Pages:
Author

Topic: IDEX konusunda aydınlatabilir misiniz ? - page 2. (Read 284 times)

full member
Activity: 910
Merit: 105
Hocam pardon yanlış anlamışım Smiley IDEX'te alt sınır var evet. Sanırım 0.1 Eth'ti. Hep 0.1 Eth üstü satış yapmışım o yüzden bunu çıkardım belki 0.05'tir.
jr. member
Activity: 124
Merit: 3
Arkadaşlar öncelikle 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramınızı kutlarım.

Sürekli olarak büyük borsalarda alım-satım yaptığım için IDEX veya Etherdelta hiç kullanmadım. Aktarması daha ucuz diye Kucoin'den DENT alıp mew cüzdanıma aktardım ( Pundi X yatırımı yapabilmek için ) bunu ve Airdroplardan gelen Wepower'ım var bir miktar. Ben bunları IDEX'e deposit ettim ama satış tablosuna koyamıyorum. Sanırım bi alt sınır var. Mew cüzdanımda 0.023 Ethereum var. (15 $'a tekabül ediyor)

"Minimum trade amount not met. Please try a larger total amount (met 32.19% percent of minimum)." hatasıyla karşılaşıyorum. Bu MEW cüzdanıma çektiğim DENT'leri IDEX üzerinden Ethereum'a çevirebilir miyim ? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

Forumdaki konuları inceledim fakat böyle ince detaylar verilmemiş. Dünden beri Etherdelta'ya Dent'leri deposit edemedim tüm GAS değerlerini denedim hep hata aldım bu yüzden IDEX'te islem yapmak istiyorum. İngilizcem yeterli olmadıgından anlayamadıgım cok nokta var. Yardımcı olan arkadaslara simdiden tesekkürler.
Pages:
Jump to: