Pages:
Author

Topic: ilkbahar senfonisi yaz aşkına dönüşünce - page 2. (Read 206 times)

jr. member
Activity: 406
Merit: 1
Kesinlikle ihtiyacımız olan en güzel haberlerden yorumlardan biri olmuş.Yaza bitcoin 100 bin dolar .Verdiğimiz emeklerin yatırımların karşılığını alabilecek olmak güzel bir duygu.Uzun zamandır bitcoinin düşüş trendi gösterip 20 bin dolarlardan 6 bin dolara kadar düşmesi herkesin bu piyasa hakkında görüşlerinin değişmesine sebep olmuştu.
member
Activity: 322
Merit: 12
Kesinlikle dinleyip yatirim yapmayin yaptigi tek sey gaza getirmek icin attigi ucuk degerler.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Sen halen defolmadın mı? Şu arkadaşa itimat etmeyiniz..

https://bitcointalksearch.org/topic/m.27598645 kendisi bu konunun sahibidir. Ayrıca al-satlarda komisyon hesaplamayı bilmeyen bir arkadaşımızdır..
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Ohooo yine herkes uçmuş Grin Grin

Beyler 4k tehdidi devam ediyor dikkat edelim gaza gelmeyelim bence..
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
Ufacık bir iyi hava esmesi yine uçmamıza neden oldu. Bana kalırsa bir daha yaz aylarına kadar Bitcoin'in görebileceği en büyük değer 55.000 dolar dolaylarıdır  Undecided
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
şu anki haliyle 20 binin yanından geçse satışlardan yükselme fırsatı bulamaz 500k çok uzak bir fiyat.
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
Bitcoin altcoinlere oranla daha hızlı yükseliyor ve genelde o yükselirken altcoinler düşüyor. 100.000 tl ve 500.000 tl gibi sayılar biraz uçuk ama bitcoin artacaktır bencede
full member
Activity: 476
Merit: 100
Bir bitcoin yatırımcısı olarak benim de beklentim bitcoinin yaza kadar 25 bin dolar seviyelerine ulaşması ve sonrasında yazın sonuna doğru 100 bin doları aşması. Bekleyip göreceğiz.
full member
Activity: 602
Merit: 122
Bitcoinin bu kadar kısa zamanda bu kadar yükselmesi aslında bitcoinin kendisine çok zarar verir. Bunun yerine bir istikrar doğrultusunda yavaş yavaş değerlenmesi daha çekici geliyor yani böyle bir şey yaşanırsa yaz aşkı değil gecelik ilişki olabilir Cheesy
member
Activity: 392
Merit: 10
AYNI kanaatteyim seninle ,geçmiş yılları baz alarak grafik eğrilerini değerlendirip ,yeni bir grafik çıkardım ,eğer eğri doğru çıkarsa , mayıs ayı ortasına kadar bitcoin 15 bin dolar seviyelerinde olacak,sonrasında 40 bin dolara kadar hızlı çıkış ,40 bin de direnç noktası var bunu kırarsa ağustos sonunda 100 bin dolar.
member
Activity: 574
Merit: 14
kaynak nedir. 500 bin tl rakamını nereden buldunuz. hani detaylara inerek konu açsanız daha göz doldururdu. Sene içerisinde 100K'nın üzerine mi geleceğini düşünüyorsunuz? Farklı görüşteki alanında başarılı diyebileceğimiz uzmanların yorumlarını ekleyerek bu konu zengin hale gelebilir.
member
Activity: 1011
Merit: 65
bitcoinin 500 bin tl yolculuğu geçtiğimiz dakikalarda başlamıştır İlk bahar senfonisi = 100.000 TL   Yaz aşkı 1 bitcoin = 500.000 TL Yaz aşkı
Pages:
Jump to: