Pages:
Author

Topic: İşi gücü bıraktım gece gündüz bounty kasıyorum... - page 3. (Read 697 times)

member
Activity: 294
Merit: 10
Aldığın miktar olarak bakma burada bazılarımız aldığı bountylerden binlerce coin alabilir ama değeri ise 10 dolar anca ediyor olabiliyor. Şimdi tabiki de şans faktörü önemli verdiği coinlerin de yüksek olması lazım. Sizin normalin üstünde bir kazanç sağlamış.
member
Activity: 252
bounty ile airdrop farkı nedir ? bunları nasıl kazanabiliriz ? ve bunlar hangi cüzdanımıza geliyor?

bounty tanıtım çalışmasıdır. airdropta bounty çeşitlerinden birisidir. diğerleri; imza kampanyaları, twitter facebook gibi sosyal medya kampanyaları, videolar gibi.
bunlar iş gibidir belli görevler vardır onları yerine getirirsin ve kazanırsın şartlar ve ödemeler de bountylerin konularında belirtilir. bounty konuları global forumda bounties bölümünde yer alır. cüzdan olarak da ethereum tabanlı olabilir veya neo tabanlı olabilir veya kendi cüzdanı vardır. o da aynı şekilde konuda belirtilir. hangi cüzdan istiyorsa oradan bir adres alırsın ve kampanya şartları- kurallarına göre tokenler yatırılır.

imza kampanyaları, airdropların anlatıldığı konular mevcut forumda onlara bakarsan çok daha detaylı anlatımlar mevcuttur. benim anlattıklarım sadece ana hatları ayrıntıları okudukça öğrenirsin.
member
Activity: 252
Üsenmedim hesapladim sadece rebl 12 bin tl yapio suan Smiley 2 aylik degil bence 5 aylik gecindirir araba alinir yani o derece

yok yok o kadar yapmıyor 5k rebl tanesi 0,056$ yükseldi sattın falan yapacağı 300 dolar. dolar 5 liradan 1500 lira 1 sıfır fazla atılmış sende Smiley
newbie
Activity: 229
Merit: 0
sanal ortama hicbir zaman bel baglamayin, her zaman daimi bir isiniz olsun.
newbie
Activity: 6
bounty ile airdrop farkı nedir ? bunları nasıl kazanabiliriz ? ve bunlar hangi cüzdanımıza geliyor?
full member
Activity: 280
Merit: 100
Üsenmedim hesapladim sadece rebl 12 bin tl yapio suan Smiley 2 aylik degil bence 5 aylik gecindirir araba alinir yani o derece
newbie
Activity: 36
Üstad destekliyorum seni. Yani işin varsa çıkmasaydın ama yoksa devam kazancıda iyi inşallah daha fazla kazanırsın
newbie
Activity: 31
Evet anladığım kadarıyla sabit bir gelirin yanına yapılabilecek bir şey
Bazı zamanlar az kazandırma olabiliyormuş bu yüzden iyi analiz gerektiriyormuş
newbie
Sabit başka bir gelirin yanında yapılabilir gibi duruyor.
Ofis biraz ütopik olmuş bence
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
sağlam bir şekilde çalışılırsa para kazanılır.

bende aynı durumdayım hatta biraz daha ileri gidicem bounty kasmak için ofis tutmak bile aklımdan geçti. Smiley

Hahaha. Ofis tutmak mı ? Neden ofis tutmayı düşündünüz ki ? Eviniz de yapamıyor musunuz ? Engel mi var ? veya Ofis in ayrıcalığı ne olacak ?
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
Gereken herşey yazılmış zaten, eklemek istediğim bountyleri tek iş kazancı olarak görmeyin, mutlaka başka bir geliriniz olsun. Bountyler kolay kolay bitmez ama gün gelir çok az kazandırabilirler.
member
Activity: 714
Merit: 82
sağlam bir şekilde çalışılırsa para kazanılır.

bende aynı durumdayım hatta biraz daha ileri gidicem bounty kasmak için ofis tutmak bile aklımdan geçti. Smiley

newbie
Anladığım kadarıyla bitmeyecek bir sistem bu kazanç olayı lakin reel işimizin takviyesi kıvamında olmalı gibi
Umarım iyi kazançlar sağlarsın
Zamanının karşılığını alman ümidiyle kolay gelsin
member
Activity: 220
newbie arkadaşların şimdilik çok çalışması lazım ancak bounty den illa para kazanacaksın diye de birşey yok. insanlara bountyden para kazanıyorum sizde kazanın demeyin boşuna çok kaybolup giden bounty coinim oldu.
newbie
Activity: 30
Arkadaşımın önerisiyle platformla tanıştım. Kripto paramı iyi değerlendirmek ve imza kampanyalarına girmek istiyorum.
Çok fazla zaman ayırmadan yürütebiliyorum şükür.
newbie
merhaba arkadaşım. Bende yeni bir üyeyim kampanyalara girmek istiyorum ama senin sosyal hayattan soyutlanmış halinden korktum. Zamanı daha iyi paylaştırmak gerekli diye düşünüyorum
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Bounty ödülü kalmaz mı? Yapmayın hocam Bounty ödülleri bitmez hiçbir zaman. Ethereum sağolsun bizlere token oluşturma fırsatı verdi. Kimse kazanç sağladığı bir dalı kesmek istemez öyle değil mi 😁

Sürekli birbirine benzer çakma projelere artık yatırım gelmediği zaman kim token basacak? Forumda imzalar tamamen kaldırıldığı zaman ne olacak? Blog ödülleri sadece Cointelegraph gibi büyük media outletlerini kabul ettiği zaman ne yazacaksınız? Sosyal medya hesaplarının aslında hiçbir getirisi olmadığını anladığı zaman proje yöneticileri ne yapmayı düşünüyorsunuz? Her şeyin bir sonu var. Hazırlıklı olmak lazım.
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
İşten ayrılmaktan ziyade işle birlikte yürütmelisiniz bence. Az proje öz proje seçerek kazancınızı garantileyebilirsiniz. Çok fazla bounty programına katılıp sosyal medya mecralarında gün içinde çok paylaşım yapmak da hesaplarını sıkıntıya sokabilir.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Aslında bir çok arkadaşım sana gerekli cevabı vermiş ama, işi gücü bırakmaktansa boş vaktinde bunu yapsan sanki daha güzel olur, tabiki twiter ve facebook paylaşımları sanırım yoruyor insanı ama bitcointalk imza kampanyalarına katılabilirsin airdroplar artık eskisi gibi değil görev adı altında yapıyorlar ama airdrop adı üzerinde havadan gelen para demek..
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Kendinize ait bir mesleğiniz olsun, kalan zamanlarda bu işlerle uğraşın. İki gün sonra bounty ödülü diye bir şey kalmadığında tembelliğe alışmış ve iş bulamaz bir hale gelmiş olacaksınız. Her şey dışarıdan bakıldığı kadar güzel değil.

Bounty ödülü kalmaz mı? Yapmayın hocam Bounty ödülleri bitmez hiçbir zaman. Ethereum sağolsun bizlere token oluşturma fırsatı verdi. Kimse kazanç sağladığı bir dalı kesmek istemez öyle değil mi 😁
Pages:
Jump to: