Pages:
Author

Topic: John McAfee Bitcoin Fiyat Tahmininde Israrcı - page 2. (Read 245 times)

jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Ne demişler reklamın iyisi kötüsü olmaz.Adam aldığı ücretin karşılığını yerine getirmek için sürekli olarak tahminler yapıyor,daha doğrusu millete hala yön vermeye çalışıyor.Bunun gibi adamlar yüzünden insanlar mağdur oldu olmayada devam ediyor.Aslinda bunu manipülasyon yapma yüzünden cezalandırmaları gerekirken hala bir şekilde ödüllendiriliyor
member
Activity: 322
Merit: 23
Ya şu karaktersiz adamın ikide bir de forumda haberini görmek beni çok rahatsız ediyor. İddia ediyormuş, ısrarcıymış, aletini yermiş filan bu ne ya. Geçen bu karaktersiz sahtekar yüzünden ne kadar insan dolandırıldı.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Bazı insanlar ne derse desin itici oluyor, bu kişide öyle maalesef. Söylediği şey hakkında tamamen aynı fikirde olsam bile laf bundan çıkınca ne bileyim işte bir tuhaflık var bu adamda, insan aynı tarafta olmak istemiyor nedense.
full member
Activity: 714
Merit: 125
Israrla niye bu kadar zorluyor bunun için de bir pozisyon alınmış sanırım, fikir paylaşımını para karşılığı yaptığını kendi deklare ettikten sonra kendisinin kararlarının objektifliğini yitirdiğini düşünüyorum.
member
Activity: 994
Merit: 20
John McAfee, sürekli gündemde kalmaya çalışırken inatla saçma fiyat tahminleri yapmakta ısrar ediyor. Sen böyle gerçek dışı tahminlerde bulunursan sana kim inanabilir ki ?
member
Activity: 392
Merit: 10
Bir gün bu sevmediğimiz adam haklı çıkacak ve biz buna çok sevineceğiz  Cheesy. Her ne kadar bu durumun oluşması çok zor gibi gözüksede ,belki bir gün olan,lir ümidini taşıyoruz bir çoğumuz .Zaman bakalım kimi haklı çıkaracak.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Amasin john.  Sende umidin yarisi piyasadaki yatirimcilarda olsa,   ellerindekileri 3 kurusa satmak icin birbirinin onlerine emir girmezler. 
jr. member
Activity: 364
Merit: 1
John Mc Afee piyasadaki yatırımcıların bir kısmı bu adam yüzünden ciddi zarara uğrmasına rağmen hala çıkıp fiyat tahminlemesinde ısrar ediyor ,bu konuda haklı olmasını ve bitcoin fiyatının 1 milyon dolara kadar çıkmasını  umuyorum .
member
Activity: 574
Merit: 14
açın günlük bitcoin grafiğini. bir ucunu 8500'e, diğerini 7300 e denk getirin. uzatın o çizgiyi sağa doğru 6800'e gelecek.

işte bitcoin 28 eylülde buraya çarptı ve oradan aşağıya doğru hafif hafif yol alıyor. aşağıdan da 2-3 seferdir destek aldığı küçük banda geliyor. valla inş oraları aşağı kırmaz.

John Mcaffee'yi aşırı bitcoin fiyat konularında eleştirirdim eskiden ama adam bundan 3-4 sene sonrasını düşünüyor.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
John McAfee'i hala anlayamıyorum. Bu ısrarın nedeni ne ? Öyle bir şeyin olmayacağı bence gün gibi ortada. Sadece gündem yaratıp ön plana çıkmaya çalışmak için yapıyor böyle tahminleri. Bunun için para alıyor adam zaten.
jr. member
Activity: 252
Merit: 6
Nisan ayından beri ha boğa geldi ha gelecek derken yıl bitiyor. Boğasız bir yıl oldu bence şu piyasanın durumuna bakın. Tahminler çok ağzı alan konuşuyor piyasalar bir hareketlensinde 1 milyon dolar olmasada olur.
jr. member
Activity: 61
Merit: 7
yaw 100 bin dolar olamamış, 10 bin doları geçemeyen bitcoin için bu kadar ısrar niye. bu sene için zerre ralli olacağı umudu bende kalmadı artık. seneye artık çok çok olumlu gelişme yaşanır ve bitcoin etf si mi olur veya farklı bir gelişmeden dolayı kripto borsalarına para mı akar bilemem.
Ralli her yil genelde kasim ayi gibi baslar yeni yilda sona erer.
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
yaw 100 bin dolar olamamış, 10 bin doları geçemeyen bitcoin için bu kadar ısrar niye. bu sene için zerre ralli olacağı umudu bende kalmadı artık. seneye artık çok çok olumlu gelişme yaşanır ve bitcoin etf si mi olur veya farklı bir gelişmeden dolayı kripto borsalarına para mı akar bilemem.
member
Activity: 504
Merit: 10
umachit.fund
Fiyat tahminin değişikliği gitmek McAfee'nin şekil şemaline zarar verebilir. Tamamıyla fikrinden vazgeçmeden tahminini kesinlikle değiştirmez. Demek ki hala ışık görüyor  Smiley
full member
Activity: 1358
Merit: 193
adam ücret karşılığı ico, token twitlediğini ilan etti(kısa süre önce para almadığını idda etmişti irs abd hazine bakanlığı peşine düşünce işler değişti) hala itibar sahibi bir adammış gibi forumda sürekli reklamı yapılılıyor. HAYRET !!!
member
Activity: 360
Merit: 18
Bitcoin maksimalisti ve kripto para dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan John McAfee Youtube kanalı “The Cryptonomist” ile gerçekleştirdiği röportajda Bitcoin fiyatına dair yaptığı tahmine hala sadık kaldığını belirtti.

Kasım 2017’de Bitcoin’in 2020 yılında 500,000 dolara ulaşacağını iddia eden, sonrasında ise lider kripto koinin hızlı ivme kazanması ile Bitcoin’in 2020 yılında 1 milyon dolara ulaşacağını iddia eden McAfee, eğer iddiam gerçekleşmezse “aletimi yiyeceğim” sözleri ile kripto para dünyasının gündemine oturmuştu;

Cryptonomist ile Barcelona’da gerçekleştirdiği röportajda Bitcoin’in hala 1 milyon dolara ulaşacağına inandığını ifade eden McAfee “Bence 1 milyon dolardan daha az olmasına imkan yok. İddiama hala güveniyorum” şeklinde yorumunu ekledi.

Kripto paraların tanıtımı için herhangi bir temsilciye ihtiyacı olup olmadığı hakkında emin olmadığını söyleyen McAfee, kendi platformlarında Bitcoin ve kripto para kullanımını teşvik edici geliştirmelere odaklandığını söyledi.

Başkan Adaylığı Konusunda Ümitsiz
Kripto paralara dair sorunları ulusal seviyede konuşulması ve tartışılması için çaba sarf ettiğini ifade eden McAfee ABD Başkan Adaylığı konusunda ise ümitsiz görünüyor. Zira, ona göre kimse onu başkan olarak seçmeyecek;

“Takipçilerim olduğunu ve belirli alanlarda iyi olduğumu biliyorum. Ama gerçekçi olalım başkan olamayacağım. Benim geçmişime bak, ben kimim?”

Siber güvenlik uygulaması McAfee’nin de yaratıcısı olan John McAfee geçtiğimiz sene içerisinde ICO tanıtımları, kripto paraları öne çıkararak fiyatlarda manipülasyona neden olması ve suikaste uğraması gibi pek çok farklı gündemle kripto para piyasasının en çok konuşulan isimlerinden birisi haline gelmişti.

https://kriptokoin.com/john-mcafee-bitcoin-fiyat-tahmininde-israrci/
Pages:
Jump to: