Pages:
Author

Topic: Karar anına yaklaşıyoruz - page 5. (Read 1371 times)

full member
Activity: 434
Merit: 100
October 25, 2018, 02:16:08 PM
Açıkcası karar anı demek ne kadar doğru bilmiyorum fakat herkesin bu sistemi sürekli olarak para kazanılacak bir yer olarak görmesi ne kadar doğru acaba. Olaylara bu teknolojinin bize getireceği yenilikleri düşünerek ve bu yenilikleri hayatımıza modifiye ederek bu sisteme de her coinide değer üstüne değer kazandırabileceğimizi düşünmek bence çok daha mantıklı.
sr. member
Activity: 971
Merit: 292
October 25, 2018, 01:49:40 PM
Her yıl ayrı bir muhabbet dönecek ki bu çark ilerlesin.. Sec onaylamazsa piyasa illa ki olumsuz yönde etkilenecektir. Ama eski haline gelmesi uzun sürmeyecektir diye düşünüyorum. ETF direkt onay yerse pumb...
jr. member
Activity: 462
Merit: 1
October 25, 2018, 01:26:45 PM
bizim yani türklerin tarafında kimsenin zararı kabul edip çıkacağını düşünmüyorum. ya pul olur yada zengin eder mantığı hakim bizde.
member
Activity: 392
Merit: 10
October 25, 2018, 10:28:38 AM
karar anına yaklastıgımız dogru ya asıl ayı piyasasına gırıcez kı felaket senaryosu olur bu yada yukarı hareket ıle bull sezon devam edecek, şu an bull sezonun trend dıbınde hareket edıyor btc, tam ayı gelmedı hala tam ay 4 k altında duruyor, fena olur oralara ınmesı

Haklısınız çoğumuzun korkusu burayı taban gösterip, çok insanı mal sahibi yaparak daha aşağılara süzülme olasılığı.Özellikle alt coin'ler için felaket olur bu.Yaşayıp görecegiz.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
October 25, 2018, 09:19:05 AM
karar anına yaklastıgımız dogru ya asıl ayı piyasasına gırıcez kı felaket senaryosu olur bu yada yukarı hareket ıle bull sezon devam edecek, şu an bull sezonun trend dıbınde hareket edıyor btc, tam ayı gelmedı hala tam ay 4 k altında duruyor, fena olur oralara ınmesı
newbie
Activity: 79
Merit: 0
Visual Designer (Future Whale)
October 25, 2018, 07:56:09 AM
6k civarı aslında bitcoinin gördüğü dip noktasıdır. Boğa sezonu başladığı anda bir daha 6k'i görmeyeceğimiz aşikar
member
October 25, 2018, 07:53:58 AM
Sanki 6k dip noktasıymış gibi gösterip belirli bir süre 2-3 ay burada tutundurarak sonra birden 1-1,5k birden aşağı çakarak milletin kanını emeceklermi gibi bir his var içimde. Adamlar tuzak kurmakla meşgullermiş gibi hissediyorum

Haklısınız bende aynı kuşku içindeyim. Zira bu kadar uzun zaman içinde, bunlar boş kasnak dönmez.Hazırladıkları bir ortam..Bir planları olmalı.Tuzak kurmaksa bunların uzmanlık alanı..
full member
Activity: 532
Merit: 102
October 25, 2018, 06:33:32 AM
Genellikle böyle oluyor zaten hep bir seviyede duruyor ve sonrasında ya yukarı bir yükseliş bir sıçrama görüyoruz ya da aksine düşüyor. Fırtına öncesi bir sessizlik aslında bu durulmalar aynı seyirde seyretmesi hepsi bunun işareti sert bir iniş yada yukarı çıkış bizi bekliyor.
member
Activity: 378
Merit: 11
October 25, 2018, 06:25:08 AM
Sanki 6k dip noktasıymış gibi gösterip belirli bir süre 2-3 ay burada tutundurarak sonra birden 1-1,5k birden aşağı çakarak milletin kanını emeceklermi gibi bir his var içimde. Adamlar tuzak kurmakla meşgullermiş gibi hissediyorum
full member
Activity: 756
Merit: 104
October 25, 2018, 06:18:17 AM
Sec muhabbeti piyasada artık direnç ile karşılanıyor fiyat aşağıya gitmiyor ancak yukarıda gitmiyor. 2019 da muhtemel bir onay gelebilir. Sürekli erteleniyor büyük bir sermaye bu işi alabilir.
member
October 25, 2018, 04:28:20 AM
Etf red olsa ne olur olmasa ne olur etf red ettiği için btc mi çökecek ? Daha önce etf mi varmış ? Açıkçası ben kendime göre pek umursamıyorum bu durumu.

Etf ''büyükabi''nin tavrı, bu yüzden çok önemli. Eğer uzun vadede dolar için risk görürse yanaşmayacaktır; ancak dolara yarayacaksa müjdeyi bizzat büyükabi'nin kendi verecektir. Btc ise çökmez ama belini de uzunca bir süre doğrultamaz.
full member
Activity: 1386
Merit: 116
October 25, 2018, 04:03:09 AM
Etf red olsa ne olur olmasa ne olur etf red ettiği için btc mi çökecek ? Daha önce etf mi varmış ? Açıkçası ben kendime göre pek umursamıyorum bu durumu.
member
October 25, 2018, 03:58:22 AM
Bende artık bir şeylerin kopacağını hissediyorum artık. Bitcoin bu aralar aşırı durağan, eskiden btc durağanken altlar coşuyordu şu anda öyle bir şeyde yok . Piyasa toptan durağan ve bu bazılarının işine gelmiyor artık birşeyler kopacak kopmalıda. Umarım hayrımıza olur.

Sanıyorum siz topiğin içeriğini benden daha iyi anlattınız, ben de bir şeylerin kopacağını hissediyorum ancak yönünü kestiremiyorum. Umarım hayrımıza olur.Smiley
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
October 25, 2018, 03:23:42 AM
Brnim mi hafızam kuvvetli bu piyasadaki Türk arkadaşlar mı balık hafızalı anlamıyorum. Bitcoin uzun süre sabit gittğiğinde hep aynı muhabbet. Bir salın artık ya.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
October 25, 2018, 03:03:04 AM
Sec in 1 üyesi ilkkez başvuru yapanlar ile görüştü, eland roisman görüşmeyi yapan kişi bu haberin ardından olumlu bir hava oluştu, ardından 1 sonraki gün yani dün ki habere görede, diğer bir üyesi Kara Stein bitcoin etf onayı için arayacakları şartları kamuoyuna anlattı yani o aranan şartlar tamamlanırsa bitcoin etf için onay verilecek, başvuru yapanlarda belirtilen şartları çalışıp sunacaklar.... Bu haberler doğrultusunda umarım karar olumlu çıkacaktır diye düşünmeye başladım....

jr. member
Activity: 252
Merit: 1
October 25, 2018, 02:51:30 AM
haftalardır ve özellikle son 1 hafta iyice sıkıştı kaldı. belli aralıkta tutuyorlar. 26 ekimi mi bekliyorlar diyordum ki öyleymiş. yarın sec karar verecek ama içimden bir ses yine erteleme geleceğini söylüyor. bazı haberlerde Aralık sonu falan gibi tarihlerde verilmiş.
member
Activity: 742
Merit: 19
October 25, 2018, 02:12:11 AM
Karar anı dediğin Etf heralde.Bugün ani bir düşüş oldu bitcoinde.Olumlu haber bekleyenler var olumsuz bekleyenler var.Haber ne çıkarsa çıksın kısa dönem bir panik yaşanacağı gözleniyor.Bu etf olayı geçsede önümüze baksak.Böyle iki arada kalmak piyasayı olumsuz etkiliyor.
full member
Activity: 490
Merit: 105
October 25, 2018, 02:09:19 AM
yarın karar açıklanacak. umarım olumlu gelişmeler olurda hepimiz rahat edelim kaç aydır yükselmesini bekliyoruz . btc  git gel yapıyor red gelirse 6 altıda görelebilir ama 6200 taban olmuş gibi
member
Activity: 532
Merit: 22
October 25, 2018, 02:03:47 AM
Umarım yukarıya doğru kırar ve peşinden altcoinlerde gider. Aylık aldığımiz maaş son gelen zamlarla işe yaramaz oldu. Elimizde ki coinlerde zararda olduğu için satıp değerlendiremiyiruz. Umarım çabucak yukarı yönlü harekete başlar
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
October 24, 2018, 08:50:13 PM
Bende artık bir şeylerin kopacağını hissediyorum artık. Bitcoin bu aralar aşırı durağan, eskiden btc durağanken altlar coşuyordu şu anda öyle bir şeyde yok . Piyasa toptan durağan ve bu bazılarının işine gelmiyor artık birşeyler kopacak kopmalıda. Umarım hayrımıza olur.
Pages:
Jump to: