Pages:
Author

Topic: Johnny Depp bir kripto para platformu ile ortaklık kurdu - page 4. (Read 802 times)

member
Activity: 322
Merit: 40
“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”
Daha fazla guvenilir yuzun bu alanda ismini bir yerlere vermedi ve kripto paralarina ortak olmasini ben olumlu ve uzun vadede geri donusler getirebilecek hamleler olarak goruyorum.
member
Activity: 476
Merit: 12
ünlülerin bir kripto parası çıkarması reklamında oynaması vs beni hiç cezbetmiyor . yani bir ünlü reklamında var diye yada bir token çıkardı diye yatırım yapacağımı düşünmüyorum. Ama kriptonun bilinirliğinin artması açısından gayet faydalı
full member
Activity: 504
Merit: 120
Ünlüler, zenginler piyasadaki ışığı gören geliyor bakalım sonu nereye varacak bu işin. Bir yandan kripto paraların yayılması için iyi ama kontrolü yine aynı kişiler ele alacak orası ne kadar iyi olur bilemiyorum.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Adam oyunculuğu kadar zekiymişte , teknolojiye ayak uydurup ortaklık yapmak herkesin yapacağı iş değil tebrik ederim.
member
Activity: 462
Merit: 10
Bak bu güzel ünlüler önemli bı konularda. Bir ara bir kampanya ünlü bir şarkıcıya reklamını yaptırdı inanılmaz satış yapmıştı o zamanlar. Ünlüler bu tarz projelere dahil oldukça yatırım artacaktır.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Bu proje hangi ara cikmista bu parayı toplamış hayret. Hiç duymadım. En kotu cryptoparalarin reklamını yapmış olur.
full member
Activity: 630
Merit: 103
bir sürü ünlü isim ortaklık kurdu reklam yüzü oldu kendi coinini çıkardı falan ama hiçbiri gerçekten başarıya ulaşan bir proje gösteremedi hep scam hep dolandırıcı hep hacimsiz dandik şeyler olarak karşımıza çıktı bu ortaklığın sonucu nasıl olacak merak ediyorum
full member
Activity: 532
Merit: 100
Daha önce kripto para reklamlarında falan oynayan ünlülere zaten güvenmemiştim pek mayweather paris hilton ronaldinho dj khaled falan ancak jhonny depp biraz da olsa güven veriyor umarım iyi bir gelişme olur
full member
Activity: 980
Merit: 152
Sonuçta kripto paralar borsaya açılan şirketlerin yerini almaya başlıyor. Denetimsiz bir ortam, hesap soran yok, kolay finansman toplamanın bir yolu olarak görünüyor. Tabi kriptoların piyasayı ele geçirebilmeleri için stabiliteye ihtiyaçları var. Bu gerçekleşmezse günlük hayatta yaygınlaşması mümkün değil.
member
Merit: 31

Tatatu token alım satımları Liquid üzerinden yapılıyor ve bu token’ler kullanıcılara ve içerik üreticilerine ödemede kullanılıyor. Şirket içerikleri izleyen ve paylaşanları ödüllendiriyor. Tatatu şirketinin açıklamasına göre, şirket bu yazı 575 milyon dolarlık token ön satışıyla kapatmış durumda.

hocam ciddi misiniz 575 milyon dolarlık token mi satmışlar bu coinmarketcaptaki tatatu mu çünkü bu yazı 575 milyon dolarlık token ile tamamlayan bir coin olamaz ya hele ki şu piyasada ben mi yanlış anladım beni düzeltin yanlışsam
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
Güzel haber reklam yapıyor işte daha ne istiyoruz bedavadan medyanın gündemine gelmesi iyi bir şey tevşik edici olabilir böyle uygulamalar hepsi girse keşke kripto paralara
full member
Merit: 100
Hocam ünlülerin kendi coinlerini çıkarması aslında yayılma ve dışarıya duyurma açısından çok faydalı. Ancak ben arkasında proje yatmayan bir coine neden yatırım yapayım sorusu geliyor aklıma.
newbie
Activity: 44
Merit: 0
en sevdiğim ünlülerden biri Grin
Johnny Depp kripto para merkezli sosyal eğlence platformu Tatatu‘yla birlikte çalışıyor. Johnny Depp ve yapımcı Andrea Lervolino dijital içerik ve film üretip geliştirmek için ortaklık kurdu. Bu işe de bir filmle başladılar. Filmin adı “Barbarları Beklerken”. Depp bu işe kendi film prodüksiyon şirketi Infinitum Nihil ile katkı sağlarken Lervolino da yeni girişimi kripto para merkezli sosyal eğlence platformu “Tatatu” ile katkı sağlıyor.

Barbarları Beklerken, J.M. Coetzee’ nin ödüllü romanınının aynı isimdeki filme uyarlanmış hali. Filmin yıldızlarından biri de Depp. Çekimler bu ayın sonlarına doğru Fas’ta başlayacak. Filmin yapımını Lervolino ve onunla beraber çalışan Monica Bacardi’nin Ambi Medya Grubu üstleniyor.

Lervolino, Depp’ten bahsederken hayranlıkla şöyle diyor:

“O çok az insanın yapabildiği materyalleri canlandırma özelliğine sahip ve istediği projeleri dikta eden geleneksel endüstri formüllerinin yükünden arınmış durumda. Yıkıcılığı benimsemenin yolunu tuttuğumuz için Depp bizim için anahtar rolde bir iş birlikçi olacaktır ve biz onun filmlerdeki vizyonunu ve iç güdülerini gerçek hayata döndürmekten son derece heyecanlıyız.”

Depp ise Andrea ile ilgili şunları kaydetti:

“Bu demokratik eğlence çağında, onun yaratıcı değer ve inanç sistemine hayranlık duyuyorum. Şahsi prensiplerimize de uygun şekilde özgürleştirici, ilerici bu yolda işbirliği yapmayı dört gözle bekliyorum.”

6 ay önce serüvenine başlayan Tatatu, film ve TV içeriklerinin yanında satın alma alanında da adımlar atıyor. Tatatu ayrıca bir Lamborghini biyografisi filmini de destekleyeceğini duyurdu. Başrollerde Antonio Banderas ve Alec Baldwin oynuyor. Ek olarak Jeremy Renger üzerine belgesel ve Özgürlüğün Sesi adlı bir dramaya da el atmış durumda.

Tatatu token alım satımları Liquid üzerinden yapılıyor ve bu token’ler kullanıcılara ve içerik üreticilerine ödemede kullanılıyor. Şirket içerikleri izleyen ve paylaşanları ödüllendiriyor. Tatatu şirketinin açıklamasına göre, şirket bu yazı 575 milyon dolarlık token ön satışıyla kapatmış durumda.

kaynak https://uzmancoin.com/bitcoin-johhny-depp-ortaklik/

böyle haberleri gördükçe aslında nasıl bir oluşumun içindeyim diye kendimle övünüyorum
bir nevi herkez bu işe baya ciddi bakıyor
her ünlü kendi kripto paralarını çıkarmaya başlarsa şaşırman
daha yeni bir olay olsada bukadar yayılması beni sevindiriyor gelecek kuruluyor ve biz buna katkıda bulunup şahitlik ediyoruz
Pages:
Jump to: