Pages:
Author

Topic: Kediciklere kim sahip çıkacak - page 2. (Read 225 times)

newbie
Activity: 70
Merit: 0
July 11, 2018, 07:31:56 AM
gayet medeni bir şekilde fikrimi beyan edeceğim; bu şahsı sevmiyorum ve gözaltına alınmasına sevindim. bir sonraki kampanyanın adını da vereyim: kediye sahip çıkalım.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
July 11, 2018, 07:00:58 AM
Çok ciddi suçlamalar var kendisine ama hepsini dalgaya vuruyor. Adnan Oktar'a ne olur bilemem de kediciklere kimsenin kıyıp da ceza verebileceğini zannetmiyorum, kurban olurum onlara  Grin
hero member
Activity: 532
Merit: 500
July 11, 2018, 06:38:14 AM
Sonunda hak ettiğini bulmuş. Bu adamın dışarıda özgür bulunması bile ayıpken televizyonlarda olması bence büyük bir ülke ayıbıydı. Şimdi yargılansın cezasını çeksin de belki aklı başına gelir. Suçlamalara bakılınca az buz bir ceza almaması lazım.
member
Activity: 322
Merit: 14
July 11, 2018, 06:36:17 AM
Uzun zamandan beridir en sevindiğim tutuklama haberlerinden birisi oldu. Yazık oldu kediciklere o kadar da bakım yapmışlardı gerçi gösteri falan yapacak olurlarsa desteğe giderim  Grin
full member
Activity: 322
Merit: 158
Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---
July 11, 2018, 04:26:09 AM
Adnan Oktar (Harun Yahya) ; Küçük çocuklara taciz, cinsel saldırı, siyasi ve askeri casusluk, inanç istismarı, kara para aklama, tehdit ve şantaj suçlarından göz altına alınmış... Ben sahiplenebilirim 1 - 2 tanesini Grin

Edit : Hatunların makarasını yapıyoruz da herifin gerçek bildiğimiz hayvan olan kedileri de sokakta kalmış eve alışkın hayvan sokakta barınamaz baya üzüldüm...

Pages:
Jump to: