Pages:
Author

Topic: ICO MESELESİNDEN ANLAMAMAK - page 2. (Read 1321 times)

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
September 14, 2017, 05:59:18 PM
Yürüyen uçak projeniz için yatırım toplamak amacıyla token veya 0 dan coin yaratıp projeye inanan katılımcılara sunuyorsunuz, projeniz ve sunumunuz iyiyse hedefinize ulaşıyorsunuz.

Bunun için bir site var mı bilmiyorum ben denk gelmedim, genelde bu işi yapan insanların yazımım ekibi var kendileri sitelerini ve coinlerini yaratıyorlar.

---------

0.34 btc ye 31k EDG almıştım ico sonrası hemen sattım zaman zaman 1 dolara da yaklaştığını gördüm sonrada
yada 0.13 dolar maliyetle 18k KMD aldım 3.3 doları gördü.

işin bu tarafı tamanen şans aslında, yeni projelerde bu atılımları görmeniz doymuş projelere göre daha fazla sadece bunu söyleyebilirim.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
September 14, 2017, 05:09:59 PM
Sevgili büyüklerim küçüklerim,

Ananeye anlatır gibi tek tek anlatmanızı istemiyorum ama çokbilmişlik yapmadan iki kısa soruma iki kısa cevap verirseniz çok mutlu olacağım.

1- ico dediğimiz şey bir tane değil dimi? Yani ben bir proje yapmak istiyorum. Bunu da henüz bu konuda kurduğum cümlelerden başka hiç bir şekilde ilerletmemişim. Yani diyorum ki yürüyen uçak yapsak ne fena olurdu. Birileri de tutup aga tutar bu fikir falan diyor beni oyluyorlar, belki destek çıkıyorlar falan... işte ben bunu bir ico sitesinde mi yapıyorum yoksa bu kendi başına bir ico mu oluyor. Hadi diyelim oluyor, böyle fikirleri yazabildiğimiz bir site var mı? Varsa ismi ne?

2- Çok dottirik de olsa aklıma gelen bi çok coini alabileceğim ve kenarda o para birimiyle tutabileceğim bi cüzdan ya da borsa var mı? Atıyorum 1 dolarlık alıcam ama çok dottirik bi coin. .. ama bunun gibi 1000 coine 1 dolarlık yatırım yapacağım. Böyle bi mecra var mı?

Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygılar
Pages:
Jump to: