Pages:
Author

Topic: ICON (ICX) - page 26. (Read 8336 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
December 24, 2017, 09:11:01 AM
Bende girmiştim icoya ama erken çıkardık elden, neyseki yarısı duruyor tesellimiz o oldu en azından.HODL yapmaya devam 1 sene sonra falan çok farklı yerlerde olabilir ICON.Koreden çıkan en sağlan proje bu olsa gerek
member
Activity: 476
Merit: 12
December 24, 2017, 08:10:49 AM
bende son zamanlarda bunun gibi kazandıran görmedim desem yeridir. ben açıkcası biraz şüpheci baktım ilk etapta ve girmedim. şimdi derseniz pişmanmısın diye tabi ki Smiley
bence daha da yükselecektir ama şu aralar biraz duracak gibi sanki.
full member
Activity: 406
Merit: 100
December 24, 2017, 03:00:54 AM
Çok deli kazandırdı, son 2 3 ayda bukadarını kazandıran görmemiştim vay be dedim görünce. Başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum güzel araştırmış umarım alanlar olmuştur, icodan önce açılsaydı başlık keşke diyor insan.
newbie
Activity: 51
Merit: 0
December 23, 2017, 08:43:32 PM
icon guzel ekmek yedirmiş yatirimcisina helal olsun. bu sıralar Boyle kazandıran ico sayısı baya az
newbie
Activity: 28
December 23, 2017, 08:16:57 PM
bomba gibi geliyo gönlümün efendisi
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
December 23, 2017, 06:19:02 PM
şimdi bişi hatirliyorum da icon ile ilgili yanlışım varsa düzeltin bu iconun ico sürecinde aynı zamanda marketteydi diye hayirliyorum yani sanki hali hazirda proje fon toplama süreci devam ederken bir yandan da markete girmişti sanki öyle oldugu için de ico ya katilmamiştim ben yanlışmı hatırlıyorum nedir çözemedim ama eminim yani durum öyleydi

Hocam senin dediğin hitbtc ye girdi ico bittikten sonra.. Orada Iou tokenlar var.. Hala daha satılıyor.. Mainnete geçtikten sonra oradan satın alınan tokenlar hitbtc tarafından teslim edilicek.. Bu arada icon halihazırda tek blockchain teknolojisini kurum ve kuruluşlarda kullanılıyor.. Blockchain zincilerini birbirine bağlıyor.. wanchain Aion ve Icon birlikte alliance kurdular.. Arastırırsanız The loop un kurucusu icon u kurmuştur.. Kore borsalarına girmesi çok yüksek ihtimalle mainnet açıldıktan sonra girecektir.. Eğer cardano 15 milyar dolar market capi bulduysa icon u düşünemiyorum arkadaslar.. Suan halihazırda kullanılan birsey.. Arastırırsanız çok daha iyi yönlerini bulursunuz..

Bikaç ay içinde 10 milyar hacim yakalayağından eminim bunu burdan alıntılarsınız..
full member
Activity: 616
Merit: 108
December 19, 2017, 04:54:49 AM
şimdi bişi hatirliyorum da icon ile ilgili yanlışım varsa düzeltin bu iconun ico sürecinde aynı zamanda marketteydi diye hayirliyorum yani sanki hali hazirda proje fon toplama süreci devam ederken bir yandan da markete girmişti sanki öyle oldugu için de ico ya katilmamiştim ben yanlışmı hatırlıyorum nedir çözemedim ama eminim yani durum öyleydi

Hocam böyle birşey eos da yaşandı ve halen devam ediyor bununla mı karıştırıyorsunuz.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
December 19, 2017, 04:50:05 AM

Sizin bahsettiğiniz proje 0x, Cobinhood ya da Mercury Protocol olmalı. Icon tokenlerinin kilitleri daha yeni açıldı.
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
December 19, 2017, 04:46:08 AM
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
December 19, 2017, 04:36:39 AM
Bana biraz garip geliyor insanların bu kadar talep göstermesini . Tabii ADA ile rakip olacak ise ona yakın olmasını düşünüyorlar yatırımcılar .

Icon ve ADA her ikisi de uzun bir süredir geliştirilmekte olan projeler. Ama Icon'un Güney Kore'de ortaklık yaptığı ve kullanıldığı kurum ve kuruluşlar, üniversiteler, hastaneler vs var.

ADA ise daha çok araştırma odaklı ilerliyor. Pratikte kullanılması büyük ihtimalle yıllar sonra olacak.
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
Presale starts on 28th of April!
December 19, 2017, 03:53:47 AM
Bana biraz garip geliyor insanların bu kadar talep göstermesini . Tabii ADA ile rakip olacak ise ona yakın olmasını düşünüyorlar yatırımcılar .
newbie
Activity: 32
December 19, 2017, 01:49:05 AM
Dolar bazında 20 kat ethereum bazında tam 10 kat kazandırdı bana şansıma 0.0038 eth ile tepeden vermeyi başardım. Katılıp kazanan arkadaşları tebrik ederim Wink
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
December 18, 2017, 03:55:20 PM
Kendimi cidden ilk defa bu kadar şanslı hissettim, keşke daha fazla atsaymışım ICO ya dedim umarım böyle fırsatlar yakalamak daha çok nasip olur.Yarında bread de deneyeceğim şansımı gifto gibi çok kısa sürede onunda biteceğini düşünüyorum
full member
Merit: 100
December 18, 2017, 02:25:52 PM
İcodan efsane kazandırdı gerçekten, çok geç kaldık buna çoktan bitmişti ben gördüğümde:( sağlık olsun girenlere bereket versin güzel katlamış, bir dahakilere bize de ekmek düşer inş.
full member
Activity: 728
Merit: 151
December 18, 2017, 09:24:50 AM
valla helal olsun icosuna giren arkadaşlara...efsane kar etmişler...kaç aydır forumdayım hiç görmedim bu konuyu  Embarrassed Embarrassed
projenin web sitesini ve ekibini inceledim olağanüstü görünüyor..hedefleri neo ve ethereum gibi olmak ..kore nin resmi blokzinciri haline gelmek ve tokenleri ilerde de değiştirmek..böyle planları var arkadaşların bahsettiğine göre..elime para geçtiği anda değerlendirmeyi düşünüyorum
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
December 18, 2017, 08:58:52 AM
ICO dan girenler çok şanslı tam 10x yapmış nerdeyse şimdiki fiyatına bakarsak, 3 ay beklediklrinin karşılıklarını aldılar yani

yatırımcını sevindirdiği muhakkak. eth başına 2500 token dağıtılmıştı, yani dolar bazında 15x ten fazla yaptı. buna girmek yerine btc'de kalsaydınız 5x yapacaktınız.
full member
Activity: 350
Merit: 106
December 18, 2017, 07:36:27 AM
ICO dan girenler çok şanslı tam 10x yapmış nerdeyse şimdiki fiyatına bakarsak, 3 ay beklediklrinin karşılıklarını aldılar yani
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
December 18, 2017, 04:52:02 AM
Binance listeledi . Bende projeye çok güveniyordum ama binance haberini bu kadar erken beklemiyordum. 1100 sat civarında fiyatı . Çok iyi .
full member
Activity: 420
Merit: 101
December 18, 2017, 02:29:10 AM
icodan girenler dolar bazında 10x'ten fazla yaptı sanırım.eth bazında durum nasıldır bilmiyorum.
member
Merit: 10
December 18, 2017, 02:10:35 AM
Icon yatırımcısına iyi kazandıracak gibi duruyor, bugün binance da işleme açıldı.
Pages:
Jump to: