Pages:
Author

Topic: 💎💎 KAZE | ÜST DÜZEY NEO FORK'U BLOCKCHAIN 💎💎 - page 3. (Read 1587 times)

full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Günümüzde en değerli olgunun iyi fikir olduğunu düşünürsek iyi proje .

Haklısın dostum fikir para ediyor bu devirde, umarım başarılı olacaklar.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Günümüzde en değerli olgunun iyi fikir olduğunu düşünürsek iyi proje .
full member
Turkish Translator
güzel bir projeye benziyor dostum umarım katılan arkadaşlara bol kazanç getirir. belirtmekte fayda  var çevirilerini takip ediyorum ve baya beğeniyorum. biraz zamanım olduğunda da projeyi iyice irdeleyip yatırım yapablirim.

görüşünüz için çok teşekkür ederim, telegram kanalına katılıp daha fazla bilgi alabilir, olur da masternode düşünürseniz discord kanalında açık-artırmaya katılabilirsiniz. bol kazançlar
member
Activity: 406
Merit: 11
güzel bir projeye benziyor dostum umarım katılan arkadaşlara bol kazanç getirir. belirtmekte fayda  var çevirilerini takip ediyorum ve baya beğeniyorum. biraz zamanım olduğunda da projeyi iyice irdeleyip yatırım yapablirim.
full member
Turkish Translator
Diğerlerinden farklı olarak kendi blockchain'lerini kullanacak olmaları onu dikkat çekici kılıyor zaten fark haricinde benzer projeler hayli çok. fazla iddalı umarım başarılı olur

Teşekkürler yorumunuz için, sitesini inceleyen arkadaşlar görecektir ki cidden sistemli çalışacak bir proje geliyor.
member
Activity: 154
Merit: 10
Diğerlerinden farklı olarak kendi blockchain'lerini kullanacak olmaları onu dikkat çekici kılıyor zaten fark haricinde benzer projeler hayli çok. fazla iddalı umarım başarılı olur
full member
Turkish Translator
Arkadaşlar Discord kanalında Masternode satışları devam ediyor.

https://discord.gg/RYnvFh
full member
Turkish Translator
Benim en etkilendiğim özelliği güvenlik açısından merkezi olmayan sisiteme sahip olması ve ekstra güvenlik aşamasının olması 2. Aşamada

hocam merkezsizlik ve güvenlik ön planda oluyor artık her projede evet, bu projenin farkı kendi blockchain'lerini kullanacak olmaları, eminim başarılı olacaktır, siteleri de sorunsuz çalımakta şu an ve masternode imkanı veriyor.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Benim en etkilendiğim özelliği güvenlik açısından merkezi olmayan sisiteme sahip olması ve ekstra güvenlik aşamasının olması 2. Aşamada
full member
Turkish Translator
Telegram adreslerine katılarak masternode ve ICO satışı hakkında bilgi alabilirsiniz

full member
Turkish Translator
KAZE, kendi blockchain platformunu ve cüzdanlarını kullanacak.
Şu an MASTERNODE imkanı da var. Sosyal medya hesaplarını takip ederek bilgi alabilirsiniz.
Aşağıdaki resme tıklayarak cüzdanlara erişebilirsiniz

full member
Turkish Translator
Pages:
Jump to: