Pages:
Author

Topic: Επενδύσεις σε ICO και Altcoins - page 5. (Read 24631 times)

legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
δε δουλευει. αλλα δεν ειναι προβλημα αυτο. κατι εχει να κανει με το αβαταρ που πρεπει να φτιαξουν.
δεν ξερω βεβαια του dukektm πως βγαινει σωστα
hero member
Activity: 526
Merit: 502
Με 10 ποστ την εβδομάδα καλά είστε αλλού ζητάνε 5 την ημέρα.

@theoulis έβαλες ένα διάστημα παραπάνω και σου χαλάει την υπογραφή.

Αν θέλετε προσθέστε στην αρχή του κώδικα το  [.center] και στο τέλος [./center] χωρίς τις τελείες για να σας κεντράρει την υπογραφή νομίζω ότι πρέπει να δουλεύει.
hero member
Activity: 690
Merit: 500
thanks! τα φρι ειναι παντα ευπροσδεκτα! Wink
μη ξεχναμε οτι και το ΝΕΜ που φιγουραρει τοσο ψηλα, το ιδιο εκανε!

Παρακαλω. να εισαι καλα.
Το μονο που με δυσκολευει ειναι οτι το Αirdrop θα εχει διαρκεια 40 βδομαδες. και εμεις για να παραλαμβανουμε τα δωρεαν coin θα πρεπει να κανουμε τουλαχιστων 10 ποστ καθε βδομαδα.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
thanks! τα φρι ειναι παντα ευπροσδεκτα! Wink
μη ξεχναμε οτι και το ΝΕΜ που φιγουραρει τοσο ψηλα, το ιδιο εκανε!
hero member
Activity: 690
Merit: 500
Εαν ενδιαφερεται καποιος. Υπαρχει ενα Airdrop σε εξελιξη... Smiley

DeepOnion TOR Integrated, No ICO/Crowdfund, Free Airdrop

αυτο ειναι το νημα τους.

https://bitcointalksearch.org/topic/ann-deeponion-tor-deepvault-cryptopia-airdrop-2440-we-dominate-2006010
sr. member
Activity: 336
Merit: 251
Rider of comets, and brother to the nebulae
Παιδιά, πάντως το Waves (καλά που δεν τά 'χα πουλήσει) είναι 5-6 φορές πάνω από το ICO price (σε Bitcoins)! Αλλά και όλα σχεδόν τα altcoins αυτό το δίμηνο τρελάθηκαν!... Επί πλέον, κοιτάζοντας μετά από πολύ καιρό το Waves portfolio μου είδα μέσα ένα σωρό altcoins, tokens κ.λπ. δώρα από promos, mining και δεν ξέρω τι (μέχρι και λίγα Bitcoins και Ether έχει μέσα).

Παίζει άλλος με Waves; Επίσης, έχετε δοκιμάσει το leasing από τον Waves client; (Τα bonuses που λέω, τά πήρα χωρίς leasing, χωρίς να έχω κάνει απολύτως τίποτα. Είχα μήνες να ανοίξω τον Waves client να δω τι είχαν γίνει τα Waves μου.)

...
Άλλο. Έχει κανείς νομίσματα από το παλιό airdrop του Espers ; Με αυτό το altcoin έχω πρόβλημα με τον νέο client, δεν μπορεί να διαβάσει το παλιό wallet.dat που είχα φυλάξει. Μάλλον άλλαξε το νόμισμα, δεν ξέρω τι.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Ποια η άποψη σας για stellar lumens;
member
Activity: 97
Merit: 10
To XRP περασε σε Market Cap το ΕΤΗ σημερα! Καλη πτηση...
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
Από φρέσκα νομίσματα με ελπίδα και υποσχέσεις, έχουμε κανένα νέο?  Tongue Grin
Με ενεργό φίλτρο όμως να έχει τελειώσει επιτυχώς το ICO και να βρίσκεται ήδη σε ψιλοσοβαρό ανταλλακτήριο.
παράδειγμα (χωρίς να είναι πρόταση για αγορά): πχ ARK, WINGS στο bittrex


Αγνοώντας το φίλτρο, Eos και ίσως και το Peerplays αξίζουν μια διερεύνηση, το Eos νομίζω θα ανακοινωθεί κάπου μέσα στο Μάϊο.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
πριν λιγο καιρο τελειωσαν τα Ico του TaaS kai Gnosis.
αμφιλεγομενα για μενα. πηρα λιγα taas ετσι για το καλο Smiley
hero member
Activity: 815
Merit: 500
Kαλά, με έπεισες (και είχα και καιρό να μπώ)
Αν έχεις όμως κάτι να πεις επί του θέματος, και εδώ καλά είναι  Tongue
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
στο καναλι στο σλακ τα λεμε πιο συχνα αυτα. εδω ειναι ψιλοπεθαμενα τα πραματα.
hero member
Activity: 815
Merit: 500
Από φρέσκα νομίσματα με ελπίδα και υποσχέσεις, έχουμε κανένα νέο?  Tongue Grin
Με ενεργό φίλτρο όμως να έχει τελειώσει επιτυχώς το ICO και να βρίσκεται ήδη σε ψιλοσοβαρό ανταλλακτήριο.
παράδειγμα (χωρίς να είναι πρόταση για αγορά): πχ ARK, WINGS στο bittrex
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
Κλάσικ..
Το αγορασανε στο 1 σατ αλλα αλαξε το SUPPLY κατα 10000% πανω!!!
Αυτο εγινε για να ξαναπαρει ζωη το νομισμα.
Αυτο σημενει οταν το αγοραζανε στο 1 σατ στην ουσια το πληρωνανε στο 1000 που βρισκετε τωρα!

To ίδιο πράγμα είναι.

Τo bitcoin αν έκανε το ιδιο "κόλπο" θα "έπεφτε" ο αριθμός των νομισμάτων στα 21.000 αλλά η αξία του κάθε bitcoin θα γινότανε $1.047.920

Το shitcoin αυτό όμως θα ξαναπέσει στο 1 satoshi γιατί είναι απλά ένα SHITCOIN/SCAMCOIN και τίποτα άλλο!


Ο dev εκανε συναλαγμα το παλιο νομισμα με το νεο ΜΕΤΑ την αλλαγη στο SUPPLY και οποιος ειχε 1000000 που ειχε αγορασει στο 1 σατ πειρε 100 νομισματα (αναλογικα με την αυξηση)

Καπιοι ασχετοι και καρανουμπια πουλησανε τα νομησματα τους τορα μεχρι και 120 σατ οι εντολες που αγοραστηκαν κατω απο 1000 θα αποβουν τρελα κερδοφωρες...Θα ηταν αν το αγοραζαν προ της αυξησης στο 1/100 του σατοσι Roll Eyes

Σου ξέφυγε ένα μηδενικό παραπάνω...
Για να αποβούν κερδοφόρες οι εντολές που αγοράστηκαν όπως λες, θα πρέπει να βρεθούν επιπλέον κορόιδα για να αγοράσουν, θα βρεθούν?  Undecided


Εγω μεχρι στιγμης παντος ειμαι Χ6 Grin

Tυχερός είσαι!  Smiley

Πάντως μην ξεχνάς πως ο "DEV" έχει ένα premine της τάξης του 20%  Wink  http://www.cshout.net/SPECIFICATION/

Αν δεν το έχεις κάνει ήδη, θα ήταν συνετό να πάρεις ένα μεγάλο ποσοστό απο τα κέρδη σου, αν όχι όλα! πριν καταρρεύσει...


[EDIT]
χμ... είτε τα γράφεις λίγο μπερδεμένα... είτε ο τύπος ο "dev" είναι μεγάλο λαμόγιο! Αν η τιμή ήταν στο 1 σατοσι δεν μπορούσε να πάει πιο κάτω, οπότε ΑΝ ΑΥΞΗΣΕ το supply αντι να το μειώσει τότε κυριολεκτικά ψάχνει για κορόιδα. Αδιανόητο να πιστέψω ότι έκανε κάτι τέτοιο. Shocked Shocked Shocked

legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
υπαρχει παντα μια δυσπιστια στο λεγομενο "εχω ενα σιγουρο στον ιπποδρομο"
αν εχεις καποιο σιγουρο δεν πας να το διατυμπανισεις!
αλλα βεβαια και καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη, οπως φαινεται Cheesy
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Κλάσικ..

Δεν ριξαν μερικοι ουτε βλεφαρο σε αφτο που περιεγραψα μονον η με την ακρη του ματιου ειδαν το 1 σατ "αντε ρε απατεωνα...κοινεζους ρε...Ελληναρας ειμαι..."
#####################################################################

Παμε αλλη μια..

Το αγορασανε στο 1 σατ αλλα αλαξε το SUPPLY κατα 10000% πανω!!!
Αυτο εγινε για να ξαναπαρει ζωη το νομισμα.
Αυτο σημενει οταν το αγοραζανε στο 1 σατ στην ουσια το πληρωνανε στο 1000 που βρισκετε τωρα!

Ο dev εκανε συναλαγμα το παλιο νομισμα με το νεο ΜΕΤΑ την αλλαγη στο SUPPLY και οποιος ειχε 1000000 που ειχε αγορασει στο 1 σατ πειρε 100 νομισματα (αναλογικα με την αυξηση)

Καπιοι ασχετοι και καρανουμπια πουλησανε τα νομησματα τους τορα μεχρι και 120 σατ οι εντολες που αγοραστηκαν κατω απο 1000 θα αποβουν τρελα κερδοφωρες...Θα ηταν αν το αγοραζαν προ της αυξησης στο 1/100 του σατοσι Roll Eyes
(αυτα συμβενουν λογο ασχετηλας και τυφλης υπακοης στο trollbox) LOL !!!

Παντος απο Χ2 Η Χ5 κερδη τα περνεις συγουρα!
Εγω μεχρι στιγμης παντος ειμαι Χ6 Grin

θα συμφωνισο παλι με τον φυλο το να αγορασει κανεις 0.0001 btc σε πολυ καλη τιμη 100-1000 σατ δεν ειναι και θεμα...το "κινο" πιο ακριβο βγενει..

Και για να μην παρεξηγουμε δεν ηρθα να υποχρεωσω καπιον να αγορασει μα ουτε και μπορο φυσικα!!!

"Ενημερωσα δεν υποχρεωσα... και ουτε και μπορο"
"Αν καποιος ενιωσε υποχρεωμενος και αρχισε να με βριζει δεν φταιω εγω"
"Δεν ειπα κανεναν "χιμπατζη" "looser" η οποιαδηποτε αλλη προσβλιτικη φραση" (ρε απατεωνα)
"η φραση απατεωνας ενπεριεχει την "απατη" πρακτικα και θεωριτηκα δεν εξαπατησα καπιον και ουτε προσπαθησα"

Παρακαλω η συμπεριφορα μερικων να αλλαξει στον τροπο εκφρασης.

O καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του περι του csh..

hero member
Activity: 815
Merit: 500
Για να μην παρεξηγηθώ, το να πάρει κανείς ένα shitcoin στο 1sat με ένα ελάχιστο μικροποσό δεν ήταν και τόσο τραγικό γενικά. Τώρα όμως που το shitcoin ανέβηκε, ακούγεται μάλλον τραγικό να μπει κανείς ...

Το πρόβλημα είναι τι θα γίνει με τα πιο κυριλέ shitcoins (γκουχ γκουχ) , θα κάνουν κανένα pump για να τα ξεφορτωθούμε?  Tongue



legendary
Activity: 910
Merit: 1000

(Ε και τορα σαν ΝΕΟ_ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ που ειμαστε κραξτε με ξανα για OFF TOPIC,Ορθογραφικα λαθη,Ασχετηλα ή και Μικροτσουτσουνια και οτι αλλο μπορειτε να μου πειτε για "Ευχαριστο περι ενημερωσης"...το ειχε παντα αυτος ο τοπος!)

Υ.Γ
Μονον ενας βρεθηκε να πει 1 καλη κουβεντα...να σε καλα bro!

Ποια ενημέρωση ρε απατεώνα, πάνε αλλού να βρεις κορόιδα, τράβα προς Κίνα μεριά, εκεί τους τρέχουν τα σάλια για κάτι τέτοια.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Επενδύσεις σε ICO και Altcoins τι θελει να πει ο τιτλος  Huh

Δεν νομιζω πως ειμαι OFF TOPIC  στο κατω κατω σας φερνω καλυτερα νεα  Grin

Στο csh αλλαξανε το money supply τορα αν αγωρασετε ειναι στο 1000-2000 σατ
αλλα τα νομισματα τον προκατωχον ειναι 1000000 προς 100 λογο αλαγης του money supply
αφτο σημενει οτι τα κυματακια θα γινουν τσουναμια!!!

φανταστιτε το 1000% μεγαλυτερες διακιμανσεις ..δλδ
οτι πεζοτανε στα σατοσι τορα πεζει σε Χ1000

αν ειναι τορα στο 1000 ειναι σαν να βρισκετε στο 1 σατ

Ακουστε και το καλυτερο
Κοιταξτε στο ιστορικο τα candlesticks και καντε το Χ1000 πραγματικα ιδιοφιες αφτο που εκανε ο dev!!!
Το OLD_CSH εχει παει 300-800 σατ απο 4 σατ μετα απο μεγαλο panic dump

Ε λιπον θυμιθητε με και παλι θα ερθει συντομα τεραστια αυξιση οταν το καταλαβουν το τι πραγματικα πεζει οι traders

Η προσωπικη μου προβλεψη ειναι πως συντομα απο τα 1000 σατ παει για 200000-300000 και μεχρι 1000000 ( σταδιακα ++-+)

O dev εχει και ενα τσατ καναλι μπορειτε να του το ζητησετε απο PM σε μενα και στο cshout -τελια- net -καθετος- Supports και για οποια αλλη πληροφορια απο τον dev

(Ε και τορα σαν ΝΕΟ_ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ που ειμαστε κραξτε με ξανα για OFF TOPIC,Ορθογραφικα λαθη,Ασχετηλα ή και Μικροτσουτσουνια και οτι αλλο μπορειτε να μου πειτε για "Ευχαριστο περι ενημερωσης"...το ειχε παντα αυτος ο τοπος!)

Υ.Γ
Μονον ενας βρεθηκε να πει 1 καλη κουβεντα...να σε καλα bro!
Pages:
Jump to: