Pages:
Author

Topic: Kelly: Bitcoin 25.000 USD’yi Görecek - page 2. (Read 859 times)

jr. member
Activity: 266
Merit: 2
25 bin dolara btc rahat ulaşır. bu sene mi? hani şu teori olan madencilerin maliyetine çok yakınız artık bitcoin bunun altına inmez varsayımını kırmazlar ise ralli yapılır. ama balinalar hep ters köşe yapmayı sever.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Küçük çaplı yükselişlerde iyimser tahminler, düşüşlerde ise tam tersi tahminler.  Ben uzun vadede zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum bitcoinin heleki bu seviyelerden alınırsa. Ama biraz beklemek gerekli mesela 6 ay- 1 yıl gibi
member
Activity: 280
Merit: 10
25.000 dolar hedef çok uç bir hedef değil, hatta ve hatta ayakları yere basan sağlam bir hedef diye düşünüyorum ben
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Tim Draper da 2022 yılında BTC’nin 250,000 dolar olacağını söylemiş. %3000 lik bir getirisi olacağını söylemiş.
newbie
Activity: 77
Umarım dedikleri gerçeğe yakın tahminlerdir yani analiz sonuçları belki 12bin doları gösteriyordur kendisi insanları daha çok yükseleceğine inandırıp çekmeye çalışıyor olabilir
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Bu analistler küçük portföyleri yönetmiyorlar, kendi yatırımcılarınıda yönlendiriyorlar.
Büyük paraları riske atacaklarını sanmam, verdiği rakamlar görülecektir.
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Bende x20 kat değerlencek diyorum 100 bin dolar olacak diyorum istere yaz kenara ister yazma benim hedefimde bu 20K dolar zaten geldi 25k dolar düşük kalıyor.
member
Activity: 406
Merit: 11
Brian Kelly de Tom Lee de yıl sonu olarak hedeflerini 25.000 dolar olarak veriyorlar ve yıl içinde 20.000 dolar seviyelerinin tekrar görüleceğini düşünüyorlar.
newbie
Activity: 98
su durumda zaten cogu kısı gorucegı dusunuyolar ekonı piyasa kötüye gıda bu 3-4 aya oyle bir yükseliş görülebilir .
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Bitcoin 25 bin doları gördüğü zaman Türkiye'de 150 bin lirayı görebilir. Daha uzun bir vakit olduğunu düşünüyorum o seviyelere gelmemiz için. Aynı zamanda döviz kuru yükseleceği için TL olarak çok farklı rakamları konuşabiliriz.
member
Activity: 224
Dogrudur gorecektir ne kadar surer bilinmez fakat ulasacagi kesin bakarsiniz 2019 yilina girmeden ulasir bakarsiniz 5 yila ama olur olmaz degil.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Kelly: Bitcoin 25.000 USD’yi Görecek
-Peki biz görebilecekmiyiz  Grin Tongue Cheesy
Biz artık 10k usdyi görmeyi bile razıyız. Anca torunlarımız görür 25kyı.
newbie
Activity: 126
artık göreceksek görelim paralarımız eridi gitti..mındar olduk Cheesy
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
Böyle yazılar okuyunca paniğim biraz azalıyor. Yeniler için bu düşüş panik havası yapıyor bence tek ilacı ilerisi için yapılan açıklamalar
member
Activity: 560
Merit: 11
hocam bu sene asla 25 bin doları görmeyecek. adım gibi eminim. 1000 doların altına düşürseler bile hakları var balinaların. iyice pul edecekler ki sonradan uçuş son derece hızlı olsun. Hani diyorlar Ocak ayların satış baskısı, Haziran alış emirleri baskısı. 2019 Haziran ayına kadar bile uzatma durumlar var.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
Kelly: Bitcoin 25.000 USD’yi Görecek
-Peki biz görebilecekmiyiz  Grin Tongue Cheesy
newbie
Derken biraz daha düştü.
newbie
Activity: 217
“Süreci yakalamak için temel prensiplere ihtiyacımız var, ki bu da işlemlerin sayısıdır. Eğer bunu incelersek, şu anda dipte olduğumuzu ve sürdürülebilir bir çıkışın bizi beklediğini görebiliriz.” garantisi yok ki, her zaman aynı şekilde döneceğinden nasıl emin olabilir.yok öyle bir şey.
member
Activity: 196
Evet olacak. Bitcoin blockchainin ta kendisidir. Ölümünü tahmin edenler tüm bitcoinleri satabilirler. Boğayı isteyen beklemeli. Bir yıllık yada kısa  yatırımlardan kimse birşey beklemesin. Yıllarca hodl yaptık tuttuk biraz daha bekleriz.
newbie
Bugün ki hacimli alımlar sonunda gelen yükseliş, inşallah çıkışın başlangıcı olur. Temmuz ortasına kadar güzel bir ralli görürüz.
Pages:
Jump to: