Pages:
Author

Topic: ICON (ICX) BTC bazında niye 10x yapamaz - page 2. (Read 870 times)

sr. member
Activity: 968
Merit: 250
BTC bazında ICO dan itibaren 13X yapmış zaten . Kendi zinciri var fakat binancede ETH de sakalnıyor tokenler daha. Onu çok anlayamadım .
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Farzedelim ki şu an kendi blokzincirlerine geçtiler ve bu fiyat üzerinden 10x yaptılar ki yapar neden yapamasın? Zaten btc bazında da 10x yapmış olur tabi btc aynı fiyatta kalırsa anlık olarak. Bir süre sonra btc uçar gider btc bazında 5x e düşer ayrı mesele.
member
Activity: 210
Merit: 10
bana 10 x yapamaz gibi geliyor, hatta ve hatta bence 2 x bile zor gibi geliyor
full member
Activity: 280
Merit: 102
mantıklı bir konu olmuş hocam, böyle hesap kitap içeren konulara oldukça önem veren insanım yoksa öbür türlü millet işkembeden sallıyor da sallıyor sallıyor da sallıyor
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Eskiden piyasaya giren coinler genellikle 1 yıl içinde veya sonrasında rahatlıkla 10x - 50x yapabiliyor. İCX 0,5 cent giriş 12 $ ath yapmış. Bu demek olmuyor ki tekrar 12 $ gelecek. Eğer ath fiyatını baz alarak yükselecek mantığında olanlar varsa yanılıyor, boğanın patlama noktasıydı o zamanlar ve doğal olarak boğa balonu feci patladı. Belki şimdiki fiyatının da altına inecek. Herşey olabilir hayalsiz yaşamlar dilerim.

Bende bu şekilde düşünüyorum. Elimizde var diye duygusal davranmayıp realist olmak lazım.
Zaten potansiyelinin büyük kısmını tamamlamış bir coin.

legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
saçmalanmış bazı mesajlar var hesap bitcoin bazlı yapılmış bu da bana mantıklı gelmiyor pek. zira btc bazlı da olsa ilk btc alınması için sonuçta bir cash para gerekiyor bunu da dolarla tedarik ediyorsunuzdur 1 dolarken alınan 1000 btc ile şimdiki 1000 btc bir mi diyorum ve düşünmeye davet ediyorum kar yapılmamış mı yani
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Güney Kore ICO'ların yasallaşması için yasa tasarısında bulundu. Eğer bu yasa kabul edilirse, ICON'da hareketlenebilir.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Eskiden piyasaya giren coinler genellikle 1 yıl içinde veya sonrasında rahatlıkla 10x - 50x yapabiliyor. İCX 0,5 cent giriş 12 $ ath yapmış. Bu demek olmuyor ki tekrar 12 $ gelecek. Eğer ath fiyatını baz alarak yükselecek mantığında olanlar varsa yanılıyor, boğanın patlama noktasıydı o zamanlar ve doğal olarak boğa balonu feci patladı. Belki şimdiki fiyatının da altına inecek. Herşey olabilir hayalsiz yaşamlar dilerim.
jr. member
Activity: 252
Dolar bazında hesap yapmak yanlış biliyoruz. Anlaşılması kolay olsun diye yazıyorum. Temmuz ortasına kadar göreceği maksimum rakam 10$ olur.
Buda kendi fiyat artışından çok, bitcoin fiyatının artması ile olur.
member
Activity: 406
Merit: 11
"icon neden 10x yapamaz çünkü ilk 5'e giremez"

savıyla yazılmış bir yazı. ben icona bakınca ilk 5-8 coin arasına girebilecek potansiyel görüyorum. ayrıca her market cap sabit kalacak diye de bir kural yok onlar da yükselebilir.

dolar harcadığımız sürece ben dolar kazancıma odaklanıyorum. nisan sonu 25 dolar'da görüşmek ümidiyle : )

nisan sonu 25 doları görememiş.

Piyasadaki olası yükseliş öncesi, konuya bir güncelleme yapalım. Geçen sürede fikirler değişmiş mi bakalım.
member
Activity: 202
Merit: 21
bişeyleri hesaplarken diğer coinleri unutuyorsun e icx atıyorum x10 yaptııı ama btc ethereum yerinde mi duracak arkadaş trx ada ripple e tepeden girerseniz güzelim projelere laf edersiniz..!!
member
Activity: 350
W12 – Blockchain protocol
İcx bugün güzel bir yükseliş gosterdi yaklaşık %50  bir artis oldu. Konu açıldığı zaman alım yapılmış olsaydı güzel kar bırakacaktı. Dahada yukselecektir eminim. 10-15 doları gorecektir rahat. Piyasa duzelince tabi buda şimdiki değerini x4-x5  yapmış olmasi demektir.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Bugün bithumbda listeleneceği haberi geldi. Bir de airdrop yapacaklar galiba onunda etkisi oldu. Yükseliş başladı icxde.
member
Activity: 308
icon bugun cevap niteliğinde bir yüzde 40 artış sağladı bu bilgilendirmede eksik bir şey olduğu çok belli. O eksik şey ise icx 10 kat yaparken kendi üstündeki coinlerinde katlar yapabileceği gerçeği
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
ICON Düşerkende sağlam projeydi çıkarkende sağlam . Sadece ICO da alamayıp 10 dolarda alanlar çok kötülediler . Yapacak bir şey yok sadece ICX düşse neyde tüm piyasa çakıldı . Dolar bazında 30X ETH bazında 15X kazandırmış bir proje sonuçda ICO culara.
full member
Activity: 210
Merit: 100
piyasada bir sürü sağlam proje var. status mesela. sanırım markette ürünü olan tek proje. adamların ürünü var şuan kullanılan bir şey. ama fiyatına bakıyoruz. leş. ne kadar güzel proje olursa olsun. yani bu coin düşerken güzel proje değil miydi neden yükselirken süper proje oluyor anlamıyorum. sadece icx için değil.
full member
Activity: 420
Merit: 101
icon zaten o fiyatlardan buralara düşmüş bir coin.piyasanin duzelmesi ile tekrar 10x yapmamasi için bir neden göremiyorum.benim de hedefim 25 dolar civarı icxte.bu potansiyeli taşıdığını düşünüyorum.

kore borsalarina girmesi,mainnete tamamen geçilmesi ve icon tabanlı icolarin gelmesiyle fiyatını katlayacagini düşünüyorum.şu son düşüş çok güzel alım fırsatı oldu bana göre.
jr. member
Activity: 98
ıcon un 10x btc bazında yapmasından ziyade marketcapte ilk 5 e giremeyeceğini düşünüyorsanızbence belli bir zaman belirtmelisinizki bch ve xrp gibi coinlerden fazlası vardır eksiği azdır ki bunlar ne kadar süre buralarda kalır zamanla göreceğiz
member
Activity: 378
Merit: 11
Btc bazını vs bilmem ama bugün %50 lik bir artış söz konusu gerçekten gelecek gördüğüm bir coin en azından 3x-4x yaparsa yeterli diye düşünüyorum
newbie
Activity: 167
Merit: 0
darısı upbit, coinone, korbit, gopax, coinnest krw borsalarına
Pages:
Jump to: