Pages:
Author

Topic: Kaçıp gitme isteği - page 7. (Read 4118 times)

hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
July 17, 2017, 07:52:53 AM
Aslında bu sorunun tek kaynağı sürekli bilgisayar başında olduğumuz içindir.
Başka ülkeye de gitseniz illaki bu sorunlar olacaktır.

Denenmiş , yaşanmıştır Smiley

Elinizden geldikçe hafta sonları dışarda geçirin dağ sporu yapın , motor ile gezi düzenleyin , bisiklet turlarına çıkın  , akşamları fazla bilgisayar başına oturmayın. Bu sorun ortadan kalkacaktır.

he bide evli iseniz sürekli monoton olmaktan çıkın , eğer değilseniz hızlısından bi hatun ile flört etmeye başlayın.

Saygılar.

Hızlısından bi hatun ile flört etmeye mi başlasın? Yuh diyorum abi sana yuh. Adam zaten hayatından bunalmış buralardan kaçıp gitme niyetinde. Sende bi hatunla takılsın diyorsun. Adam zaten depresyonda bi de kızımı düşünecek. İşin içinde kız olunca insan ister istemez hep seks düşünüyor. 💏

Yanlış tarafından bakıyorsun normal olarak arkadaşın dediği doğru bu bunalımdan çıkması için dediklerinin faydası var ancak o hatun meselesi sıkıntı harbiden ya gelip ağzına sıçıp giderse o zaman bunalımın nirvanasına gider alimallah Cheesy
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
July 17, 2017, 07:17:22 AM

Elinizden geldikçe hafta sonları dışarda geçirin dağ sporu yapın , motor ile gezi düzenleyin , bisiklet turlarına çıkın  , akşamları fazla bilgisayar başına oturmayın. Bu sorun ortadan kalkacaktır.

he bide evli iseniz sürekli monoton olmaktan çıkın , eğer değilseniz hızlısından bi hatun ile flört etmeye başlayın.

Saygılar.

Hızlısından bi hatun ile flört etmeye mi başlasın? Yuh diyorum abi sana yuh. Adam zaten hayatından bunalmış buralardan kaçıp gitme niyetinde. Sende bi hatunla takılsın diyorsun. Adam zaten depresyonda bi de kızımı düşünecek. İşin içinde kız olunca insan ister istemez hep seks düşünüyor. 💏
full member
Activity: 240
Merit: 102
July 17, 2017, 06:51:52 AM

Saygılar.
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
July 17, 2017, 06:45:01 AM
Bunu en iyi yaşayanlardan birisi olarak sürekli bulunduğum yerden bunalıp hafif hafif panik ataklar geçirip pılımı pırtımı toplayıp önünü arkasını düşünmeden başka bir şehire taşınmamla son bulan bir durumumdur.
sr. member
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
July 16, 2017, 06:23:26 PM
Aynen insanların olmadığı bir yere kaçıp gidebilirsin. Örneğin; dağ evin varsa oraya gidebilirsin. Yada en kestirme yol intihar edip bu Dünya'dan tamamen kendini soyutlayabilirsin.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
July 16, 2017, 05:03:58 PM
Bir konu açtın bari biraz uzun yazıp derdini anlatsaydın. Yazmaya bile halin kalmamış gibi görünüyor. Smiley
Kimden neden kaçmak istiyorsun? İnsanların olduğu her yerde sorun vardır, insansız bir yerlere kaçman lazım.
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
July 16, 2017, 12:22:52 PM
Çok sıkıldım bu aralar. Para olsada tatile gitsem.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
July 14, 2017, 09:22:30 PM
Ben de kafamı dinleyebileceğim huzurlu sakin maddi sorunlarımın olmayacağı bir yere kaçıp gitmek istiyorum ama bu dediklerim çok uzak geliyor maalesef Cry Cry
hero member
Merit: 502
July 14, 2017, 07:25:29 PM
tayyıpın olmadıgı her yere gıtmek ıstıyorum ben sahsen parayı buldugum anda bu ulkede asla ysamam tayyp oldugu surece
sr. member
Activity: 404
Merit: 251
July 14, 2017, 05:12:29 PM
Nirelere gitmek isteyesun ?
hero member
Activity: 644
Merit: 504
July 14, 2017, 03:11:10 PM
İnsanların ve hayatın yorması sonucu gelen istek herkes de hayatının belli bir bölümünde olacağını düşünüyorum.
Pages:
Jump to: