Pages:
Author

Topic: John McAfee...RIP - page 2. (Read 193 times)

full member
Activity: 1400
Merit: 161
June 23, 2021, 06:02:47 PM
Şaka maka Elon Musk da bir kötü hissetmiştir bu haberi aldıktan sonra. Ne de olsa o da piyasayı aşırı manipüle ediyor.  Grin  John McAfee'yi sevmeyen kervanındayım ben de. Hakkında sahtekar da denildi her şey söylendi. Sebebi nedir bilinmez hücresinde de ölü bulundu. Ne diyeyim artık sevenlerinin ve yakınlarının başı sağolsun.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
June 23, 2021, 04:16:12 PM
Bu lavuğun spekülasyon haberlerini görüyordum hep eski konulara falan bakarken de içeri girdiğini yeni görmüş hatta çıkamadığını da yeni gördüm. Vadesi dolmuş ancak içeride ondan mağdur olan birisi çizdiyse tamponunu elon'u birazcık korku sarar mı acaba onu merak ediyorum  Grin Cheesy
full member
Activity: 854
Merit: 113
June 23, 2021, 04:02:01 PM
John McAfee'nin gözaltına alındığını bile bilmiyordum valla. Kendisini pek sevmezdim. Afedersiniz piyasanın anasını ağlatmıştı gerçekten bir dönem. Benim gözümde bir sahtekardı ve öyle de kalacak. Ama tabi adamın arkasından küfür falan etme gibi bir niyetim yok şimdi.  Grin  Ölüm nedenini de merak ettim. Acaba başına gelebilecekleri düşünüp psikolojik çöküntüye girerek intihar mı etti?
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
June 23, 2021, 04:01:05 PM
Ben hapisten çıktı diye biliyordum.
Haber doğruysa eğer youcash adlı tokeni çakılırdı fiyat olarak. Şimdilik öyle bir şey yok. Youcash bakalım nasıl bir gelişme olacak.

Edit: Google da yazdığımız zaman çıkan haber siteleri öldü diyor. İntihar şüphesi varmış. Ben hapisten çıktığını zannediyordum. Öldüyse de Allah rahmet eylesin.
Bir zamanlar piyasayı iyi manipüle etti. Şimdi ki Elon dan farkı yoktu.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
June 23, 2021, 03:52:37 PM
Amerika'ya iade kararı çıktığından sonra hücresinde ölü bulunuyor. İntahar etme ihtimali oldukça yüksek, belki de amerika'da başına gelecek şeyleri düşünmüş olabilir, ya da adam kim bilir neeler çekti barçada. Ama sonuç olarak bir dolandırıcı ne yapalım haıyrlısı.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
June 23, 2021, 03:50:50 PM
Piyasanın sevilenlerindendi sonradan işi yaygaraya vurdu ciddiyetini kaybetti.

2017 bogasında baya etkindi ölümlü dünya kimseye kalmadı kalmıyor. Yakından tanımasakta bir zamanlar öyleydi diyorsunuz hüzünleniyor insan.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
June 23, 2021, 03:45:45 PM
Haber doğru mu bilmiyorum ama.

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/breaking-john-mcafee-dead-uk-24385421

Katalan adalet bakanlığı, John McAfee'nin bu öğleden sonra İspanya'da bir hapishane hücresinde ölü bulunduğunu söyledi.

McAfee, geçen Ekim ayında Barselona El Prat havaalanında Türkiye'ye uçmaya hazırlanırken Amerikalı yetkililer tarafından çıkarılan uluslararası tutuklama emri üzerine gözaltına alındıktan sonra gözaltına alınmıştı.

2017  - 2018 zamanlarında piyasaları ciddi manipüle eden, çoğu ico'da danışman olan ve yatırımcılara ciddi zararlara sokmuş birisiydi. Elon Musk ayağını denk al. 3 sene sonra seninde sonun böyle olabilir.

Toprağı bol olsun, eğer haber doğruysa...
Pages:
Jump to: