Pages:
Author

Topic: Kazanmak için en iyi yöntem ? - page 3. (Read 13383 times)

sr. member
Activity: 350
Merit: 250
December 30, 2015, 04:42:24 AM
Ben birşeyi merak ettim.Buraya yaptığımız yorum Nasıl oluyo da Btc ye dönüşüyor.Hiçbir konuda buna değinilmemiş ya da gözden kacırdım.  Huh

Profilinize imza kampanyalarından bir imza alıyorsunuz
Size ödemeyi o firma yapıyor..
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
December 30, 2015, 01:59:46 AM
Ben birşeyi merak ettim.Buraya yaptığımız yorum Nasıl oluyo da Btc ye dönüşüyor.Hiçbir konuda buna değinilmemiş ya da gözden kacırdım.  Huh

Şu konuya bakmamışsınız demekki.
https://bitcointalksearch.org/topic/mza-kampanyalar-1284896
newbie
Activity: 13
Merit: 0
December 29, 2015, 09:21:27 PM
hero member
Activity: 644
Merit: 501
December 28, 2015, 10:24:49 AM
Herkese selâm arkadaşlar.Ben de yeniyim forumda ve btc işinde tıkla kazan yöntemi ile kazanma işi ilgimi çekti birde wheel of spin sistemi.Bana site önerir misiniz
Hesap için cüzdan?
Ilgilenirsenız sevinirim şimdiden teşekkür

cüzdanda tutacağın miktarlar fazla değilse blockchain web cüzdanı veya mobile cüzdanlar işini görür.

https://bitcoin.org/tr/cuzdaninizi-secin
Blockchain cüzdanı daha önce defalarca hacklendiği ve kullanıcılarının bitcoinlerini çaldırdığı için bitcoin.org'dan kaldırıldı. Bu cüzdanı kullanacağınıza kendi cihazınızda lightweight cüzdan kullanın.
sr. member
Activity: 413
Merit: 250
December 28, 2015, 10:12:50 AM
Herkese selâm arkadaşlar.Ben de yeniyim forumda ve btc işinde tıkla kazan yöntemi ile kazanma işi ilgimi çekti birde wheel of spin sistemi.Bana site önerir misiniz
Hesap için cüzdan?

cüzdanda tutacağın miktarlar fazla değilse blockchain web cüzdanı veya mobile cüzdanlar işini görür.

https://bitcoin.org/tr/cuzdaninizi-secin
hero member
Activity: 644
Merit: 501
December 28, 2015, 10:10:48 AM
Tıkla kazan (a.k.a PTC) ile btc veren çok fazla servis yok. Faucetler var captcha kod çözünce bitcoin dağıtan.
Cüzdan olarak şimdilik electrum indirip kullanın.
newbie
Activity: 13
December 27, 2015, 06:15:14 PM
Hesap için cüzdan?
full member
Activity: 168
Merit: 100
December 22, 2015, 06:25:47 PM
abilerim  konusmalarınızı okudum pek anlamadım. bitcoin e baslıcam bende. nasıl başlanıyor buna? nasıl yöntem izlemeliyim? madenci mi olmam lazım?

Önce okuyucu olman lazım dostum
Sonra madenci de olursan, borsacı da..
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
December 22, 2015, 03:56:55 PM
abilerim  konusmalarınızı okudum pek anlamadım. bitcoin e baslıcam bende. nasıl başlanıyor buna? nasıl yöntem izlemeliyim? madenci mi olmam lazım?

Sana en kısa zamanda çok kazandıracak formulü söyleyeyim dostum
Önce 2 haftanı ayır ve bu forumdaki konuları hızlıca oku
İnan bu seni boş işlerden uzaklaştırıp, aylar kazandıracak
sonra kafana yatan yöne ufak ufak gidersin zaten..
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
December 20, 2015, 06:11:30 PM
3 dk da 3 kişi aynı soruyu başka başka konular altında sordu. İnsan şüphe etmiyor değil. Acaba bir trol mü var. Diye. Neyse sorunuza gelelim. Ben madencilik yapmıyorum. Yapmak isterseniz eğer forumdaki madencilik başlığı altındaki konuları okumanızı öneririm.
newbie
Activity: 17
December 20, 2015, 06:05:33 PM
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
December 19, 2015, 05:19:05 PM
Konu bir kaç gündür sakin duruyor yardımcı olacak kimse yok mu ? Musluklardan başka alternatif var mı acaba ?

Neye yardımcı olalım? Forumun her yerinde para kazanmak için tonla fırsat var, okuyamıyorsanız size kim nasıl yardımcı olsun?
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
December 17, 2015, 04:28:38 PM
Bende yeni başladım araştırmalarıma göre madencilik eskisi gibi karlı değilmiş elektrik ücreti bel bükmekteymiş.

Tekrar araştır bence.
newbie
Activity: 28
December 17, 2015, 02:57:00 PM
Bende yeni başladım araştırmalarıma göre madencilik eskisi gibi karlı değilmiş elektrik ücreti bel bükmekteymiş.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
December 17, 2015, 08:36:35 AM
zaten 5  hesabı bitmixere soktuk diyelim bu hesapların en az full member olması lazım oldu diyelim haftalık 0,035 alabilmek için her hesaptan haftalık 50 post atılması lazım haftalık 250 post ayda 1000 post bunu yapabilecek bünyenin zaten burda işi olmaz her türlü o istikrar ve kafayla bir şekilde daha kolay veya daha kısa  yoldan parasını cebine koyabilir ki bu türkçe forum bu kadar post kasabilecek kapasiteye de sahip değil sürekli spama düşecek üyelikler sonuçta belli.
full member
Activity: 238
December 17, 2015, 08:22:27 AM
reklam olayını öyle 5-10 hesap, haftada 50'şer post, hepsine fixed kampanya diye hesaplamak yanlış zaten
Bir iki hesap, ve boş vakitlerinde hobi olarak okuyup yazmak şeklinde bakmak lazım
Bu şekilde gelen her miktar karlı görünür zaten..
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
December 15, 2015, 05:34:23 PM
Her şeyi bir kenara bıraktım. Siz 10 tane hesabı bitstarsa sokabileceğinize inanıyor musunuz? Çünkü forumda konunun açılması ile kapanması bir oluyor. Bilgisayar başında f5 yapıp bekleyen bir sürü kişi var. 😃 Hadi zamanı tutturdunuz diyelim, 10 hesap için ayrı ayrı girip post atmak lazım. Eğer yapabilirseniz helal olsun. Alacağınız para hakkınızdır.

Haklısınız hiç kolay iş değil. Ama diğer fixed kampanyaları da değerlendirmeye almak lazım çünkü neredeyse aynı oranları veriyorlar.

Fixed ler harici kurtarmaz zaten. fixler gibi para alması için örnek bitmixer de 50 post atması lazım ki haftada buda 10 hesapta 500 post demek ... yuh artık diyorum... işsiz falan olması yada sürekli pc başında olması lazım.. Ban yemezse.
legendary
Merit: 1000
December 15, 2015, 11:16:20 AM
Her şeyi bir kenara bıraktım. Siz 10 tane hesabı bitstarsa sokabileceğinize inanıyor musunuz? Çünkü forumda konunun açılması ile kapanması bir oluyor. Bilgisayar başında f5 yapıp bekleyen bir sürü kişi var. 😃 Hadi zamanı tutturdunuz diyelim, 10 hesap için ayrı ayrı girip post atmak lazım. Eğer yapabilirseniz helal olsun. Alacağınız para hakkınızdır.

Haklısınız hiç kolay iş değil. Ama diğer fixed kampanyaları da değerlendirmeye almak lazım çünkü neredeyse aynı oranları veriyorlar.
legendary
Merit: 1006
December 15, 2015, 11:06:24 AM
İmza kampanyaları iyi kazandırır. Tavsiye ederim. 5 tane hesapla günde 3 post yazsan 3-4 ay sonra haftalık 0.2 btc civarı bir getirin olabilir. Ancak sabır işi biraz.
Katılıyorum hocam size. Hatta arkadaş bir tane full member hesap alıp direk bitmixer.io ya sokabilir. Haftada 50 post atabilirse eğer 35 mbtc alır. Roi süresi de o kadar uzun olmaz.

5 hesap günde 15 post.... Bir hafta olmasada diğerinde kesin ban yer...
5 tane Sr+ hesapla günde 2'şer mesaj (aylık 50 min sınırı var) atan bitstarz'a girmiş bir kişi 0.6 btc (0.12 * 5) para kazanabiliyor. Şu anki kurla 780 lira net para. İngilizce ve biraz bitcoin bilen birisi sadece 1 btc sermaye ile 10 tane sr+ hesap toplayıp fix kampanyalarla ayda 1-2 btc arası sabit bir gelir elde edebilir.
Hesaplardan günde 2'şer tane spam olmayan post atmak o kadar da zor değil.
full member
Activity: 168
December 15, 2015, 09:02:53 AM
Bir de 10- 15 hesabı yönetmek kolay mı?
Hergün herbirinden mesajlar atmak
İnsan yazacak şey bulamaz , tükenir..
Spama girerse de banlanır, tüm emeği ve parası boşa gider..
Pages:
Jump to: