Pages:
Author

Topic: Iznenađenje - hrvatska pošta ulazi u crypto biznis - page 6. (Read 1691 times)

legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Branko odakle ti točno ova informacije?
Reče slackovic u drugom postu da je slika na fejsu. Tražio jesam međutim nisam nigdje našao nikakav članak o ovome niti na stranicama pošte ništa ne piše a ovakva stvar bi vjerovatno bila po svim mogućim i nemogućim medijima, vjerovatno ispred onih vijesti o novom grudnjaku lidije bačić  Smiley

FB je daleko od toga da bi bio ''pouzdan'' i relevantan izvor informacija.
Zna se na koji način hrvatska pošta oglašava svoje nove usluge, putem svojih službenih kanala, medijskih priopćenja i sl.
Osim toga, uvođenje takve nove usluge ne bi moglo ići bez natječaja javne nabave i usluga bi se informacijski povezala sa svim poslovnicama pošte u RH.
Mislim da ova priča ''ne drži vodu''.
Netko se vjerojatno ''igrao'' u Photoshopu  Grin Grin
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
Branko odakle ti točno ova informacije?
Reče slackovic u drugom postu da je slika na fejsu. Tražio jesam međutim nisam nigdje našao nikakav članak o ovome niti na stranicama pošte ništa ne piše a ovakva stvar bi vjerovatno bila po svim mogućim i nemogućim medijima, vjerovatno ispred onih vijesti o novom grudnjaku lidije bačić  Smiley
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Branko odakle ti točno ova informacije?
Može link do originalnog članka? 
jr. member
Activity: 63
Merit: 4
Nekako sumnjam u istinitost ovoga, ali svakako nas obavijesti kada saznaš više.
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
Nešto sam skeptičan. Na web stranici nema pronađenih rezultata kada se traži bitcoin. Google ne izbacuje ništa kod pretrage 'posta zadar bitcoin', 'Hrvatska posta kripto valute' i slično. Nadam se da će neko dokazati da ipak griješim.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Dakle,  ako je ovo stvarno istina i nije nekakav photoshop i šala,  onda je ovo zaista iznenađenje.
U biti,  ovakve stvari javne ustanove i firme rješavaju preko javnih natječaja koje idu za sve poslovnice a ne samo za jednu.
Nema šanse da bi neki "napredni " voditelj neke poslovnice mogao sam,  "na svoju ruku" dogovoriti i uvesti novu uslugu samo za svoju poslovnicu.
Zapravo ni WC papire i sapun ne mogu i ne smiju sami naručivati i kupovati već sve dogovara uprava Pošte a dobavljači se traže preko javnog natječaja.
Zbog toga sam skeptičan oko ovoga pogotovo jer je posta državna firma i neće sigurno biti "ice breaker" i biti prva u uvođenju usluga koje još nisu 100% ispitane i odobrene.
Živi li netko u Zadru pa da se malo prošeta do te pošte i provjeri o čemu se radi?  
sr. member
Activity: 2422
Merit: 318
Da budem iskren, još nisam siguran da nije photoshop, pa ću pronjuškati kad budem u blizini, a možda se i raspitati ko
je to pokrenuo, jer čudno mi je da samo 1 područni ured to radi, a na www.posta.hr nema ništa o tome
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
Definitivno! Vidio sam to na fejsu i htio podijeliti tu na forumu, ali više nisam uspio pronaći sliku.
Stvarno nevjerojatno da državna institucija otkupljuje kriptovalute. Ali svakako dobro za onaj famozni masa adoption Smiley
sr. member
Activity: 2422
Merit: 318
Ne bi to nikad očekivao od ove ustanove Smiley

Pages:
Jump to: