Pages:
Author

Topic: iptal - page 2. (Read 6847 times)

member
Activity: 85
Merit: 10
October 25, 2015, 04:04:02 AM
Hadi kripto para logoları neyse de bankaların trademark olan logolarını kullanman başını ağrıtır dikkat et.
Ayrıca burada o r10'daki trustların vs işe yaramaz. Buradaki komünite senin kafandaki "keriz buldum ayakta silkeyim" mantığını yemez.

Eğer sıkıntı oluşturacaksa kripto para logosunu da banka logolarını da kaldırırım sorun değil, tamamen konunun görseli için koyduğum şeyler.

Ama sizin üslubu anlamadım. Keriz silkelemeyi nerden çıkardınız?

R10'daki trust sizin açınızdan işe yarasın yaramasın, daha önce burada ticaretim olmadığı için referans amaçlı koydum. Asıl güveni btc alıp satacak kişiyle olan iletişim ve onların vereceği trustlar sağlayacaktır, bu neden sizi bu kadar rahatsız ediyor?

Keriz silkeleyen biri olmamak için ne yapmam gerekiyordu yani?
Bu algıyı yıkmak için bu forumdaki "güvenilir" kişileri "aracı" (Escrow) olarak kullanmanız gerekmekte.

Hocam işin aslı retorik bir soruydu o Smiley

Henüz satış konumun ilk mesajı, daha herhangi bir işlem gerçekleştirmemişim,
Konumu güvenilirliği ve süreklilik göstereceğini belirtir bir şekilde özenli hazırlamaya çalışmışım,
Geçmişimde herhangi bir olumsuzluk yok,
2 seneyi aşkın süredir bu "komunite" nin içinde değişik platformlarda ve zaman zaman burda aktif olarak yer almışım,
Bu forumdaki ilk ticaretim olduğu için, Türkiye'nin güvenilir forumlarından addedilen bir yerdeki ticaretlerimi referans olarak göstermişim,
Acemi bir satıcı da değilim, ilk işlemlerimde güven oluşması kaydıyla referans amaçlı kolaylıklar ve farklı yöntemler kabul ederek trust oluşturmam gerektiğinin farkındayım,

Buna rağmen satış konumun ilk cevap olarak, niyet okuyuculuğu yapılarak, "keriz silkeleme" mantığına sahip olmakla itham ediliyorum.

Daha ne yapayım yani demek istemiştim Smiley

Yoksa müşteri çok isterse elbette "güvenilir" biri aracı ile de işlem gerçekleştirilebilir, benim için sorun olmaz, sadece işlemi uzatır. Ancak btc alış satış işlemleri genelde acil olarak halledilmesi istenen ufak hacimli işlemler oluyor ve her işlemde 3 kişinin birden hazır olması oldukça zor oluyor, aracı da tabi ki komisyon isteyebiliyor ve ufak hacimli işlemler için bu kadar uğraşmak pek tercih edilmiyor.
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
October 24, 2015, 08:12:44 PM
Hadi kripto para logoları neyse de bankaların trademark olan logolarını kullanman başını ağrıtır dikkat et.
Ayrıca burada o r10'daki trustların vs işe yaramaz. Buradaki komünite senin kafandaki "keriz buldum ayakta silkeyim" mantığını yemez.

Eğer sıkıntı oluşturacaksa kripto para logosunu da banka logolarını da kaldırırım sorun değil, tamamen konunun görseli için koyduğum şeyler.

R10'daki trust sizin açınızdan işe yarasın yaramasın, daha önce burada ticaretim olmadığı için referans amaçlı koydum. Asıl güveni btc alıp satacak kişiyle olan iletişim ve onların vereceği trustlar sağlayacaktır, bu neden sizi bu kadar rahatsız ediyor?

Bu algıyı yıkmak için bu forumdaki "güvenilir" kişileri "aracı" (Escrow) olarak kullanmanız gerekmekte.
member
October 24, 2015, 05:02:00 PM

legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
October 24, 2015, 04:16:40 PM
member
October 24, 2015, 03:19:48 PM
iptal
Pages:
Jump to: