Pages:
Author

Topic: 🔐ICO YAPILMAYACAK!🔐⛓◄UChain►Duyurusu◄📈35,000 ETH Toplandı🔥【Bounty】UChain►⛓ - page 2. (Read 351 times)

sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
UChain kampanyasına katılan stake almak için bitcointalk sitesine değil goblin in kendi sitesine yüklemeleri gerekiyor raporları, bende bilmiyordum bunu 0 stake almışım. Btt yükleyince de ekstra stake.
copper member
Activity: 476
Merit: 110

Yukarıda duyuru sayfasında da yazıyor ama UChain'in ana kurucu ekibi bu 4 kişi. Daha önce yaptıkları işler ve kripto dünyasındaki yetkinlikleri ile alakalı olarak kendilerine linkedinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

copper member
hocam bounty si olacak mı? kolay gelsin

edit: pardon son attığınız postu görmemişim.

Bounty programı g0blin üzerinden gerçekletiriliyor. http://www.g0blin.com/ adresinden inceleyebilirsiniz UChain kampanyasını.
member
Activity: 532
Merit: 22
hocam bounty si olacak mı? kolay gelsin

edit: pardon son attığınız postu görmemişim.
copper member

UChain Onepager'ı inceleyebilir, proje ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu arada bounty programının sona ermesine 3 hafta kaldı.

UChain Onepager Linki: https://uchain.world/css/img/pdf/onepager-a7836e0f88.pdf
copper member
   Çok teşekkür ederim hocam.

UChain Token değeri ile ilgili de size biraz bilgi vermek istiyorum. Aşağıdaki resimden projenin satış bilgilerini inceleyebilirsiniz. Yatırım yapanların bir miktar tokenleri anlaşma gereğince kilitli kalacak. Bu da projenin borsaya girdiğinde olumlu yükselişine işaret olabilir.

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Yine çok güzel bir çeviri olmuş, elinize sağlık.
Epeyce bir uğraştırdı ama sonunda katılabildim bounty kampanyasına Smiley
copper member

UChain private ve ön satışlarda 35000 Ethereum ödül topladı ve ICO satışına gerek kalmadı. Bounty için ayırdıkları whitepaperda yazan oranı bu kampanyayla dağıtıp yollarına devam edecekler. Kampanya 5 haftalık bir süre için açılmıştı, şuanda 2 haftası dolmuş durumda. Kısa bir bounty kampanyası olacak.
full member
Activity: 350
Merit: 105
Proje güzel ama katılım çok yoğun oldu umarım ödüller tatmin edici olur. Projenin her kampanyasına girmeye calışıyorum açıkcası Smiley
member
Activity: 602
Merit: 12
Proje sağlam.  Yatırım aldığı durumda birçok büyük borsada işlem gireceğinin kanaatindeyim. Umarım başarılı olurlar. Saygılarımla...
copper member

Güncellemeler için rezerve edilmiştir.
copper member

Güncellemeler için rezerve edilmiştir.
Pages:
Jump to: