Pages:
Author

Topic: IOTA’nın kurucusu Dominik Schiener, bir etkinlik nedeniyle Türkiye'ye geliyor. - page 2. (Read 226 times)

full member
Activity: 280
Merit: 103
Şu organizasyonu ODTÜ yapsaydı bizde gitseydik.Kim kalkıp ta burdan İstanbul'a gidecek bir konferans için.Yayın olursa bu linkten paylaşıldığında minnettar kalırız
full member
Activity: 224
Merit: 100
Adam baya başarılı, herhangi bir kanal veya link vs. varmı dır izleyebileceğimiz yada bulten gibi birsey çıkarırlarmı acaba sonrasında, katılamayanlar da bilgilenmiş olur.
member
Activity: 560
Merit: 11
iota daki bu yükselişlerin bir tökezlemesi olacaktı elbette. ucuzlamasını fırsat olarak bilmek gerekir fakat iota bu alanda tek coin olmayacak. Yakında ona rakip geliyor belki iotadan daha iyisini bile yapabilir. ama yinede iki sene sonra çok güzel yerlerde olmasını bekliyorum.
member
Activity: 189
Merit: 10
O tarihte orada olmak isterdim önemli bir isim geliyor nihayetinde. Soru alınırsa umarım yüksekten girdim ne zaman toparlar gibi sorular sormazlar adama Smiley
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
IOTA’nın kurucusu Dominik Schiener, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde (İTÜ) düzenlenecek 25'inci İTÜ EMÖS etkinliğine konuşmacı olarak katılacak. İTÜ EMÖS etkinliği, 30 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında internet ve diğer endüstriyel alanlarda görev yapan yönetici, bilişim uzmanı ve bankacıları öğrencilerle buluşturacak ve Dominik Schiener ise 1 Şubat’ta, saat 16.10-16.40 arasındaki oturumun konuşmacısı olacak.

Detaylar için haberin linkini sizlerle paylaşayım. İmkanı ve ilgisi olanlar katılabilirse eminim faydalarına olur.

https://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/iotaninkurucusu-turkiyeye-geliyor-iota-nedir,ccOD0hQMlEu7unkSkbj3YA/c8J5AsUV7EeYus3nPLdGNg
Pages:
Jump to: