Pages:
Author

Topic: INFX bittrexte 20 gün içinde yeni web sitesi ve yol haritası hazır - page 2. (Read 1195 times)

full member
Activity: 154
Merit: 100
bu coin bilgisyardaki cpu/gpu larla ilgili bir sistem oluşturuyor, 4-5 koinin biraraya geldiği bir sistem bu koin merkezinde avustralyada çiftlik kurmuşlar ve koini devralmışlar 3 ay önce 19 gün kaldı websitesi açılacak ve proje netleşecek biliyorsunuz beklenti satın alınır yani bu 19 gün içinde yukarı yönlü hareket gayet normal birde bittrexte ve oldukça kolay hareket ettirilebilecek durumda şu forumda bile 100 kişi 1 er btc alım yapsa 10 katı artar o derece..

websitesi:  chainworksindustries.com

sitede geri sayım devam ediyor
full member
Activity: 171
tam olarak vadettiği nedir bu coinin.volume yaptırıp sonra hesabı bize kitlemesinler.yine de bu fiyatla az bir miktar girmek lazım.websitesine bakayım dedim açamadım.
full member
yavaş ve kendinden emin yukarı çıkışa devam ediyor geriye 19 gün kaldı.

bittrexte dün toplam 10 btc alış vardı bugün 15 btc var

satışta ise 100 btc ile x10 yapabiliyor ki bittrexteki diğer coinlerde bu imkansız

en kucuk draco coin bile anca 3 katı yapabiliyor 100 btc ile.

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Teşekkürler araştıralım bakalım.1,6m dolaşımda coin var fiyat 16k satoshi de.Günlük 12 btc lik volume var.Fiyat ucuz şu anda hatta 10k ya yakın toplanabilir.İzlemeye aldım.
full member
INFX 3 ay önce CWI industries tarafından alındı ve web sitelelerinde geri sayım devam ediyor sadece 20 gün sonra yeni web sitesi ve yol haritası çıkacak ve pazar payı sadece 1 mil USD.

Bu tarz kucuk ve haber gelecek coinler pump lara çok açıktır 20 gün içinde en az 1 pump bekliyorum web sitesi ve roadmap çıkınca da bakalım nerelerde olacak 1 mil USD komik rakam böyle bir grup coini için.

asağıdaki siteye tıklayın geri sayımı kaçırmayın

http://chainworksindustries.com/

saygılar
Pages:
Jump to: