Pages:
Author

Topic: Kaleseramik Halka Arz (KALES) - page 2. (Read 556 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
August 10, 2023, 12:09:07 PM
bugün götü başı ayrı oynadığı için sattım gitti bunu. kademelerde de satış az duruyordu hazır dürüm parası çıkmışken vurayım dedim:))
valla dostlar iş yerinde artık 70 yaşındaki teyzeler bile halka arza girmeye başladı.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
August 10, 2023, 10:50:03 AM
Bugün saat 5'e yakın zaman Kaleseramik ile yollarımızı ayırdık, 69,50 gibi bir ortalama ile satışı gerçekleştirdim. Bir ara tavan bozdu ve artık çıkmanın vakti geldi dedim, hata mı ettim bilmiyorum Smiley
Yolculuğumuz güzel ve karlı sürdü. Umarım daha yukarılara giderde burada satmayan arkadaşlar daha fazla kazanır.

Ne Dolar ne de Kripto şuan bu %lik karları vermiyor, halka arzlardaki bu hypten faydalanıp alabildiğimizi almak lazım.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
August 10, 2023, 04:47:49 AM
Kaleseramik 10.günü de tavanla kapattı, 64,70 TL'den günü bitirdi yani. Sağlam şirketler gidiyor gerçekten, güzel paralar kazandırdı bize Kaleseramik.
Ben tavan bozana kadar tutacağım çünkü hala gidebilir, geçenlerde bir bankanın portföyünde gördüm yeni eklemişler Kaleseramiği, adamlar uzun dönemli yatırımlar arasına koymuşlar yani bu h isse gidecek gibi duruyor hala.

Bugün de hisse tavan yapmış durumda 71 liradan işlem görmeye başladı ve bu durum devam edecek gibi görünüyor.İlgi çok fazla Kaleseramik’e ve bende genel kanılara katılıyorum.Hisse daha gidecek gibi görünüyor.Ben de yeni hisselere ufak ufak alış girdim ve hedefim yüzde 50 olsa yeter.Yüzde 50’den sonrası için tavan bozduğu yerden satış veririm.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
August 09, 2023, 03:14:56 PM
Kaleseramik 10.günü de tavanla kapattı, 64,70 TL'den günü bitirdi yani. Sağlam şirketler gidiyor gerçekten, güzel paralar kazandırdı bize Kaleseramik.
Ben tavan bozana kadar tutacağım çünkü hala gidebilir, geçenlerde bir bankanın portföyünde gördüm yeni eklemişler Kaleseramiği, adamlar uzun dönemli yatırımlar arasına koymuşlar yani bu h isse gidecek gibi duruyor hala.

İsmi olan firmalar güven verdiği için daha iyi gidiyor. Ben evime kalebodur veya fayans alacak olsam aklıma birkaç marka gelir. Onlardan biri de Kaleseramik olurdu. Tabii ki evime hiç kalebodur veya fayans tarzı ürünler almadım ama böyle bir ihtiyacım olsaydı aklıma gelen birkaç markadan biri olurdu Kaleseramik. Borsada güvenilir firmalara yapılan yatırımlar her zaman iyi geri dönüşler verir. Bu yüzden çok talep oluştu Kaleseramik hisselerine. Fakat bir şeyin sonsuza kadar artmasını beklemek de doğru olmaz. Bir yerden sonra satışlar da gelebilir. Ancak Forte bile bir sürü tavan yaptı bu piyasada. Kaleseramik 60 yıllık firma. Haliyle daha iyi olur düşüncesi hakim oluyor insana ama borsa kuru düşüncelerle yatırım yapılacak bir yer değildir asla.
legendary
August 09, 2023, 11:59:28 AM
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
August 09, 2023, 05:56:40 AM
Kaleseramik yanlışım yoksa bugün saat 11 civarında satış yedi %2 katlarda bekliyordu o ara alınsa bile %8 kar birakacakmis nasip.
İlk dönem girdiğimde insanlar 3. Gün satıyordu şimdi bir hafta oldu tutuyorlar. Enteresan bir dönemden geçiyoruz

Evet bu dönem çok ilginç.Uzun süre insanlar halka arzlardan sonra ellerindeki hisseleri tutar oldular.Bir kısım ise HODL mantığına gitti ve ne olursa olsun satmayacağım bakalım ne kazandıracak diye düşündü.Zaten yatırdığı paranın azlığını düşünürsek böyle bir deney yapılabilir.Tabi halka arz sayısı 100’e çıkarsa ve her birinden 2000 lira ortalama ile mal alırsa 200 bin lirayı orada tutar mı bilmiyorum.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
August 09, 2023, 03:30:14 AM
%150 civarında bir kar ile hisseden ayrılmış bulunmaktayım. Enteresan bir şekilde tavanda tutunmaya devam ediyor. Birkaç günde %150 bedavadan para gelmiş oldu dün bistteki ufak bir düşüşten sonra halka arzlar etkilenmemiş olsada ufakdan etki edebileceğini düşünüyorum hayırlısı.
legendary
August 07, 2023, 08:55:17 AM
Kaleseramik yanlışım yoksa bugün saat 11 civarında satış yedi %2 katlarda bekliyordu o ara alınsa bile %8 kar birakacakmis nasip.
İlk dönem girdiğimde insanlar 3. Gün satıyordu şimdi bir hafta oldu tutuyorlar. Enteresan bir dönemden geçiyoruz
hero member
Activity: 882
Merit: 879
August 07, 2023, 07:49:15 AM
Sadece bu değil hocam gecen ay toplamda 4 tane hissenin halka arzına katıldım toplamda  2300-2500 arası kar bırakmış. Eşimle birlikte katılıyoruz her ikisinide satıyordum ama en azından birini satmasammı bilemiyorum dolar bazlı bile son dönem yani 2023'deki hisseler sanırım tl bazında %230 civarında kar bırakmış oldu yıl başında dolar 18,7 civarlarındaymış bu hesapla dolar karşısında bile kar etmiş durumda.

Türkiye’de borsaya ilgi gün geçtikçe artıyor ve halka arzlara katılan sayısı çok yüksek. Halka arzlardan sonra ise satışı pek olmuyor. İnsanlar genelde bekletiyor elinde hisseyi ve sabredebileceği kadar sabrediyor. Sizin yerinize olsaydım birini öylesine hiç dokunmadan bekletirdim. Kaybedecek hiç bir şeyiniz yok sonuçta. Getirisi biraz daha artabilir ve dolar arttıkça hisseler de dolar fiyatını korumak için fiyatlanıyor.
legendary
August 07, 2023, 07:25:19 AM
Sadece bu değil hocam gecen ay toplamda 4 tane hissenin halka arzına katıldım toplamda  2300-2500 arası kar bırakmış. Eşimle birlikte katılıyoruz her ikisinide satıyordum ama en azından birini satmasammı bilemiyorum dolar bazlı bile son dönem yani 2023'deki hisseler sanırım tl bazında %230 civarında kar bırakmış oldu yıl başında dolar 18,7 civarlarındaymış bu hesapla dolar karşısında bile kar etmiş durumda.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
August 07, 2023, 04:26:29 AM
Çok şükür bugünde tavan yaptık %7 seviyelerinde bir süre bekledi alsammı biraz daha dedim ama almadım keşke alsaydım birkaç dakika sonra %10'u buldu kısa sürede %3 gibi bir kar bırakabilirdi.
Birde sanırım yatırımcılar eskiye oranla elinde daha çok lot tutmaya başladı bu kadar uzun süre tavan giden nadir olurdu.

Asgari ücretin 11k tl olduğu bir yerde evde en az 2 kişi ile halka arza giren biri ortalama 5k tl civarındada kar almış oluyor. Her ne kadar para ufakda görünsede eve ciddi anlamda destek olabilecek bir para oluyor.

Geçtiğimiz ayki halka arz yani son dört ortalama 2500 lira bıraktı ki evin elektrik su gibi birçok kalemini sadece bu kar ödeyebilir durumda.

Tek sizin için mi 2500 lira bıraktı hocam? Eşinizle girseydiniz keşke. Bende evdeki yetişkinler ile birlikte halka arzlara katılmayı artık planlıyorum. 2500 lira yaz aylarında artan elektrik faturalarımız için büyük bir rahatlama ile birlikte mutfak masraflarına biraz olsun katkı sağlayabilir. Eğer 2 birey girse 5000 lira çok iyi kar bırakabilirmiş. Kaçırdık fırsatları. Yenilerini kaçırmamak lazım.
legendary
August 07, 2023, 04:14:48 AM
Çok şükür bugünde tavan yaptık %7 seviyelerinde bir süre bekledi alsammı biraz daha dedim ama almadım keşke alsaydım birkaç dakika sonra %10'u buldu kısa sürede %3 gibi bir kar bırakabilirdi.
Birde sanırım yatırımcılar eskiye oranla elinde daha çok lot tutmaya başladı bu kadar uzun süre tavan giden nadir olurdu.

Asgari ücretin 11k tl olduğu bir yerde evde en az 2 kişi ile halka arza giren biri ortalama 5k tl civarındada kar almış oluyor. Her ne kadar para ufakda görünsede eve ciddi anlamda destek olabilecek bir para oluyor.

Geçtiğimiz ayki halka arz yani son dört ortalama 2500 lira bıraktı ki evin elektrik su gibi birçok kalemini sadece bu kar ödeyebilir durumda.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
August 07, 2023, 02:49:28 AM
Kaleseramik yarında tavan bozmadan devam ederse 2x yapmış oluyor, şuan güncel fiyat 48,66 TL.
Buradan bile %94 gibi bir oran kar aldık, kişi başı max 50 lot vermişti şuan için 1183 TL kardayız.
Umarım tava serisi bu hafta da devam eder biraz daha para kazanmış oluruz.

Umarım kazancınız devam eder hocam. Saat 10’a yaklaştı ve bildiğim kadarıyla borsa istanbul saat 10’da açılıyordu. Belli olur şimdi tavan olup olmadığı bana kalırsa daha gider gibi çünkü kale seramik iyi halka arzlardan birisi diye yorumlayan bazı arkadaşlardan duymuştum. Teknik bilgiye fazla sahip değilim.
legendary
August 06, 2023, 08:58:53 PM
Kaleseramik yarında tavan bozmadan devam ederse 2x yapmış oluyor, şuan güncel fiyat 48,66 TL.
Buradan bile %94 gibi bir oran kar aldık, kişi başı max 50 lot vermişti şuan için 1183 TL kardayız.
Umarım tava serisi bu hafta da devam eder biraz daha para kazanmış oluruz.
legendary
August 01, 2023, 07:17:10 PM
Kaleseramikte 4.günü de tavanla kapattık. Umarım bunun tavanda uzun süre gider güzel bir şeyler kazanırız.
Halka arzlar kazandırmaya devam ediyor. 

36,58 TL’den günü kapattık.
25 TL’den almıştık.
11,58 TL kar yaptık şuanda lot başına.

Bol kazançlar dilerim herkese.
legendary
July 27, 2023, 12:00:31 PM
Bugün ilk işlem günüydü KALES'in ve %10 yükseliş ile başladı işlemelere.
Hisse 27,5 TL'den kapanış yaptı, hisse bası şuan herkes 2,5 TL karda, yarında yükseliş sürecektir büyük ihtimalle diye düşünüyorum.
Tavan bozana kadar tutmaya devam edeceğim, şimdiden bol kazançlar herkese.
legendary
July 24, 2023, 01:43:46 PM
Kaleseramik halka arz sonuçları açıklandı, kişi başı max 49-50 lot düştü.
2,6 katı talep gelmiş, baya bir kişi yatırım için başvurmuş.
KALES 27 Temmuz Perşembe günü işlem görmeye başlayacak.

Şimdiden bol kazanç dilerim sizlere.
legendary
July 22, 2023, 06:30:11 AM
bitcoin forumu diye gelip bakıyorsun millet hisse kalka arz paylaşıyor, entresan buluyorum hala, kimse de bitcoin başlığına yazmıyor adam gibi yazamıyor , neyse devam
Hahah evet bitcoin başlıkları eskisi kadar rağbet görmüyor keza bitcoin durup durup ayda 1 kere ancak belki yüksek kar bırakıyor ama halka arzlarda millet paralarını 2 ye 3 e katlıyor sürekli yeni halka arz oluyor herkes çok iştahlı. Mesela bu kale seramik gibi eski ve bilindik borcu da öyle çok olmayan firmanın tavan yapacağı kesin. Daha açılır açılmaz %10 kar yapacağız bu kadar okkalı bir şey değil artık bitcoin. Belki halving e doğru oraya kayma olur forumda. Şimdilik halka arzlar popüler.

Halka arzlar güzelde hocam yatırılan para çok küçük ya o yüzden ben çoğu halka arza katılmak bile istemiyorum zaten 1000 lira bağlasam 1500 olsa ne olur mantığındayım bir de önceden girdiklerimden bazıları erken tavan bozunca mesela cwenerji hevesim kaçtı gerçi şu an cw arz fiyatının 2xinde

Öyle demeyin hocam 500 Lira elektrik su giderleriniz gibi şeyleri karşılar, benim düşüncem girilmeli çünkü üç beş damlıyor paranız boşta duracağına burda değerlensin 1 haftada %20-30 gibi kazançlar söz konusu.
Ben ondan dolayı kaçırmamaya çalışıyorum artık.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
July 22, 2023, 01:49:14 AM
bitcoin forumu diye gelip bakıyorsun millet hisse kalka arz paylaşıyor, entresan buluyorum hala, kimse de bitcoin başlığına yazmıyor adam gibi yazamıyor , neyse devam
Hahah evet bitcoin başlıkları eskisi kadar rağbet görmüyor keza bitcoin durup durup ayda 1 kere ancak belki yüksek kar bırakıyor ama halka arzlarda millet paralarını 2 ye 3 e katlıyor sürekli yeni halka arz oluyor herkes çok iştahlı. Mesela bu kale seramik gibi eski ve bilindik borcu da öyle çok olmayan firmanın tavan yapacağı kesin. Daha açılır açılmaz %10 kar yapacağız bu kadar okkalı bir şey değil artık bitcoin. Belki halving e doğru oraya kayma olur forumda. Şimdilik halka arzlar popüler.

Halka arzlar güzelde hocam yatırılan para çok küçük ya o yüzden ben çoğu halka arza katılmak bile istemiyorum zaten 1000 lira bağlasam 1500 olsa ne olur mantığındayım bir de önceden girdiklerimden bazıları erken tavan bozunca mesela cwenerji hevesim kaçtı gerçi şu an cw arz fiyatının 2xinde
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
July 21, 2023, 04:38:07 PM

Forumun adı "Bitcoin Talk". Doğru söylüyorsunuz burası bitcoin forumu fakat ekonomi adı altında bir başlık açılmış ve bildiğiniz üzere ülkemizde de ekonomi konusunda her an bir şeyler olabiliyor. Ekonomi alanında yapılan zamlar, alınan kararlar, uygulanan ve ya uygulanacak politikalardan vs. bahsediyoruz ama herkesin kripto para dünyasında uzun bir geçmişi olmadığını, yada portföyünün hepsinin kripto paraların oluşturmadığını, farklı yatırım araçlarını düşündüğünü ve bilgi almak isteyeceğini düşünerek burada bilgili arkadaşlarımızın gerek yatırım modeli, portföy yönetimi, alternatif arayışlarına ilişkin yazmalarının ne sakıncası olabilir ki ? Bence günümüz Türkiye'sinde iş,okul vs yoğunluğundan yada gündemin sabahtan akşama üç beş kere değişiklik göstermesinden dolayı gözden kaçan konular için çok iyi bilgilendirme olabiliyor. Açıkçası saçma sapan haber sitelerinden yada tv kanallarını izlemektense ben forumu takip ediyorum. Her konuda anında bilgi akışı mevcut maşallah forumda Smiley
Dediğinize katılıyorum. İnternetten twitterdan televizyondan kaçırdığım şeyleri bu forumda görüyorum, öğreniyorum. Halka arzların burada değerlendirilmesi de normal bence. Burası ekonomi bölümü ve bu tip konular konuşuluyor. Açıkçası halka arz konusunda şu anda olan Atakey patates'i hayatta değerlendirmeye almazdım ama burada konusunu gördükten sonra aldım. Patatesi görünce kafadan incelememiştim bile ama tab gıdaymış vs. olduğu için denemek mantıklı geldi. Ayrıca portföy çeşitlendirmenin mantıklı olduğunu çoğu kişi düşünüyor. O yüzden bu forumda konuşulması doğal.
Pages:
Jump to: