Pages:
Author

Topic: Japonya bitcoin madenciliğinde ben de varım dedi - page 2. (Read 2348 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Japonya adına üzüldüm vizyonlarından olmuşlar eğer devlet eliyle yapılıyor ise. Kendi kripto para birimlerini çıkartmak yerine neden bitcoin madenciliği ile uğraşır ki bir devlet.
Sadece japonyaya özgü coinin alım gücü ne olacak ki ? Bitcoin hepsinin ortam para birimi iken ve dünya genelinde alım gücü varken neden bitcoini bıraksınlar ki ?
full member
Activity: 210
Merit: 100
Web Developer
Bizim turkiye uzakdan seyretsin anca. Siradaki onay gelicek ulke abd veya tekrar.
jr. member
Activity: 123
Merit: 1
Boşuna Japonya'da yaşamıyorum. Bizimkiler yeniliklerden kaçarken Japonlar sürekli yeni şeyler çıkartıyorlar veya olanı takip edip geliştirmeye çalışıyorlar.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Japonya adına üzüldüm vizyonlarından olmuşlar eğer devlet eliyle yapılıyor ise. Kendi kripto para birimlerini çıkartmak yerine neden bitcoin madenciliği ile uğraşır ki bir devlet.
member
Activity: 504
Merit: 10
Çin işi japon işi bunu yapan 2 kişi, tak fişi bitir işi = ) diye bir tekerleme vardı geçmişte..

japon işi harbiden öyle. adamlar kalite kokuyor
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Cem yılmaz zamanında boşuna dememiş . Bi kere sen japonsun . Akıllı adamsın .
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
Helal olsun vizyonlu adamlar valla Çin'in yasaklama muhabbeti üzerine Asya tarafından böyle bir haber gelmesi gayet olumlu.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
benim anlamadığım bu kadar büyük yatırımları nasıl japonya gibi yerde vergi sistemine entegre ediyorlar?
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
kosgeb desteği için bir proje hazırlayıp kurula sunun belki ildeki kosgeb yetkilileri btc ile alakadardır da proje onaylamasa da melek yatırımcı bulurlar Smiley
full member
Activity: 252
Merit: 100
Bir kere de şu işlerde bizim ülkemizin adını duysak öncü olsak ne olur ya çok bir şey istemiyoruz açıkcası Smiley Devlet desteği şart bu konularda Uzak doğulular genelde teknoloji olarak zaten dünyanın çok ilerisinde.
Evet hocam haklısınız keşke bizim ülkemiz de bu konulara önem verse. Ama maalesef çok zor bir iş bu. Uzak doğulular gibi aklını kullanmıyor ki bizimkiler. Teknolojiye ayak uydurmuyorlar. Çok sonradan gerçekleşiyor böyle şeyler Türkiye'de
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Bir kere de şu işlerde bizim ülkemizin adını duysak öncü olsak ne olur ya çok bir şey istemiyoruz açıkcası Smiley Devlet desteği şart bu konularda Uzak doğulular genelde teknoloji olarak zaten dünyanın çok ilerisinde.
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Böyle  yatırımların devamını bekliyoruz bakalım sonuçları ne olacak Smiley
member
Activity: 504
Merit: 10
e-Ticaret devi ama adamların vizyonu fena.. Japon kalitesi ile ilk 10 tesis olmayı planlıyorlar

https://www.kriptoparahaber.com/japon-e-ticaret-devi-dmm-bitcoin-madencilik-yarisina-katildi/
Pages:
Jump to: