Pages:
Author

Topic: ICO projeleri de haber olmaya başladı artık. - page 2. (Read 1887 times)

sr. member
Activity: 357
Merit: 250

Baktılar günlük 200.000 kişi Türkiye'den blokzincir teknolojisini takip ediyor, hit çekmek için popülariteye uyuyorlar. Bu iyi bir şey öyle ya da böyle medyanın ilgisini çekiyor.

bunu çok fazla yapıyorlar ama bu baslıktaki yazının hit cekmek için atıldıgına inanmıyorum.adam köşe yazarı haberden cok kendi yorumunu dile getirmiş.sizin dediginiz gibi hit çekmek için olsaydı 20 sayfa galeri yaparlardıSmiley
newbie
Activity: 3
Merit: 0
Solar DAO ICO’ya Katılarak Güneş Santrallerine Yatırım Yapabilirisniz. Platformun ICO öncesi ön token satışı 27 Temmuz’da başlamış olup 31 Ağustos’ta sona erecektir. Basılabilecek token üst limiti 80 milyondur. SDAO ismini alacak token’lerin değeri 1 dolar olarak belirlenmiştir.
etheryumla token alınıyor
http://solardao.me/
full member
Activity: 392
Merit: 101
Guzel haber yaygınlaştıkça daha da fiyatlar artacak
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Akıl gerektiren her şeyden geri kalıyoruz dolayısıyla böyle haberlerin pek bir etkisi olmayacaktır, sadece akıllı insanların ilgisini çekeceğini söyleyebilirim. Aksinin olması da her zaman mümkündür ama bunu kimsenin isteyeceğini söyleyemem. Halal coin gibi temelsiz ve istismara yönelik coin'ler çıksın istemeyiz. Aslında dolandırıcılık bile bir yerde akıl gerektirir meziyetsiz kişiler olsa olsa ponzi site açarlar ICO yapıyoruz diye para toplamaya çalışırlar. Yatırım yapanlar ise genellikle ponziden başlayarak bitcoin ile tanıştığı için bütün paralarını tek bir kanala yatırdıktan sonra battım bittim iflas ettim diye yazmaya başlıyorlar.

Halal coin gibi basit bir ICO başlatmak için bile birden çok vasfa sahip olmalısınız. Herhalde ne demek istediğimi anlamışsınızdır yazmak istemiyorum.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
İCO olayı burada jeton olarak adlandırılmış o da insanlarda ateri oynamak için kullanılan jeton anlamına gelebilir ama bence böyle basit bir jeton olayı değil bu , Türkiye için tiren kalktı diyor ama ben ona katılmıyorum hala ülkemizde bu olay yeterince bilinmiyor bu da hala bu işin ülkemizde yapılabilir anlamına geliyor.
full member
Activity: 336
Merit: 100
Haberi okuyup hadi şu işe biz de el atalım diyen uyanıklar çıkabilir ama işin içine girince o kadar kolay olmadığını görüp vazgeçerler Smiley
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
Webrazzi geçen bir iconun ceosuyla röportaj yaptı tabi onlarınki habercilik refleksi bunlarınki hit refleksi ne kadar ilgi o kadar tık.
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Medya daha bugüne kadar Bitcoin hakkında bile doğru düzgün haber yapamazken birden bire ne oldu da Icolar hakkında haber yapmaya başladı. Merak ettim doğrusu. Bu işlere yatırım mı yapacaklar artık acaba, yoksa neden ilgilensinler.
full member
Activity: 406
Merit: 121
Haber güzelde işin ucunda para kazaniyorlarmis anlamayan herkes bu Ico işlerine el etmaya kalkarsa olan bizim gibi btc işlerini senelerini vermiş 3,5 bisey kazanmaya calisan emektarlara olacak..
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Gerçekten yakından takip ettiğim kişilerden biri Serkan Ünsal yazısına katılıyorum hani bir deyim vardır ya altına imzamı atıyorum Smiley Devletin destekleyici olması lazım icolar konusunda
full member
Activity: 546
ICO kar şuan çok populer. SPHERIS e girmeyi düşünüyorum bende alt almaktan daha karlı şuan
full member
Activity: 154
Ortalama bir ICO ne kadar kazandırıyor arkadaşlar ?
full member
Activity: 546
Ico kar çok daha yaygınlaşacak bence
sr. member
Activity: 378
Merit: 251

Baktılar günlük 200.000 kişi Türkiye'den blokzincir teknolojisini takip ediyor, hit çekmek için popülariteye uyuyorlar. Bu iyi bir şey öyle ya da böyle medyanın ilgisini çekiyor.
Pages:
Jump to: