Pages:
Author

Topic: Kazandığınız ilk parayla ne yaptınız? - page 3. (Read 461 times)

member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
Kazandığım ilk parayı bir dizide figüran oyuncu olarak elde etmiştim. Kazandığım parayı da eve dönüş yolunda taksiye vermiştim. Değişik bir tecrübeydi  Grin
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Kazandığım ilk adam akıllı para burdaki forumdan geldi bana, yine bir bountyden. Onunla aileme yardım etmiştim çok mutlu oldum. Elimden geldiğince yardım yapmaya devam ediyorum
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Ben battım abi.
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
lisedeyken mp3 satışı yapmıştım. oradan gelen para ile sanırım playstation 1 oyunlarına yatırım yapmıştım.  Grin fifa 2001 arkadaşlarla oynardık. haydan gelen huya gider. bugün zaman makinesi olsa da 2008'e gidip 1 milyon bitcoin alsam diyecek çok kişi var da öyle seçenek kalmadı.
newbie
Activity: 152
Merit: 0
yemek yedim, yine olsa yine yemek yerdim Smiley
member
Activity: 406
Merit: 47
Cep telefonu almıştım.
jr. member
Activity: 182
Merit: 3
Kendi kazandigim ilk parayla gidip bir karton sigara almistim. Dun gibi hatirliyorum.
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Ben üniversite çağında dersanelerin deneme sınavlarında gözetmenlik yapıyordum ve seans başı 15'er tl alıyordum.
Şu anda o kazandığım ilk parayla ne yaptığımı hatırlamıyorum bile. Biraz gamsız olmalıyım  Cheesy
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Lise yıllarında günlük çalışmaya karar vermiştim, birazda para kazanmak istedim bi arkadaşım vardı işe gidiyordu bende yanında gittim iş ile hiç bir fikrim bile yoktu ve iş iseee inşaatta amelilikti aldığımız para 45 liraydı sabahtan akşama kadar çalıştığım için o parada yemeğe gitmişti 3 gün kendime gelememiştim arasıra o inşaatın oradan geçiyorum insanlar apartmanda oturuyor oluyor tuhaf bi hisse kapılıyorum nedenini cidden bilmiyorum  Cheesy ama güzel deneyim oldu benim için hayatın cidden zor olduğunu 15-16 yaşında anlamıştım ama bir yandan da mutluydum ilk paramı kazandığım için buda benim böyle bir anımdı.  Grin

Sizin kazandığınız ilk para nasıl oldu ne iş yaptınız nasıl harcadınızz??
Pages:
Jump to: