Pages:
Author

Topic: [ICO][ANN] BITNAUTIC - Merkezi Olmayan Kargo Taşımacılık Platformu - page 2. (Read 464 times)

jr. member
Activity: 264
Merit: 1
Bu tür projeler yaygınlaşmaya başladı gerçekten. Rekabet de bununla beraber artıyor. Sonuç ne olacak ben de merak ediyorum.
copper member
Activity: 476
Merit: 110

Bitnautic an itibariyle 15879.2 ETH yatırım almış durumda ve bonuslu satışlarına devam ediyor. Yatırımcılara özel %28 bonus tanımlamış durumdalar.
copper member

Bitnautic an itibariyle 15671.6 ETH yatırım aldı. Proje Eylül ayına kadar satışlarına devam edecek ve şuanda %29 bonus kampanyası düzenlemiş durumda. Projenin satışlarının hızlandığını belirtmek istiyorum.
copper member

Bitnautic an itibariyle 12761 ETH yatırım alarak softcap miktarını geçmiştir. Proje ile ilgili aklınıza takılan soru işaretleri varsa bu başlıktan sorabilirsiniz.

newbie
Activity: 84
Merit: 0
Benim anlamadığım bu konu ile ilgili o kadar proje geliştirildi ki ciddi rekabet ortamı oluştu
Evrak işleri baya azaltılması güzel bir faktör ve işini ciddiye alan bi proje elinize sağlıl
jr. member
Activity: 252
Merit: 2

Bende airdrobona katıldığımdan takip ediyorum. Telegramında dün gördüm softcap aşılmış sanırım  Wink

copper member

Bitnautic satışlarının ilk aşaması sona erdi ve 2. aşama satışları başladı. Softcap yapmaya yaklaşan proje ile ilgili güncel satış bilgilerini buradan paylaşmaya devam edeceğim.
copper member

Bitnautic satışlarının ilk aşamasının sona ermesine 5 gün kaldı. 2.etap satışlar ve 1. etap satış sonuçlarıyla ilgili bilgi paylaşıldığında bu başlıktan sizlere bilgi vereceğim. Softcapa yaklaştığı bilgisi bir ekip üyesinden gelmişti telegram kanallarında, bakalım nasıl bir satış performansı sergileyecekler hep birlikte göreceğiz.
copper member

Bitnautic satışlarına devam ediyor. Şuanda %5 bonus kampanyasıyla yatırım kabul eden proje, softcap yapmaya yaklaşmış durumda. Bitnautic ne kadar yatırım topladığıyla ilgili net rakamlar açıklandığında rakamları buradan paylaşacağım.
member
Activity: 462
Merit: 10
kargo üzerine bir proje şahsen ben ilk defa duydum ico'lar içerisinde eğer yanlışım varsa düzeltin. eğer ekip altından kalkabilirse güzel yerlere gelebilir bu proje yatırımcısına bol şans.
jr. member
Activity: 264
Merit: 1
Katılmayı düşündüğüm bir proje ama güçlü rakipleri de bir bir piyasada yerini almaya başladı. Yine de bu tip projeler güçlü geliyor piyasaya.
copper member

Bitnautic ön satışları %15 bonusla devam ediyor. Aşağıdaki resimden projenin token ve satış bilgileri ile bilgiyi görebilirsiniz.

Merkezi olmayan bir kargo taşımacılık platformu kuracak proje ile ilgili güncellemeler için bu başlıktan duyuru yapmaya devam edeceğim.

member
Activity: 162
Merit: 10
Yeni girdim ben en kısa zamanda başvuru yapacam iyi bir projeye benziyor
copper member

Bitnautic ön satışlarına devam ediyor. Şuanda projeye yatırım yapacak yatırımcılar için %30 bonus kampanyası düzenlemiş durumdalar. Proje blockchain teknolojisini kullanarak merkezi olmayan bir taşımacılık platformu kurmayı hedefliyor.

Satışlarla ilgili detaylı bilgiler açıklandıkça buradan paylaşmaya devam edeceğim.
copper member

Bitnautic satışlarına devam ediyor. İsviçre merkezli bir proje olan Bitnautic, Blockchain teknolojili lider taşımacılık platformu olmak üzere yola çıktı. Projesinde piyasalar sebebiyle bir süre gecikmeler olmuştu, şuanda satışları devam ediyor.

Proje ile ilgili detaylı bilgi almak için https://bitnautic.io/en adresini ziyaret edebilirsiniz.
copper member

Bitnautic ön satışları başlamıştır. Yukarıdaki resimden Bitnautic ICO ile ilgili detaylı Token satış bilgilerine ulaşabilirsiniz.
copper member
  Bitnautic ön satışları önümüzdeki hafta başı start alacak. Detaylı bilgi için projenin web adresini inceleyebilirsiniz.

copper member
Bitnautic ön satışlar 15 Nisan 2018 tarihinde başlayacak. Merkezi olmayan Kargo taşımacılık platformu kurmayı hedefleyen proje bakalım ne kadar yatırım toplayacak.
copper member
Bitnautic ön satışları 9 gün sonra başlayacaktır.
copper member
Bitnautic ICO satışları 15 gün sonra başlayacaktır. Merkezi Olmayan Kargo Taşımacılık Platformu hayata geçirmeye çalışacak olan proje, portföyünde gemi satın alım çalışması da bulundurmaktadır.
Pages:
Jump to: