb ye çevirebiliyoruz. Hitbtc'den coin alıyorsanız bile kesinlikle içeride tutmamanızı tavsiye ederim. Anında withdraw edin.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
geçmiş olsun hocam öncelikle,  bir de elinizde 1 eth lik koin varmış toplam nasıl 6.3 eth gitti, o kısımı anlamadım çok,  yani koin değeri mi arttı, yoksa eth olarak depositler de mi gitti
member
Activity: 630
Merit: 37
arkadaslar ingilizcede yardimci olabilecek varmı simdi benim ingilizcem cok saglam degil boyle orofesyonel bir tweet atssm diyorum

dostum bana pm yolu ile yazmak istediğin mesajın türkçesini yolla ben yardımcı olayım sana
özelden mesaj attım kardeşim şimdiden teşekkür ederim bu arada bu şekilde başından  geçen olduysa nasıl düzelttiği konusunda bana yardımcı oluyrsa çok sevinirim.

tamamdır dostum özel mesaj yolladım kontrol edebilirsin umarım mağduriyetin giderilir bol şans
full member
Activity: 504
Merit: 103
Garip bir şekilde uçup gitmiş paran mail cevabı bekle olmadı başka yerlerden yaz illaki dönerler canını sıkma hitbtcyide zorunda kalmadıkça kullanma zaten para dahi tutma orda
full member
arkadaslar ingilizcede yardimci olabilecek varmı simdi benim ingilizcem cok saglam degil boyle orofesyonel bir tweet atssm diyorum

dostum bana pm yolu ile yazmak istediğin mesajın türkçesini yolla ben yardımcı olayım sana
özelden mesaj attım kardeşim şimdiden teşekkür ederim bu arada bu şekilde başından  geçen olduysa nasıl düzelttiği konusunda bana yardımcı oluyrsa çok sevinirim.
member

full member
member
Activity: 136
Geçmiş olsun hocam telegram adresleri var mı bilmiyorum eğer varsa oradan destek almayı deneyebilirsin. Yoksa twitter üzerinden daha iyi bir sonuç alacağını düşünüyorum.
member
Activity: 336
Metahash
Twitter dan herkese açık şekilde yazarsanız daha alakalı olurlar. Ben bankalara bile hep derdimi twitter dan yazıyorum, zaten sadece onun için kullanıyorum. İnşallah sorun çözülür kısa zamanda. Büyük borsada bile böyle saçma şeylerin olması enteresan.
member
Activity: 539
Merit: 20
maillere cevap alamazsam twitterdan da yazmayi dusunuyorum cok can skici bir durum ya para  trasfer to trading account da cekilmis gosteriyo ama hic bekleyen acik emir yok.

Geçmiş olsun hocam. Şu hitbtc'nin derdi sıkıntısı bitmedi gitti. Eğer mail olarak geri dönüş alamazsan twitter için bende yardımcı olurum.
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
maillere cevap alamazsam twitterdan da yazmayi dusunuyorum cok can skici bir durum ya para  trasfer to trading account da cekilmis gosteriyo ama hic bekleyen acik emir yok.

Çok geçmiş olsun. Umarım kaybolan ETHleri geri alırsın. Mailler ile olacak bir şey değil. Genel de çok geç cevap veriyorlar. Twitter bu konuda en etkin silah. Onu kullanmanızı tavsiye ederim. BBC ve Pat Coin ekiplerini de konulara dahil edin. ETH boş verin onlardan bir şey çıkmıyor. Benim başıma zamanın da geldiği için biliyorum. Yazılanlara dönüp bakmıyor bile.
full member
member
Basimdan gecen olayi kisaca anlatayim. dun gece saat 2 gibi hitbtc sitesine girip BBC almak icin alis emri verdim. elimde 1 ethlikte pat coim vardi. sabah kalktigimda alis emrim iptal edilmis. elimdeki pat coin satilmis ve hesabimda hic eth kalmamisti önce calinmasindan suphelendim arastirma yaptiktan sonra benden baska kimse giris yapmamis ingilizcem cok akici olmadgndan yarim yamalak derdimi anlatacak mail attim. suan cok huzursuzum 6,3 eth yakin gitti ne yapayim sizce arkadaslar yardimci olurmusunuz

twitter ı kullanmanı şiddetle tavsiye ederim biz de destek oluruz sana twitter hesabını herkese açık yap ve birkaç post at hitbtc hastag ı kullanarak
full member
Basimdan gecen olayi kisaca anlatayim. dun gece  saat 2 gibi hitbtc sitesine girip hesabımdaki ethleri çekmeye çalıştım.  1 kez çekim talebi verdim işlem uzuyacak diye bir yazı çıkınca iptal ettim. biraz bekledikten sorna tekrar çekim talebinde blundum biraz bekledikten sonra yine onaylanmayınca iptal etmek zorunda kaldım. daha sonra hitbtc'de BBC almak icin alis emri verdim. elimde 1 ethlikte pat coin vardi. sabah kalktigimda alis emrim iptal edilmis. elimdeki pat coin satilmis ve hesabimda hic eth kalmamisti önce calinmasindan suphelendim arastirma yaptiktan sonra benden baska kimse giris yapmamis ingilizcem cok akici olmadgndan yarim yamalak derdimi anlatacak mail attim. suan cok huzursuzum 6,3 eth yakin gitti ne yapayim sizce arkadaslar yardimci olurmusunuz..

siteden aldığım görüntüde hesaptan eth çıkmamış lakin çıksa tx'nin olmasın gerekir diye düşünüyorum

https://i.hizliresim.com/pnYvGr.jpg burada resmi de mevcut

EDİT: Arkadaşlar son durum adamın biri nasıl olduysa hesabıma girmiş, trade yaparak benim ethleri eritmiş. olay bu dikkatli olun benim ağzım yandı daha kullanmam hitbtc'yi resimleri de atıyorum resimlerden yapılan işlemleri görebilirsiniz

https://hizliresim.com/1En2nj
https://hizliresim.com/JDE7EQ
https://hizliresim.com/3zR1RM

EDİT 2 : arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. support ile yaptığım görüşmede adamlar zararı karşılamayacaklarını bildirdiler yani kullanıcıyı sorumlu tutuyorlar böyle bir durumda. benzer bir olay binancede olduydu. binance sistemi durdurup herkesin bakiyesini iade etmişti. buradan hitbtc ile binanceyi kıyaslayınca aradaki dağlar kadar farkı görebiliyoruz. ilk günkü şoku atlattım. şuan gayet iyiyim. bountyden felan tekrar kovalayacaz artık. zararımızı çıkartmak için. ben canım acıdı siz dikkatli olun arkadaşlar öncelikle niyetim bu. 2fa gerçekıten önmeli arada abim kullanıyordu hesabımı o girerken 2 fa yı kaldırdı sanırım şifre beklememek adına. tekrar teşekkürler hepinizden. çok gerekmedikçe şu borsada para bırakmayın. HA MUHAKAK 2 FA etkinleştirin:D burada çıkarılması gereken en önemli DERS bu. birde gooogleden borsa ismini aratırken gerçek borsa olup olmadığını 2 3 kez kontrol edin arkdaşlar ne kadar profosyonel olursanız olun bir anlık dalgınlığa bakıyor bu iş.. herşeye rağmen crypto işiyle uğraşmak bana çok zevk veriyor böyle çakallara inat DEVAM CheesyCheesy:D saygılar.
Pages:
Jump to: