Pages:
Author

Topic: ilk defa coin alacağım bana yardımcı olur musunuz? - page 3. (Read 277 times)

newbie
Activity: 37
Merit: 0
hocam btc 37 bin tl 250 tl'ye 675.000 satoshi eder. o parayı katlamanız gerekir aksi halde al-sat-gönder-çek vs fee ücreti yer bitirir. cryptopia'da dogecoin alıp doge bazında işlem gören altcoinlerden alabilirsiniz. beklerseniz artabilir belki doge da artarsa üstüne btc de artarsa iyi bir kâr bırakabilir. benimki sadece bir tavsiye...misal embercoin var https://www.cryptopia.co.nz/Exchange?market=EMB_DOGE fiyatı 0.00020596 dogecoin. 1-2 doge olsa fiyat 500x yapmış olur

zaten alt coinlerden almayı düşünüyorum. crytopia falan yazmışsın onların ne olduğunu bilmiyorum.
coinlerle ilgili çok bilgi sahibi değilim.
sadece son günlerde ada ve riplenin gelecek vadeden coin olduğunu öğrendim ve bende denemek için girmeyi düşünüyorum.
eğer memnun kalırsam geniş boyutlu yatırım yapıcam.
newbie
Activity: 196
Soru; piyasaya yeni girdim. Hiç bir şey bilmiyorum ne yapabilirim, nerelerden başlamam gerekiyor neleri öğrenmem gerekiyor acaba diye olmuş olsaydı senin için daha sağlıklı bir soru olurdu ve aldığın cevaplar çok daha fazla faydalı olurdu.

Merak ettiğin Ada mı yoksa Xrp almaksa ikisinden de alabilirsin. hiç bir işe yaramaz nasılsa. bugün erimese bile yarın eriyecek o para. kaç para olduğu önemli değil bitecek. Çünkü bilgi olmadan kar marjı peşinde koşuyorsun. bugün birisi xrp dedi gittin aldın. 2 hafta sonra düşüş yaşadı tabi sende forumda takılıyorsun BAT'ı övüyorlar sen ona atlayacaksın. klasiktir sen alınca düşer. baktın yine düşüyor sonra WAVES sonra NXPS şansına bir tanesi artacak diğerlerinden zarar edeceksin. sonra bakıyorsun yatırımın günden güne eriyor. hadi geçmiş olsun kriptoparaya küfredeceksin ve lanet olsun diyeceksin.

ha bunun bir de daha kötü senaryosu var. ilk aldığın coinin artması. coin artacak laan kazanıyorum diyeceksin o 250 500 olacaküstüne bir de 750 daha koyacaksın. sonra 1250 lira toptan gidecek.

kulaktan dolma bilgilerle yatırım yapılmaz.
sadece başkalarının düşüncesiyle yatırım yapılmaz.
kriptopara sektörü tombala değildir kumar değildir.
sadece başkalarının fikirleriyle sadece birkaç adım ilerleyebilirsin sonrasında tökezlersin.
yatırım yapmak en kolayıdır. yatırım yapmak sonradan yapılacak şeydir.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
hocam btc 37 bin tl 250 tl'ye 675.000 satoshi eder. o parayı katlamanız gerekir aksi halde al-sat-gönder-çek vs fee ücreti yer bitirir. cryptopia'da dogecoin alıp doge bazında işlem gören altcoinlerden alabilirsiniz. beklerseniz artabilir belki doge da artarsa üstüne btc de artarsa iyi bir kâr bırakabilir. benimki sadece bir tavsiye...misal embercoin var https://www.cryptopia.co.nz/Exchange?market=EMB_DOGE fiyatı 0.00020596 dogecoin. 1-2 doge olsa fiyat 5000x yapmış olur
newbie
250 tl lik coin olmaz çünki min 10bin$ ile bu işe girin yoksa o parayı gidip güzelce karnınızı doyurun

ne kadar saçma sapan bi cevap yazmışsın.  beyin bedava tabi.
denemek için giricem diyorum,
bi bakalım nedir,ne değildir.. hangi coini alacağımı bile bilmiyorum.
önce bi öğrenelim ortamı.
bodoslama mı dalayım?
250 lirayada coin olur ayrıca.
sen bu beyinle sağda solda millete fikir verme döverler valla seni benden söylemesi..
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Yatırım yaparken hedefini yüksek tutman gerekiyor dolayısıyla ufak miktarda yatırım yapmak ve o yüksek hedefe ulaşmak için şansın yaver gitse de 1-2 yılı gözden çıkarman gerekiyor.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
250 tl lik coin olmaz çünki min 10bin$ ile bu işe girin yoksa o parayı gidip güzelce karnınızı doyurun
newbie
niye kimse cevap yazmıyor?
newbie
Merhaba. ilk defa coin alıcam.  denemek için 200 yada 250 liralık coin almayı düşünüyorum.
riple yada ada cardono almayı düşünüyorum.. büyük ihtimalle cardono alıcam.

sizce parça parça mı aliyim  mesela 100 liralık ada 100 liralık riple gibisinden
yada en ucuz alt coinlerden mi alayım. bitane vardı 0,67 lira tanesi.. adını unuttum,
biraz ondan biraz öbüründen mi alsam acaba.. ne yaomamı önerirsiniz hangisi daha çok kazandırır?
Pages:
Jump to: